Skocz do zawartości

Star Wars: The Old Republic


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem SWTORa i od razu mam problem. Otoz przy rejestracji i wpisywaniu numeru seryjnego na stronie swtor.com pojawia sie blad i napis "The entered code is invalid. Please verify your card and try again". Czy jest mozliwosc, ze kod zostal uzyty, mimo tego, ze gre kupilem w empiku nowa, zafoliowana?

 

edit: Pomylilo mi sie U z V i dopiero po dokladnym i kilkakrotnym wpatrywaniu sie w kod zobaczylem roznice. xD

Edytowane przez Qvstra
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja juz od 2 dni gram w ta gre i powiem,ze jest to pierwsze MMO ktore mnie tak wciagnelo nie liczac Wowa.

Jesli chodzi o questy to sa roznorodne od takich "przynies podaj pozamiataj" i sa takie,ze trzeba sklamac/dostarczyc item Npcowi (ABY DOSTAC PUNKTY ZLEJ MOCY) albo powiedziec prawde(i dostac pkt bialej mocy)itp.Rewolucjii jesli chodzi i MMO nie ma :unknown:

Najbardziej kuleje w tej grze optymalizacja,no jakim cudem mi wow cata chodzil na high,a tutaj na low mam takie dropy,ze masakra.Zreszta..gdy ustawie same low,mam tyle samo fps co an high :woot: Ja jestem graczem bardziej konsolowym i dla mnie to jest zagadka.Gdyby ta gra jeszcze swietnie wygladala,miala super silnik itp.Zreszta z gra blizzarda nie ma co porowywac,bo ona jest updejtowana od 7-8 lat.Stwor ma oficjalnie 3 dni (chyba)

Na warzonach mam 15-25fpsow (cos ala BG)pvp dla mnie w tym momencie jest niegrywalne,zreszta dla tysiecy ludzii tez.Na oficjalnym forum tod chu** tematow o spaddkach animacjii itp Narazie nad tym pracuja..

Gram na tym "polskim" Realmie Basylik druid i wiem,ze nie moge narzekac na kolejki bo jest troche realmow o malej populacjii,ale ja i tak wole pograc z polakami.Chociasz czasami co nasi odpierdzielaja na generalu to wstyd.

Jak ktos jest znudzony wowem to polecam.

Jest ktos z was na forum,ktorym smiga stwor na PVP w 60(fps)bez zadnej sciny?

Odnośnik do komentarza

Ja musze miec stale 60 klatek jak w Wowie :yucky:

Granie na scinach i dropach to nie dla mnie.Zrobilem wszytsko wylaczyalem blur,cienie nawet gorsza rozdzialke ustawilem **uja pomoglo.

Kompa mam podobnego do was tez na high mam 40-50 klatek,ale na low powinienem miec te 60 :confused:

Zreszta juz tak anulowalem abonament,MMo i EA czarno to widze :ninja:

Odnośnik do komentarza

A może piszcie jeszcze jakie macie komputery a nie tylko ile macie FPSów

Rig:

Operating System:

Windows 7 Home Premium 64 bit



 

CPU Type:

AMD Phenom II X4 955 Processor



 

 

CPU Speed (GHz):

3.22



 

System Memory (GB):

4GB DDR3 (nie pamiętam taktowania)



 

Video Card Model:

NVIDIA GeForce GTX 285 1GB DDR3



 

Desktop Resolution:

1920x1080



Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Jak wygląda levelovanie ? gram od dwóch dni i wbijam już 8 lvl ale do tej pory gram startową postacią ( i tylko takim ekwipunkiem jaki znajde) Na każdy lvlo przydziela się jakies pkt do siły , hp itp? czy tylko umiejętności dokupuje? Gram Jedi knight ( potem sentinel) narazie jestem padawanem. Moge tylko dokupić z góry przypisana do lvl moc? nie ma tego drzewka rozwoju?

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

4/5 bossów raidowych na poziomie Nightmare już leży - http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=77015 Endgame dla kogoś, kto już kiedyś raidował jest o wiele prostszy od Wowa, na normalu podobno nie da się zginać nieważne jak usilnie próbujesz ;p Sam nie grałem więc nie ocenię ale Bioware musi prędko nadrobić zaległości, bo gdy większość doleveluje do 50 i okażę się, że endgame starcza na tydzień czy dwa, może być kiepsko.

