Skocz do zawartości

Star Wars: The Old Republic


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co ja musze wymienic w kompie,aby uciagnac ta gre w 60fps na BG

W normlanym swiecie mam 60fps,ale na BG 20-30 nawet na low.

Na 20-30fps to sie nie da grac w PVP

ATI 5670 1GB HD

amd athlon 2x4 640 procesor

4GB ram

Kompletnie nie znam sie na kompach...

 

 

http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=114264

 

Cos idealnego dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza

Ktos zna jakis fix, abym na w7 i 8gb ramu mogl zainstalowac to cholerstwo?

Po trzech redownloadach 20gb+ odpuscilem sobie, czytalem na forum, ze sam installer rozpierdziela te pliki i wywala blad i zaczyna ponownie sciagac wszystko.

Nie wiem czy RAM ma coś w spólnego ale u mnie na win 7 (4GB RAM) wszystko poszło za pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza

Osobiście gra zaczęła mnie już poważnie nudzić. MMORPG zazwyczaj po pewnym czasie mnie strasznie nudzą (poza nielicznymi wyjątkami). Myślałem, że z TORem będzie inaczej. W sumie długo się trzymał. Niestety, genialny klimat oraz ciekawa fabuła nie uratowała tej gry od strasznej wtórności i po parudziesięciu godzinach gry zacząłem odczuwać koszmarne znużenie wykonywaniem ciągle tych samych questów, ubranych jedynie w odmienny sposób. Nie wiem...może muszę sobie zrobić dłuższą przerwę od gry (choć i tak już gram bardzo mało - ostatnie pare dni to max godzina na dzień, wcozraj wcale nie grałem, a dziś po zmuszeniu się do odpalenia gry wytrzymałem 5 minut). W każdym razie zacząłem poważnie zastanawiać się czy napewno chcę przedłużać abonament.

Odnośnik do komentarza

@Tamashi

Leveling w MMO jest najciekawszą częścią gry. Najbardziej różnorodną. Potem zostaje tylko powtarzanie tych samych dungoenów i raidów.

Jeżeli, odpadasz jeszcze przed wbiciem levelu, to może MMO nie jest typem gier dla Ciebie po prostu.

teraz w WoWie można sobie siedzieć w orgri i zapisaywać się tylko na duny i bg, questy jedynie odbieram przy instach... uroki grania palkiem w procie :)

Odnośnik do komentarza

wczesniej tez mozna bylo.

 

co do swtor to bioware sie niezle zblaznili ze swoim crafting systemem. amatorzy.

nie dali lvl capu na poziom crew skilli wiec ludzie sobie maxowali taki slicing na lvl 10 i mieli po 100k przed lvl 20 bo wiecej im sie nie chcialo. (dla porownania ludzie bez slicing sie martwili jakim cudem odloza sobie 48k na lvl 25 na mounta)

craftowanie niebieskich itemow trwa po 15 minut juz na 300/400 skill a zwyklych ponad 2 min. wyobrazacie sobie by taki saronit w wotlk sie smitowal 2 minuty 1 sztabka? bo wlasnie cos takiego jest w swtor i trzeba przykuc 3 niewolnikow do tasmy produkcyjnej by ciagle robili szajs ktorego nawet nie bede uzywac.

sama korelacja skilli zbierackich do kraftowania to kpina. by zrobic sobie itemy ktore wymagaja lvl 31 musialem zyc skladnikow grade 4. sporo potem polecialem na planete w akcie drugim z minimalnym levelem 35 i widze do zbierania skladniki grade 3.

zeby misje byly jedynym sensownym zrodlem do craftu to cos tu chyba jednak jest nie tak.

 

no i zostaje przy moim zdaniu ze to bardziej gra single player bo bedac na lvl 39 czas jaki spedzilem w party z innymi ludzmi to tak z 2-5% robiac flashpointy kazdy raz i okazjonalnie heroic questy. zobaczymy jak bedzie z raidowaniem na 50 ale narazie ubicie takiego world bossa lvl 35 z alderaanu to bylo tank and spank gdzie cala walke sie ruszyc nie musialem....

 

ps. no i przegieli z niektorymi cenami jak np za skille czy za to by mount byl 100% zamiast 90% (nie to co wow z 60 i 100 gdzie sie to odczuwalo)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość Ofsajd

Ile zajmuje instalka, bo nie będę pobierał tryliarda zigabajtów żeby wy(pipi) to po godzinie grania :D

 

Wymaga 25GB wolnego miejsca na dysku, więc podejrzewam że niewiele mniej trzeba zassać... Jak na razie ściąga mi się jakiś 2-gigowy part o tajemniczej nazwie "English Video 1"

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...