Skocz do zawartości

Elder Scrolls V: Skyrim


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już jesteśmy przy random encounterch to kiedyś pomykam sobie na samym początku gry przez las a tu nagle atakuje mnie trzech typków.

Nie byli godnymi przeciwnikami i polegli dość szybko,przeszukując ich ciała i znalazłem list gończy.

Jakaś kobiecina wynajęła tych drabów żeby pomścili krzywdy które wyrządziłem.

Najgorsze jest to że nie mam pojęcia co ja takiego zrobiłem, może zabiłem członka jej rodziny w Helgen a może była to żona kuriera którego ustrzeliłem z łuku podczas przeprawy przez górską przełęcz a może po prostu bug przy generowaniu random encounterów??

Tego już się chyba nie dowiem.. :mellow:

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele post Easyego brzmi mega, brzmi jak z wyjebanej w kosmos gry ;p

 

Skyrim to nie jest gra. To jest prawdziwa przygoda, która zapoda Ci potęznego kopniaka w szczękę. Przygoda, która zassa Cię na 200h. Ani Wiedźmin, ani Risen, ani Red Dead Redemption nie oferują takiego OGROMU i swobody, jak Skyrim. Bierz tę grę śmiało. Wersja na PS3 jest w porządku, nie masz się czego obawiać. Przynajmniej w moim przypadku wszystko działa jak należy.

Odnośnik do komentarza

Słupek daj spokój, (pipi) tekstury! Bierz tego Skyrima bez względu na to jaka jest ta wersja na PS3. Pełno jest na nią lamentów, a ja nie zwracałem na to zupełnie uwagi. Czasami zdarzał się dropy animacji, ale nie było to nagminne.Może i grafa jest gorsza, teksturki itp. ale co mnie to obchodzi skoro wszystko jest w cieniu genialnego gameplayu, muzyki, questów itd. Spędziłem z tą grą na razie 120 godzin, wbiłem platynę i jak na razie mam 55 level, a będę grał nadal...bo ta gra to prawdziwy majstersztyk. Obok Deusa najlepsza gra roku 2011 jak dla mnie. A pomyśleć,że po pierwszych godzinach chciałem tę grę wymienić na Batmana, teraz za ch.uja nie wymieniłbym jej za żadną inną grę.

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No dobra a taka kwestia, że podobno któryś patch pogorszył jakość tekstur czy ogólnie grafiki na Ps3. Co z tym, poprawiono to?

Grafika stoi na poziomie bardzo dobrym. Mogę sie założyć, że nie raz, nie dwa, nie trzy, będziesz się wpatrywał godzinami w piękne widoki i latajacego smoka nie niebie. Ja to robię nadal, mimo, że mam już dziesiątki godzin gry za sobą.

 

Grafika jest trochę nierówna. Np. robi ogromne wrażenie jak spoglądasz z góry na tereny leśne, wodospad w oddali i zamek. Gorzej już w samym lesie, gdzie widać te gorsze tekstury. Wrażenie też robi jak zaczyna padać śnieg w górach, a Ty się przedzierasz przez tę wichurę. Zapamiętasz te widoki na długo. Albo widok Solitude:

 

Skyrim-Solitude.jpg

 

tumblr_lzk8mlVyVA1r1yhdwo1_500.gif

 

Jak to pierwszy raz zobaczyłem, opadła mi szczęka. Do góry na tych skałach leży miasto.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A jak uwarzacie która frakcja/stowarzyszenie miało najlepsze misje a która najgorsze?

