Skocz do zawartości

Tomb Raider Trilogy


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu!! Kuźźźźwa!! Wypieprzać z przeróbkami i robić coś nowego!!!!!!

 

 

Pewne gry można przyjąć (GoW, ICO i SOTC, może w przyszłości DMC), ale po kiego PoP, po kiego TR?? Tylko kasa im w głowie. Kasa na raz już sprzedanym kotlecie.

 

Akurat tutaj można jeszcze to tym usprawiedliwić, że Anniversary i Legend były do tej pory tylko na Xboxie360. Także jak ktoś nie zagrał w te gry na konsolach poprzedniej generacji, nie miał tez okazji zagrac na XO, to może nadrobić teraz. Ale zgadzam się, takie wyciąganie kasy jest żałosne.

 

Edit: Na PS4 na pewno pogramy sobie w serię Uncharted, GOW3, Infamous itd. :whistling:

Edytowane przez Zwyrodnialec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pewne gry można przyjąć (GoW, ICO i SOTC, może w przyszłości DMC), ale po kiego PoP, po kiego TR?? Tylko kasa im w głowie. Kasa na raz już sprzedanym kotlecie.

 

Dlaczego pewne 'kolekcje HD' można przyjąć, a pewne już nie??

 

A nowego TR to myślisz, że robią dla jakieś tam satysfakcji, a nie dla kasy?? No weź. W ogóle takie kolekcje są adresowane głównie do tych, którzy nie mieli okazji zagrać w te tytuły (bo np. nie mieli PS2), a chcieliby je sprawdzić, więc za przystępną cenę mają trzy tytuły i to jeszcze w HD. Nikt tu nikogo nie oszukuje. No chyba, że myślisz, że kupno PS2 i tych tytułów jest tańsze niż takiej kolekcji.

 

W ogóle jeśli ta kasa ze sprzedaży ma im zapewnić wsparcie finansowe przy 'nowym' tytule, np. TR czy powiedzmy H5, to czemu do cholery nie?!

Odnośnik do komentarza

Moje zdanie jest jak najbardziej subiektywne. Pisząc wszystko to co jest wyżej nie myślałem nawet przez sekundę o innych. Poza tym...czy to jest fair wobec tych, którzy już grali? "Ok, obczailiście nasze gry, pobawiliście się - teraz ci, którzy nie grali będą mieli podrasowane wersje, a wy jak chcecie ich doświadczyć wyskakujcie z kasy". Nie jestem zawistny, niech sobie tam mają, ale ja chcę by skoncentrowano się na NOWYM sofcie zamiast klepać starocie. Pieniądze? A niech trzepią ile wlezie. Mi to nie przeszkadza tak długo jak tworzą, a nie wciskają starsze (często gęsto tylko dobre) produkcje. W związku z tym Twoja uwaga odnośnie nowego TR tylko pomaga mojej opinii poprzez użycie tego właśnie przymiotnika - NOWY.

 

W moim odczuciu przerobienie gry to sięgnięcie daleko w przeszłość; Bomberman, Montezuma's Revenge etc... Oczywiście byłby to gry tylko i wyłącznie bazujące na tytule i głównej idei, ale można by wnieść znacznie więcej w rynek niż reedycje reedycji.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego np ICO i SotC ma sens? Z prostego powodu, te gry w wersji na PS2 nadal trzymają bardzo wysokie ceny. Natomiast resztę gier pokroju TR mozna wyrwać za 20zł ;]

 

No, jest tylko jedno ale, trzeba mieć jeszcze PS2 :P (albo PS3 60GB) . Akurat o ICO & SotC mi nie chodziło, ale takiego GOW'a też można wyrwać za grosze.

Odnośnik do komentarza

Yap - to przecież nikt Cię nie zmusza do kupna czegokolwiek. Takie kolekcje to moim zdaniem świetne rozwiązanie, bo jak już ktoś napisał wcześniej: niektórzy NIE MIELI możliwości ogrania poszczególnych tytułów na PS2. TRL i TRA przeszedłem na PC, ale z przyjemnością zagram znowu z trofeami i przy okazji nadrobię na PS3 TRU.

 

Wydawanie takich wznowień to i tak imo o wiele lepszy proceder, niż kolejne, identyczne odsłony CoD :]

Odnośnik do komentarza

Dlaczego np ICO i SotC ma sens? Z prostego powodu, te gry w wersji na PS2 nadal trzymają bardzo wysokie ceny. Natomiast resztę gier pokroju TR mozna wyrwać za 20zł ;]

 

No, jest tylko jedno ale, trzeba mieć jeszcze PS2 :P (albo PS3 60GB) . Akurat o ICO & SotC mi nie chodziło, ale takiego GOW'a też można wyrwać za grosze.

 

No niby racja, ale kupno obecnie PS2 jest tanie, nawet nówki. No chyba, że ktoś nie lubi trzymać tony sprzętu w domu. Cóż pozostaje po prostu tego nie kupować, kto będzie chciał to zagra.

