Skocz do zawartości

Star Wars: The Old Republic


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opuściłem TYTHONE. Wybrałem klasę ( Jedi Sentinel ) i teraz każą mi wybrac 3 umiejetności i jeden crafting czy jakoś tak . Co to jest i jakie się opłąca wybrać?

no to jest to co twoja zaloga bedzie umiec.

2 zdolnosci zbierackie i 1 craftujaca. wybierz sobie craftujaca po przeczytaniu u trenerow co z nich bedziesz miec i dobierz 2 rekomendowane zbierackie.

ja do mojego sentinela bralem artifice zeby moc robic rozne krysztaly do mieczy swietlnych i inne "enchanty"

jak z oplacalnoscia to ciezko powiedziec bo potem recepty sa drogie i zjadaja kase a ludzie na powaznie zaczna od ciebie kupowac dopiero na high end.

 

Dzięki. To moje pierwsze MMO dlatego nie miałem pojęcia co to wogule jest.

PS: Gram na laptopie DELL C2Duo 2,2GHz, 4GB DDR3, Radeon 4670m. Wydajność średnia gram na low w natywnej rozdziałce i na oko to jest około 20 FPS ale da sie grać

Republika /Basilisk Droid.

PS2. Na czym gracie? jakos na zwykłej klawiaturze ciężko mi ogarnąć wszystko.

 

czemu ta gra ma takie wymagania, podczas gdy wygląda jak kupa ?

Odnośnik do komentarza

Lepiej zamiast kupować klawiaturę za 250 euro (lol), odłóż na PCta albo ulepsz lapka ;)

 

Laptopa nie ma jak ulepszyć a PC to nie jest kwestia pieniedzy tylko czekam bo po nowym roku wychodzą nowe Radeony a troche puźniej nowe GF ( nie kupie teraz GTX580 zeby za pół roku kupować nowego GF na PCI-E 3.0)

 

Co do grafiki to na Low wyglada jak KOTOR więc wielkiej tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza

hmm moze inaczej. combat w sentinelu jest ta bardziej zrownowazona gdzie masz poprawiona obrone obnizajac troche atak i jest lepiej z walka w grupie

watchman za to poswieca obrone zyskujac na dps i wyciaga pelny potencjal z juyo form i jest lepiej przystosowany do zdejmowania bossow czy elite mobow choc troche trudniejszy w uzyciu bo zmusza do pilnowania by wrog sie ciagle palil przy zachowaniu zwyklej rotacji.

testowalem oba i juz na lvl 20 watchman wyraznie bije za wiecej i zabijalem solo tam gdzie combat nie dawalem rady bo elite mobek w walce 1v1 a nawet 1v2 zabijal mnie szybciej niz ja jego.

 

ale sie tym za bardzo nie przejmuj bo zawsze mozna zmienic talenty i potestowac inne rzeczy. poki co baw sie jak ci odpowiada i na lvl 50 zobacz co tam gildie polecaja.

Odnośnik do komentarza

hmm moze inaczej. combat w sentinelu jest ta bardziej zrownowazona gdzie masz poprawiona obrone obnizajac troche atak i jest lepiej z walka w grupie

watchman za to poswieca obrone zyskujac na dps i wyciaga pelny potencjal z juyo form i jest lepiej przystosowany do zdejmowania bossow czy elite mobow choc troche trudniejszy w uzyciu bo zmusza do pilnowania by wrog sie ciagle palil przy zachowaniu zwyklej rotacji.

testowalem oba i juz na lvl 20 watchman wyraznie bije za wiecej i zabijalem solo tam gdzie combat nie dawalem rady bo elite mobek w walce 1v1 a nawet 1v2 zabijal mnie szybciej niz ja jego.

 

ale sie tym za bardzo nie przejmuj bo zawsze mozna zmienic talenty i potestowac inne rzeczy. poki co baw sie jak ci odpowiada i na lvl 50 zobacz co tam gildie polecaja.

