Skocz do zawartości

Patapon


STRETCH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość ChOomik
problem z totemem:

 

wiem, że to już było, ale nadal nie mogę spowodować wyrośnięcia totemu 8)

zabiłem raz dinozaura, poszedłem na pustynię, patapony zaczęły się jarać od ciepła, wróciłem na pierwszy level, dochodzę do totemu, wciskam kombinację /\O/\O, totem zaczyna się obracać i rozkładać na części, po chwili wraca do normalnego kształtu, znów kombinacja, totem robi to samo co wcześniej, ale nie chce urosnąć.

Czy czegoś mi jeszcze brakuje? (mam bębny odpowiedzialne za [], O i /\).

 

Pomóźcie :) )

 

Też mi to  się nie udaje ...

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza

Mnie cos zaraz chyba wezmie:). Jestem przed plansza na pustyni, musze wywołać deszcz, mam juz zalaczone wszystko. Tuz przed misija mam wykonac kombinacje x xx xx. Ale do cholery nie moge, wciskam to na rozne sposoby i nic, papapony nie moga nic wykonywac, ani isc do przodu, nic, jak ja mam to wystukac. Mecze sie juz 3 godziny i nic. Pomocy

Odnośnik do komentarza
Mnie cos zaraz chyba wezmie:). Jestem przed plansza na pustyni, musze wywołać deszcz, mam juz zalaczone wszystko. Tuz przed misija mam wykonac kombinacje x xx xx. Ale do cholery nie moge, wciskam to na rozne sposoby i nic, papapony nie moga nic wykonywac, ani isc do przodu, nic, jak ja mam to wystukac. Mecze sie juz 3 godziny i nic. Pomocy

 

Odnośnik do komentarza

Ooo to ja mam pytanie co do tego - co zrobilem ,zle ze nie mam tego kwiatka odblokowanego? Jestem przy misji

ze "skorpionem" i wielka brama ,jakis tam lord czy cos, co stoi w miejscu i strzela jakimis rakietami

, a kwiatka nie mam :) Tak samo przy kucharzu nie mam zadnej kapusty - nie wiem skad je wziasc.

Odnośnik do komentarza

Kapuste wlasnie dostajesz od kwiatka , jezeli ladnie pomozemy farmerem :}

Zeby zdobyc mini gierke z kwiatkiem musisz :

Wejdz w pole ( no w te misje , gdzie sie wybiera ) w 7 albo 8 ( tam gdzie masz misje z ikonka mieska :) ) Z poczatku misji zrob taniec by powstal deszcz , po czym idac dalej zauwazysz niebieskiego stworka . Jak zaczniesz go bic to niczym transformers zamieni sie w slimaka i po prostu go zabij i wez z niego itemek ;}

I wtedy bedziesz mial ta mini-gierke ;}

Edytowane przez Redmitsu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...