Skocz do zawartości

Star Wars: The Old Republic


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo już ile ma abo kosztować?

 

Ok, wiem już:

 

 

1 Month Subscription: $14.99 (£8.99/€12.99)

3 Month Subscription: $13.99 per month (one-time charge of $41.97/£25.17/€35.97)

6 Month Subscription: $12.99 per month (one-time charge of $77.94/£46.14/€65.94)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Heloooł wariacie - pre-paidy mają inne wartości (przeważnie jest to dokładnie 15 dni, 30 dni i 60 dni) niż jak się płaci kartą na stronie producenta gry. Tam się ma właśnie 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy i 12 miesięcy jako standardowe wartości.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

DCUO znudziło mi się po 2 sesjach. Lagi, ograniczenia że szok. Fakt, ze nie mogę z kumplem levelowac bo wybrał innego mentora. I ogólnie jakoś nie wciąga.

 

 

SWTOR jest całkiem kapitalny w sprawach levelingu i bankowo sprawdze retaila jak będzie tańszy bo 2 stów nie wyłożę. Ale abonamentu tez raczej nie będę opłacał. 30 dni zabawy i done.

Odnośnik do komentarza

Może będę miał nowego lapa do premiery to się szarpnę na zacne ustawienia grafiki, ale jestem zadowolony z tych 30 minut gry (xD), jak full się nie spodoba to sprzedam. No, ale to nie to samo co KotOR 3. Dlaczego, do kurwy nędzy nikt się nie interesuje tematem i nie pracuje nad trójką?

Odnośnik do komentarza

Beta skutecznie ostudziła mój zapał odnośnie tej produkcji.Jak dla mnie to jest to źle zoptymalizowany wow z blasterkami,jedi i 3 opcjami dialogowymi,ale po kolei.Optymalizacja:nie wiem jak ta gra może tak ciąć.Lokacje niezbyt wielkie okraszone loadingami przed wejściem,grafika przeciętna,a mimo to chodzi gorzej niż kataklizm,który ma cały kontynent bez loadingów.Na warzones i instancjach to gra jest u mnie na dość dobrym sprzęcie(powyżej zalecanych) nie grywalna.

Pvp ssie po całej linni. Randomowe bg-nigga pls.Do tego areny nie są zbyt zapadające w pamięć i nie do końca dobrze rozplanowane.Do tego te randomowe skrzynki z nagrodami(po jaka cholere to jest ? ).

Crafting na pierwszy rzut oka wydaje się czymś świeżym,ale w ostatecznym rozrachunku to to samo co w wowie+bardziej czasochłonne(wolałem biegać do ah niż męczyć się z tym czasem i małą ilością matsów).

Dungeony mają fajny patent z tymi dialogami,ale po 2,a co dopiero 10 przejściu będzie można dostać pier.dolca od słuchania tego samego ujadania non stop.Fajny patent,ale nie do końca przemyślany(skutecznie odstrasza od grindowania itemów w end game).

Kompani to bardzo fajny i świeży patent.Każdy ma swoją osobowść i jest dosyć przydatny w walce.

Odnośnik do komentarza

IMO problem TORa polega na tym, że jest on zdecydowanie przehajpowany. Star Wars + BioWare i liczba fanów idzie w miliony. A z taką ilością graczy idą wygórowane oczekiwania. Część z nich zadowoli się tym czym dostanie, niezależnie od faktycznej jakości (bo w końcu to SW/BW), podczas gdy inni w oczekiwaniu objawienia zaczną się krzywić, kto wie czy bez powodu. Bo z tego co widzę, to TOR wcale nie jest grą złą. Wręcz przeciwnie. Niestety, główną krytyką jest właśnie stwierdzenie, iż jest to gra single-player z trybem multi i koniecznością opłacania abonamentu. A osobiście właśnie to mnie od niej zniechęca, gdyż w przeciwnym wypadku bardzo chętnie bym się z nią zapoznał - nawet gdyby miała jakieś naleciałości MMO.

 

O ile nie wprowadzą jakiejś wersji Trial do XX poziomu, jak to zrobił WoW, bądź też nie przejdą na F2P (wątpliwe raczej, bo nic nie słyszałem o obecności sklepiku w TOR, choć mogę się mylić), to raczej moich pieniędzy nie ujrzą. Naprawdę wolę zamiast tego pograć w jakąś inną grę - albo któregoś ze stale rosnącej liczby darmowych i wcale nie gorszych MMO (Rusty Hearts, wkrótce Star Trek Online), albo normalnego RPG single-player, którego mogę uruchamiać bez zobowiązań (bez przeświadczenia "muszę to szybko przejść, bo za 2 dni koniec subskrypcji!).

Odnośnik do komentarza

To że nie wyszła i będzie płatna o niczym nie świadczy. Jednak sam fakt, iż jest to Star Wars + BioWare + EA raczej niweluje jakiekolwiek nadzieje na F2P. Im wystarczy, że fanboy'e ich utrzymają - reszta jest nieistotna. I tak będą mieli dochody o wiele lepsze niż jakiekolwiek inne MMO na rynku prócz WoWa. Taki Star Trek Online to już na premierę miał sklepik aktywny, aczkolwiek twórcy upierają się, że F2P zawsze było ich zamierzeniem, tylko Atari się na to nie godziło. Z TOR raczej tak nie będzie - płać, albo zapomnij.

 

Oh well, i tak bym się źle czuł dofinansowując EA. Wolę pograć we wspomnianego STO, nawet jeśli prezentuje nieco niższy poziom od TORa ;>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...