Skocz do zawartości

Star Wars: The Old Republic


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to to że jesteś jedyną osobą, która trzyma gry na partycji C jaką znam xD

 

 

 

Dwa:

Podejrzewam, że to nie jest surowa wartość tego co się ściągnęło tylko miejsce które będzie wymagane na koniec. Dekompresja plików, rozpakowywanie i te wszystkie bajerki o których człek nie myśli przeważnie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

hahaha mam zainstalowane całe 2 gry ;) na D nie mam miejsca, a reszta to linux.

 

Przy rozpoczęciu ściągania pojawiła się informacja że gra wymaga 25GB wolnego miejsca na dysku, jak na razie ściągnęły się jakieś 3 paczki: video english 1 - 1,7GB, assets 1 - 12GB, Main assets 69 - 1,5GB. Każda paczka po ściągnięciu od razu się instaluje, więc teoretycznie ściągnąłem i rozpakowałem/zainstalowałem jakieś ~15GB, czyli ~60% z tych 25GB, natomiast pasek postępu jest w +/- 20%.

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie.

Niektóre programy to robią by "zabezpieczyć" sobie miejsce na HDD z góry.

Wolał byś ściągać 15 gb i w okolicach 14 gb np dostać komunikat "Sorry bro, za mało miejsca, usuń coś i zacznij ściąganie od nowa." ? (rzadkość, ale niektóre instalki nie mają opcji 'resume" tylko trza całośc na raz.)

Odnośnik do komentarza
Star Wars: The Old Republic - pierwsze przebłyski "darmowości" w możliwości testowania gry do 15 poziomu

 

Chcieliście zagrać w MMO BioWare, ale szkoda było Wam pieniędzy? Dobra wiadomość - teraz możecie wypróbować grę za darmo, bez limitu czasowego.

 

Uruchomiona została możliwość testowania Star Wars: The Old Republic. Musicie tylko zarejestrować się tutaj. Testować możemy tak długo, jak chcemy. Postacie (wszystkich 8 klas) możemy rozwinąć do 15 poziomu, co oznacza, że dostaniemy możliwość poznania lokacji startowych i stolic frakcji. Gracze testujący tytuł mogą brać udział w walkach PvP i w wyprawach do Flashpointów. Do założenia konta nie musimy podawać żadnych danych płatniczych.

 

Trzeba przyznać, że to spory trial. Na tyle spory, że na upartego można by powiedzieć, iż TOR już jest "darmowym" MMO, niczym WoW, tyle że darmowa zawartość kończy się szybko i za dalszą zabawę trzeba już zapłacić. Ciekawe, czy twórcy pójdą dalej? W końcu otwarcie rozważają taką możliwość.

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,12105759,Star_Wars__The_Old_Republic___pierwsze_przeblyski.html

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Star Wars: The Old Republic will be going free to play this fall, publisher EA announced this afternoon.

 

All eight character storylines up to level 50 will be accessible with restricted access to new content and advanced features. Some of these restrictions can be removed by "purchasing" access with Cartel Coins, the new virtual currency to be introduced in the fall. Unlimited access including higher-level content and new features will be available through subscription options.

http://www.theverge....-play-this-fall

 

iM2Op.jpg

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Prawda. Przejdę grę jak singla, niczym stare KOTORy, a resztę odłożę w zapomnienie. Wystarczy, że durny Star Trek Online zabiera mi dostatecznie dużo życia.

 

No właśnie, ekspertem gier F2P nie jestem, ale model F2P STO jest o wiele bardziej przystępny dla graczy, niż to co widzę będzie w TOR. Ba - tam jak się chce, to można kupić walutę sklepową za pośrednictwem samej gry. Tutaj zaś widzę limity na wszystko, nawet na samo granie...

 

No ale nie oczekiwałbym więcej od EA. Pogram w wątki fabularne może kiedyś i zapomnę.

Odnośnik do komentarza

Free 2 Play na horyzoncie... .

Oby jak najszybciej... wtedy sie pobawie TORem do czasu GW2, bo D3 mnie juz znudzilo.

 

Ekhem... :P.

 

/flex

 

 

 

Pfff, takie prognozy to już się podczas gry rzucało w styczniu. :D Jeszcze jak EA się pochwaliło, ile to mają aktywnych kont, przejście na f2p było tak pewne jak to, że Polacy sie ośmieszą na Euro.

 

Ale zagrać zagram, z ciekawości zobacze, czy bez abo będzie się dało cokolwiek ugrać (jeszcze pytanie, które WZ będą zablokowane dla freeków).

Odnośnik do komentarza

Oj tak mi się napisało, nawet sławna wróżka branży gier się domyśliła przyszłości TORa. :D

 

O, znalazłem coś ciekawego na stronie TORa.

 

" Cartel Coins are a new virtual currency that may be used to buy gear, boosts, and specialty items from our Cartel Market."

 

Czyli EA nas nie zawiedzie!

Odnośnik do komentarza

Mimo, że limity są głupie to mnie nie dziwią.... czemu? Bo TOR nie oferuje nic poza story dla jednego gracza, więc musieli coś obciąć.

 

Jeszcze przed zagraniem w ToR wiedziałem, że to będzie klapa. Za dużo wagi postawione na story. Masa pieniędzy na voice acting każdego kamienia na drodze jakiego spotykasz. Po co to komu? Jak ktoś chce odczucia singleplayer to sobie kupi grę tworzoną z takim zamysłem..

Po pograniu w jego betę wiedziałem że to gra na raz. Nie więcej.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem pytania.

Przecież to będzie "całkowite" F2P. Zawsze muszą być jakieś płatności.

No ale w tabelce z posta Heli to nie sa jakies platnosci tylko makroplatnosci za dostep do, moim zdaniem podstawowych elementow gry. Wiec troche nie rozumiem ichniego free2play. Mi chodzilo o model gdzie mam dostep do wszystkiego a realna kase wydaje na wiecej golda, lepsze przedmioty itd.

 

Cos jak z MMO gdzie nie placi sie abonamentu a jedyna oplata jest oplata za kupnie gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...