Odnośnik do komentarza

Yap - to przecież nikt Cię nie zmusza do kupna czegokolwiek. Takie kolekcje to moim zdaniem świetne rozwiązanie, bo jak już ktoś napisał wcześniej: niektórzy NIE MIELI możliwości ogrania poszczególnych tytułów na PS2. TRL i TRA przeszedłem na PC, ale z przyjemnością zagram znowu z trofeami i przy okazji nadrobię na PS3 TRU.

 

Wydawanie takich wznowień to i tak imo o wiele lepszy proceder, niż kolejne, identyczne odsłony CoD :]

Odnośnie CoD brak mi słów i padła nie tykam. Jeśli chodzi o to czy ktoś mnie do czegoś zmusza bądź nie to rzecz jasna kupno takiego TR Trilogy jest rzeczą subiektywną. Mam tylko nadzieję, ze starocie nie blokują nowości.
Odnośnik do komentarza

Moda na wydawanie klasykow w HD jest spoko, tym bardziej, ze czekaja latwe trofea dla TH (Trophy Hunter :) ) oraz Ci co nie mieli okazji zagrac w hity moga to zrobic na duzym ekranie. Byle by nie psuc sobie zabawy tzn. pisze tu do tych co twierdza, ze GOW3 jest odtworczy a wczesniej grali w GOW Collection (i pewnie tez grali w te gry na PS2) po czym zabrali sie za GOW3 i pisza, ze ODTWORCZA :) . Zagrajcie w takim razie w jakies Densha De Go czy inny symulator czyszczenia kibla to bedziecie miec INNOWACJE :) . Ja gralem w GOW2 te kilka lat temu na PS2 i dlatego "trojka" mi tak smakowala (GOTY 2010).

 

Ale wracajac do TR- byc moze bede w to gral bo nie mialem z tym kontaktu w przeszlosci.

Odnośnik do komentarza

Mam wszystkie TR w kolekcji i uwazam, ze Anniversary jest najlepsze. Przesadzaja jednak z tym odgrzewaniem starych tytulow. Ile mozna? Czy lepsza grafila i pucharki przekonaja mnie do kupna gier , w ktore gralem ? Watpie :)

Za te pieniadze mozna kupic nowe, oryginalne tytuly, a stare TR przejsc na PS2 lub PSP, gdzie kosztuja teraz jakies grosze.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Bue, myślałem, że chodzi o pierwsze trzy części :/

 

Też tak myślałem. Cóż, przecież za dużo roboty mieliby z pierwszymi trzema częściami.

 

Jak dla mnie to nawet specjalnie nie musieliby tego przerabiać, byleby lekko rozdzielczość podnieść, a tak to łykam bez popity. Rok bez przejścia TR1 to rok stracony ;)

Odnośnik do komentarza
No właśnie, to się tyczy wszelkich portów z PSX/PS2. Aniversary przerobili zajefajnie...reszty nie trzeba.

Jak nie trzeba? Wyobraźcie sobie levele Chiński Mur czy Zatopiony Statek Pasażerski (TRII) w nowej oprawie. Albo Przybrzeżne Ruiny i Pałac Kleopatry (TRIV). Łyknąłbym to bez pytania.

(heh, coś za dużo postów o łykaniu)

Edytowane przez White
Odnośnik do komentarza
No właśnie, to się tyczy wszelkich portów z PSX/PS2. Aniversary przerobili zajefajnie...reszty nie trzeba.

Jak nie trzeba? Wyobraźcie sobie levele Chiński Mur czy Zatopiony Statek Pasażerski (TRII) w nowej oprawie. Albo Przybrzeżne Ruiny i Pałac Kleopatry (TRIV). Łyknąłbym to bez pytania.

(heh, coś za dużo postów o łykaniu)

 

Jasne, że byłoby to świetne, ale postaw się w sytuacji twórców. Po co mają się męczyć, skoro wypuszczą świeższe części, a ludzie i tak kupią? :yucky:

Odnośnik do komentarza
No właśnie, to się tyczy wszelkich portów z PSX/PS2. Aniversary przerobili zajefajnie...reszty nie trzeba.

Jak nie trzeba? Wyobraźcie sobie levele Chiński Mur czy Zatopiony Statek Pasażerski (TRII) w nowej oprawie. Albo Przybrzeżne Ruiny i Pałac Kleopatry (TRIV). Łyknąłbym to bez pytania.

(heh, coś za dużo postów o łykaniu)

 

Jasne, że byłoby to świetne, ale postaw się w sytuacji twórców. Po co mają się męczyć, skoro wypuszczą świeższe części, a ludzie i tak kupią? :yucky:

 

Ano choćby po to, że pomysłami z pierwszych TR można by spokojnie obdzielić z 10 współczesnych odsłon tejże gry. Mi się marzy remake, ale taki 1:1, nie luźna wariacja w stylu Anniversary. Ach, marzenia...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...