 

Bo dla mnie najlepsze misje były w Dark Brotherhood a najgorsze dla magow

 

Ja jak narazie męcze się z tą gildią wojowników w Whinterunie (najgorsze) jako postać nastawiona na magię + skradanie raczej ta gildia mi nie odpowiada i robie ją tylko z ciekawości. Kończe powoli misje dla cechu złodzieji, która ma doś fajny klimat i posiada najdłuższą fabułę z tych 4rech frakcji (albo to wynika z tego że pobawiłem się dość sporo w misje 'uzupełniające' od nich). Jeśli chodzi o Dark Brotherhood to jest to zdecydowanie najlepsza frakcja.

i ta końcówka, kiedy to : (uwaga mega spoiler)

okazuje się, że Cesarz oszukał Astrid (która też poniekąd oszukała ciebie) i całą rodzinę (bo w świątyni czuć było 'ciepło' i najbardziej zrzyłem się właśnie z członkami tej organizacji) zabijając większość członków, to aż chciało się włazynymi rękoma zabić go. Chyba żadna gra nie oddała mi tak dobrze klimatu i chęci zemsty (to jest oczywiście tylko moje zdanie). Najgorsze jest to w misjach DB, że jedyna przydatna rzecz którą otrzymujemy to koń. (chyba, że postęp w grze ma aż tak duże znaczenie co do siły/mocy otrzymywanych w nagrodę przedmiotów)

Natomiast gildia magów trzymała dobry klimat/poziom (może dlatego, że od początku szedłem ścieżką magi i byłem nastawiony na używanie głównie zaklęć w starciach z przeciwnikami)

 

 

(ostatnio grałem w skyrim dość nieregularnie) ale już jest z 120h i rozsądnym było by powiedzieć, że /zamknięcie głównego wątku/skończenie gry/ nastąpi w granicach 150h-175h (ogółem). Nie rozumiem jak niektórzy nabiją platynę w mniej niż 100h i są zadowolenie, że 'zaliczyli' dany tytuł. . . . . . . .

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem jak niektórzy nabiją platynę w mniej niż 100h i są zadowolenie, że 'zaliczyli' dany tytuł. . . . . . . .

 

Każdy poważny trofkowy zboczeniec zdaje sobie sprawę, że wbić platynę w grach takich jak Fallout lub Elder's Scroll, a zaliczyć te gry na maxiora, to dwie różne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

skyrim mi sie podoba, bo ma dużo nawiązań do genialnego morrowinda.

 

wczoraj znalazłem Brzytwe z morrowinda :ph34r: troche głupotka że mozna ją sobie ot tak trzymac w łapce (w morrowindzie trzeba było mieć specjalną rękawice) ale nie czepiam się :P

 

wróciłem po poł roku do skyrim, no i ładnie się wciągnąłem.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem jak niektórzy nabiją platynę w mniej niż 100h i są zadowolenie, że 'zaliczyli' dany tytuł. . . . . . . .

 

Każdy poważny trofkowy zboczeniec zdaje sobie sprawę, że wbić platynę w grach takich jak Fallout lub Elder's Scroll, a zaliczyć te gry na maxiora, to dwie różne rzeczy.

 

może trochę przesadziłęm z tymi 100h bo to jest właściwie sporo. Gdzieś przeczytałem, że ludzie zaliczają ją w niecałe 60h (może 70h) i czują się za(pipi)iści że zaliczyli następną platynę w swojej kolekcji.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

dobrze wiedzieć że ciągle to jest i lepiej nie ściągać patcha. a tak po za tym to jestem ciekaw czy ktoś sprawdza poprawność działania patchy na ps3 czy tylko patrzą że działa poprawnie na xie bo z tego wynikają te bolączki na ps3 że nikt tego nie sprawdza

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza
Gość trenth

U mnie także problemów z wodą nie zaobserwowano. Prawdę mówiąc na około 25h gry gra Skyrim tylko raz mi się zawiesił i może ze dwa razy spadły mi fpsy. Jestem mega zadowolony, najlepsza gra rpg ostatnich lat IMO.

Odnośnik do komentarza

mam różdżkę sanguine rose, która przywołuje mi na pomoc wojaka. problem w tym, że na X prób wywoła mi go tylko raz, reszta to spalone zaklęcie i tylko ubywa mi moc różdżki. gdzie mam dokładnie celować, żeby na 100% się summonował??? czy to taki durny bug, jak tak to sprzedaje ten patyk zaraz w cholerę...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...