Potwierdzam. Sam gram sentinelem i z początku szedłem w combat. Na początku nie narzekałem, szło dosyć gładko. Jednak od niedawna (jakoś od 31 levela) zaczęło mi się na tym buildzie dosyć ciężko grać solo. Nieźle się pociłem by pokonać mobka elite. Poszukałem trochę w necie i wyczytałem, że grając solo warto pójść w watchman. Nie mając wiele do stracenia zrobiłem respec i na nowo rozdałem skille. Różnice czuć było od razu. Jeśli wcześniej jeden elite sprawiał mi problem, teraz pokonałem dwóch elite pod rząd bez odpoczynku. Gra mi się teraz o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza

Zaczalem sie zastanawiac czy aby na pewno dobrze zrobilem, ze wybralem Smugglera, kiedy wiekszosc gra Jedi Knight, a Przemytnikow jest bardzo malo.

 

Aldaruk/Basillisk Droid

No to, mozesz czuc sie bardziej wyjatkowy? :)

Graj taka klasa, ktora sprawi Ci najwiecej frajdy :D

Odnośnik do komentarza

A jak wygląda fabuła w tej grze? Wiem, że ten element z reguły w MMO traktowany jest po macoszemu, no ale chyba bycie grą od Bioware do czegoś zobowiązuje? Od razu zaznaczę, że ten typ gier kompletnie mnie nie interesuje, jednak ze względu na historię byłbym skłonny zagłębić się w TOR. Tak więc warto czy może nie ma tu nic poza suchym bieganiem po światach i tłuczeniem innych graczy?

Odnośnik do komentarza

wlasnie w to mmo udaje bardziej single player rpg niz konkurencje bo masz swoje glowne story questy ktore robisz w 99.99% solo i one sa trzonem histori ktora trzymaja na poziomie. instancje sa tylko jakims dodatkiem/uzupelnieniem. swtor mozna traktowac spokojnie jako gre single player i na max lvlu olac farming raidow czy instancji mieszczac sie w 30 dniach zawartych w podstawce.

Odnośnik do komentarza

Wiem jak wygląda gameplay w takich grach, domyślam się też jaki jest w The Old Republic. Zaznaczyłem już, że jest to dla mnie w tym przypadku rzecz drugorzędna - nie mam zamiaru kupić tej gry i spędzać przy niej setek godzin, po prostu jako fan dwóch wybitnie singlowych KotOR'ów interesuję się tutaj głównie scenariuszem. Czy pojawiają się jakieś konkretne odniesienia do poprzednich części? Czy są wybory dialogowe i nieliniowa fabuła? Czy scenariusz jako tako trzyma poziom i jest warty sprawdzenia? O to pytam. Gameplay na pewno mnie nie powali, ale jeżeli fabuła okaże się wystarczająco dobra, to jak najbardziej jestem gotów inwestować w tą grę.

Odnośnik do komentarza

Ja się nie spotkałem z niczym innym niż wybór:

A) be nice

B) intimidate

 

ewentualnie:

A) Kill

B) Don't kill

 

Dlatego ta gra mimo iż leveling jak na MMO jest całkiem przyjemny (a mega fanem sci-fi nie jestem, lubię jedynie sagę SW, w KOTORy nie grałem), to wciąż nie mogę tego nazwać przygodą na miarę singlowej gry. Inna sprawa, ze nie grałem każdą klasą, każdym po 50 leveli i znam jedynie wycinek gry. No ale z drugiej strony wątpię, by jedna czy dwie klasy nie miały prawie wcale wyborów a inne masę :)

Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu, ze dzieki opcjom dialogowym w SWTORa gra mi sie znacznie przyjemniej niz w takiego WoWa i pozwala mi sie zzyć z moja postacia (ktora mimo tego, ze gram po stronie Republiki jest zla). Jednak IMO nie nalezy postrzegac najnowszego MMO od BioWareu jako gry singleplayer.

 

dodam, ze bawie sie swietnie, mimo tego, ze nigdy wczesniej nie interesowalem sie Star Warsem (nie ogladalem filmow - co postaram sie nadrobic, dzieki The Old Republic, ktore wciagnelo mnie w to uniwersum).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...