Heroic flashpointy czy jak je tam zwali nie maja zbytniego sensu bo raidy da się bez trudu wyczyścić w gearze z questów. L O L

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak Nightmare, ale te gildie zawsze w WoWie czyscily endgame w przeciagu 2-3ch tygodni (2-3 - poniewaz trzeba czekac do nastepnego resetu aby moc HC robic), gdzie 80% graczy meczylo sie dluuuuugo.

Nie dziwi mnie to.

Dla przykladu... minelo juz 4 tygodnie od wyjscia nowego contentu w WoWie i juz zostal wyczyszczony na najwyzszym mozliwym poziomie trudnosci (heroic). Jest to jakies 0,01% raidujacych gildii.

Odnośnik do komentarza

Tak, ale weź pod uwagę że w ToRze musieli dolevelować postaci, raidować bez addonów i samemu wymyślić rotacje / buildy, nie mieli też dostępu do dungeon journala i niczego w tym rodzaju, a i tak wyczyścili wszystko w chwilę. Na dodatek "gołymi" postaciami - w WoWie top gildie farmiły Firelands pół roku i miały dostęp do testowych serwerów z raidem a i tak HC Deathwinga zabiły dwie gildie w ciągu miesiąca od wypuszczenia go.

Odnośnik do komentarza

Opuściłem TYTHONE. Wybrałem klasę ( Jedi Sentinel ) i teraz każą mi wybrac 3 umiejetności i jeden crafting czy jakoś tak . Co to jest i jakie się opłąca wybrać?

no to jest to co twoja zaloga bedzie umiec.

2 zdolnosci zbierackie i 1 craftujaca. wybierz sobie craftujaca po przeczytaniu u trenerow co z nich bedziesz miec i dobierz 2 rekomendowane zbierackie.

ja do mojego sentinela bralem artifice zeby moc robic rozne krysztaly do mieczy swietlnych i inne "enchanty"

jak z oplacalnoscia to ciezko powiedziec bo potem recepty sa drogie i zjadaja kase a ludzie na powaznie zaczna od ciebie kupowac dopiero na high end.

Odnośnik do komentarza

A może piszcie jeszcze jakie macie komputery a nie tylko ile macie FPSów :sleep:

 

Ja na przykład mam laptopa z i3, 4GB, 330M i boję się zainwestować w grę, bo może mi nie działać...

 

 

Core 2 Duo E8550 3,16GHz x2, Gainward 9600GT, 4GB Ram, Windows 7 64, rozdzielczosc 1280x1240 (jednak podlaczylem do telewizora i wszystko dziala ok na wysokich w Full HD)

 

piszcie moze na jakich serwerach gracie - ja poczynam sobie po stronie Republiki na Basilisk Droid

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Tak, ale weź pod uwagę że w ToRze musieli dolevelować postaci, raidować bez addonów i samemu wymyślić rotacje / buildy, nie mieli też dostępu do dungeon journala i niczego w tym rodzaju, a i tak wyczyścili wszystko w chwilę. Na dodatek "gołymi" postaciami - w WoWie top gildie farmiły Firelands pół roku i miały dostęp do testowych serwerów z raidem a i tak HC Deathwinga zabiły dwie gildie w ciągu miesiąca od wypuszczenia go.

Czyli nie musieli robic nic nowego, czego w WoWie do tej pory nie robili.

Wiesz jak szybko padl pierwszy raid tier w WoWie po launchu cata? W 1,5 miesiaca 25m (10m padly szybciej) od wyjscia gry i sporo bylo overtuned encounterow. Sam Blizzard przyznal, ze zrobili zdecydowanie zbyt trudny entry raid content.

W Wotlku ludzie poczyscili Naxx (1st raid) w chwile - byl zbyt latwy.

Entry tier musi byc w miare latwy, wiec nie robilbym jakiejs dramaturgii z tego, ze gildia ktora byla/jest w swiatowym topie WoWa poradzila sobie (prawie, w koncu 4/5) juz z pierwszym raid contentem. Nie wiem jak rowniez z raid lockami jest w TOR (w ogole sa?).

