Skocz do zawartości

Star Wars: The Old Republic


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

jestem fanem SW (a przynajmniej oryginalnej trylogi) i jak narazie to mocno srednio. jak na single za nudne to. jedyny element mmo jaki narazie doswiadczylem to ze ktos przybiegl i ukradl mi questowego moba (zabij ich 10 ofc) gdy zabijalem jego obstawe. zobaczymy jak bedzie pozniej.

 

z wbiciem na server nie bylo problemu.

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze twierdziłem, ze cały ten "ficzur" ze 100% voice acting to o kant dupy. W uj kasy na to poszło - szkoda, że nie na animację. Może i WoW nie poraża graficznie, ale animacja tam jest na mój gust znaaacznie płynniejsza i naturalniejsza. Głupi bieg w SWTOR ssie.

Dalej: ten voice acting jest fajną rzecza dla ludzi którzy lubią fabułę i RP w MMO (oraz grach single). Grałem w kupę MMO i powiem szczerze, że większoć, jakies 80% moich znajomych kładzie lachę na lore w MMO. Ja również (podczas grania). Mnie ciekawi lore WoWa, ale czytam sobie je w przerwach między graniem... albo jak jakiś news/post mnie zaciekawi to wtedy drąże klimat. Nie czytam questów w trakcie levelingu. A tutaj jestem zmuszony bo mi każa jakies odp wybierać etc. To jest zabawne dla kogoś kto zrobi sobie jednego chara (aka singleplayer RPG). Dla kogoś kto gra na serio w MMO, ma po kilka altów z różnym przeznaczeniem to będzie strasznie upierdliwe.

 

Chcesz sobie wylevelować chara asap, a Ci ci rzucają story in your face.

 

Im więcej czytam recenzji tym więcej osób ma podobne zdanie. "Great singleplayer/single playthrogh experience....nothing more". Czyli zapłać 200 zł, pograj 30 dni, zapomnij.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Tylko czy da się niby gierkę przejść przez te 30dni? Nie wspominając już o rozgrywce innymi profesjami. Jak już wspomniałem, ja bym chętnie zagrał, ale nie mam zamiaru płacić 15$/mc za grę single player. Multi mogę siekać bez zobowiązań, ale nie widzi mi się presja czasu przy czymś tak bardzo stawiającym na fabułę i dialogi.

 

Screw you EA, moich pieniędzy nie dostaniecie. Nie przy takiej polityce.

Odnośnik do komentarza

Też pograłem w ToRa i zgodnie z przewidywaniami to bardziej single player a nie prawdziwe MMO. Pewnie sprzedadzą mnóstwo egzemplarzy, ale jak już każdy dobije maks level, to grać dalej nie będzie. Voice acting i cinematici są zupełnie zbędne, i tak (prawie) każdy gra w MMO ze ściszonym dźwiękiem i rozmawia w tym czasie na TSie ;p Kiepsko widzę też balans klas. W WoWie wszyscy wiecznie narzekają, ale prawda jest taka, że to jedno z lepiej zbalansowanych MMO... a BioWare NIGDY nie potrafił zapewnić balansu klas w swoich RPGach.

Odnośnik do komentarza

Próbowałem zainstalować, przygotowałem sobie miejsce na dysku (20GB) i puściłem na noc, żeby się ściągnęło. Rano patrzę, error. Za mało miejsca na dysku. Spoko, zwłaszcza, że instalator daje informacje ile trzeba itd. Zrobiłem więcej miejsca (~23GB), puściłem, 93% i znowu ten sam error. Nie będę usuwał Skyrim, żeby pograć dwa dni w tą grę. Dali dupy z tym instalatorem. A ja z dyskiem ;-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...