Odnośnik do komentarza

Opuściłem TYTHONE. Wybrałem klasę ( Jedi Sentinel ) i teraz każą mi wybrac 3 umiejetności i jeden crafting czy jakoś tak . Co to jest i jakie się opłąca wybrać?

no to jest to co twoja zaloga bedzie umiec.

2 zdolnosci zbierackie i 1 craftujaca. wybierz sobie craftujaca po przeczytaniu u trenerow co z nich bedziesz miec i dobierz 2 rekomendowane zbierackie.

ja do mojego sentinela bralem artifice zeby moc robic rozne krysztaly do mieczy swietlnych i inne "enchanty"

jak z oplacalnoscia to ciezko powiedziec bo potem recepty sa drogie i zjadaja kase a ludzie na powaznie zaczna od ciebie kupowac dopiero na high end.

 

Dzięki. To moje pierwsze MMO dlatego nie miałem pojęcia co to wogule jest.

PS: Gram na laptopie DELL C2Duo 2,2GHz, 4GB DDR3, Radeon 4670m. Wydajność średnia gram na low w natywnej rozdziałce i na oko to jest około 20 FPS ale da sie grać

Republika /Basilisk Droid.

PS2. Na czym gracie? jakos na zwykłej klawiaturze ciężko mi ogarnąć wszystko.

Odnośnik do komentarza

Dzięki. Rozwinołem sobie juz ten drugi pasek bo sie nie mieściłem na jednym, zastanawiam się nad tą klawiaturą chyba razera dedykowaną do the old republic z LCD i dotykowymi przyciskami z indywidualnymi ikonkami mocy. Tylko pewnie policzą sobie za nią z 250 euro. Jeszcze taki podstawowe (pewnie głupie) pytanie. Te moce u nauczyciela co się doblokowywują z każdym levelem to kupuje się wyłącznie za kredyty a skile z drzewka za punkty doswiadczenia? NIedawno się zorienotwałem że mam w ekwipunku plecak który dostałem przy awansie na Sentinela. Prawie go sprzedałem ale się nie dało, a w środku znalazłem drugi miecz :)

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

Entry tier musi byc w miare latwy, wiec nie robilbym jakiejs dramaturgii z tego, ze gildia ktora byla/jest w swiatowym topie WoWa poradzila sobie (prawie, w koncu 4/5) juz z pierwszym raid contentem. Nie wiem jak rowniez z raid lockami jest w TOR (w ogole sa?).

Raid locki są tygodniowe jak w WoWie.

Żadnego dramatu nie robię, to nawet dobrze, że pierwsze raidy są w miarę łatwe, bo ToRem zainteresowało się na pewno mnóstwo osób, które nigdy wcześniej nie grały w MMO i nie mają pojęcia, co to znaczy "raid", "DPS", "rotacja", "stack/spread" itepe ;p Jeśli ktoś gra tylko w single playerowe RPGi to takie Baradon Hold z WoWa może mu się wydawać przesadnie skomplikowane jeśli chodzi o mechanike walk. W styczniu mają dodać 3 nowe bossy, pewnie czekają i obserwują, jak ten Tier 1 zostanie odebrany.

Odnośnik do komentarza

skille u trenera za kase (bawilo mnie ze nawet jak bylem padawanem to moj mistrz mnie ich nie uczyl tylko jakis no name ktorego nie znam)

skille z drzewka talentow za talent punkty ktore dostajesz 1 za lvl up od lvl 10

u sentinela to prawe drzewko to taki czysty dmg, srodkowe to mniejszy dmg ale tez wieksza obrona a prawe do pvp

Odnośnik do komentarza

środkowe czyli combat? słyszałem ze ma największy dps. W sumie nie mam pojęci jak rozwijać postać żeby dobrze sie grało i w PvP była grywalna.Narazie cięzko o gotowe buildy po 5 dniach od premiery ;/ Dlatego do 9 lvl grałem podstawowymi umiejetnościami i z ekwipunkiem znalezionym na misjach

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...