Skocz do zawartości

Patapon


STRETCH

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_

mam problem.

 

jestem przy wietrze, zdobylem zaklecie, wbijam sie po fever do napierdalango - sabato i gra sie zacina przy 5 czy 6 "chmurce"(na gorze sie pojawiaja za kazda linijke rytmu dobrze wbita).

 

nie wiem, plyta nie jest porysana, wam tez zarywa?

 

drugie pytanie, czy jest roznica miedzy idealnym wbiciem rain miracle a wybiciem mniej idealnym( powiedzmy o jedna chmurke)?

bo zauwazylem ze i tak wieje w dobra strone, tlyko moze krocej?

 

troche wkuzajace to, ciagle bede musial napierdalango robic.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem, u mnie nie przycinało podczas wklepywania czarów... tylko tam chyba szybciej w pewnym momencie trzeba wklepywać - obadaj na jutubie filmik, jest taki jeden na którym pokazane są wybicia wszystkich czarów

 

a co do drugiego pytania: tak, jak nie trafisz to troche krócej bedzie dane zjawisko sie działo (zauważ, ze bo zakonczeniu wbijania kombinacji Patapony wydają troche inny okrzyk w przypadku idealnego wbijania oraz inny w przypadku pomyłki gdzies)

Odnośnik do komentarza

witam..mam problem z zabiciem "pozlacanego strusia" podczas polowania na planszy na ktorej gdy nie pada pojawia sie wlasnie rzeczony stwor oraz mozna zdobyc black star...ktos zna jakis dobry sposob by zdobyc atrefakt po zabiciu zwierzaka? bo cos on napewno odblokowuje:)..nowa minigierka? ..mozecie zdradzic co?:/..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość cameel
witam..mam problem z zabiciem "pozlacanego strusia" podczas polowania na planszy na ktorej gdy nie pada pojawia sie wlasnie rzeczony stwor oraz mozna zdobyc black star...ktos zna jakis dobry sposob by zdobyc atrefakt po zabiciu zwierzaka? bo cos on napewno odblokowuje:)..nowa minigierka? ..mozecie zdradzic co?:/..pozdrawiam

 

Złoty struś daje złote mięsko, które użyte do zrobienia Patapona działa jak sekretny artefakt. Czyli używajac go mozemy stworzyć legendarnego stworka.

Jeśli chodzi o polowanie, to nie można podchodzić do niego za blisko.

Ja robiłem to tak, ze ładowałem się na fever i dopiero atakowałem, trzeba miec troche szczęscia, bo struś od razu wstaje i ucieka, ale jest bardzo wrażliwy na atak (u mnie wystarczał jeden celny strzał).

Odnośnik do komentarza
witam..mam problem z zabiciem "pozlacanego strusia" podczas polowania na planszy na ktorej gdy nie pada pojawia sie wlasnie rzeczony stwor oraz mozna zdobyc black star...ktos zna jakis dobry sposob by zdobyc atrefakt po zabiciu zwierzaka? bo cos on napewno odblokowuje:)..nowa minigierka? ..mozecie zdradzic co?:/..pozdrawiam

 

Złoty struś daje złote mięsko, które użyte do zrobienia Patapona działa jak sekretny artefakt. Czyli używajac go mozemy stworzyć legendarnego stworka.

Jeśli chodzi o polowanie, to nie można podchodzić do niego za blisko.

Ja robiłem to tak, ze ładowałem się na fever i dopiero atakowałem, trzeba miec troche szczęscia, bo struś od razu wstaje i ucieka, ale jest bardzo wrażliwy na atak (u mnie wystarczał jeden celny strzał).

 

Nie do konca . Strusie bardzo latwo zabic , kiedy wylacznie tylko idziemy pataponami z lukami + dzidami . Bez zadnych barbarzyncow , czy jezdzcow . Tylko tamte 2 gatunki i strusie same umieraja ;d

Odnośnik do komentarza
Gość cameel
witam..mam problem z zabiciem "pozlacanego strusia" podczas polowania na planszy na ktorej gdy nie pada pojawia sie wlasnie rzeczony stwor oraz mozna zdobyc black star...ktos zna jakis dobry sposob by zdobyc atrefakt po zabiciu zwierzaka? bo cos on napewno odblokowuje:)..nowa minigierka? ..mozecie zdradzic co?^_^..pozdrawiam

 

Złoty struś daje złote mięsko, które użyte do zrobienia Patapona działa jak sekretny artefakt. Czyli używajac go mozemy stworzyć legendarnego stworka.

Jeśli chodzi o polowanie, to nie można podchodzić do niego za blisko.

Ja robiłem to tak, ze ładowałem się na fever i dopiero atakowałem, trzeba miec troche szczęscia, bo struś od razu wstaje i ucieka, ale jest bardzo wrażliwy na atak (u mnie wystarczał jeden celny strzał).

 

Nie do konca . Strusie bardzo latwo zabic , kiedy wylacznie tylko idziemy pataponami z lukami + dzidami . Bez zadnych barbarzyncow , czy jezdzcow . Tylko tamte 2 gatunki i strusie same umieraja ;d

 

No mając w drużynie kogoś innego oprócz łuczników i patapnów z dzidami raczej cięzko jest zapolować. I to nie tylko na strusie. Tak ze o tym nie wspominałem nawet. Z resztą ktoś już pisał w temacie, zeby na polowania wybierać sie tylko z tymi stworkami.

Problem ze złotym strusiem jest nawet po wyekwipowaniu samych łuczników i miotaczy dzid, bo ten struś bardzo często zdązy uciec, nim zostanie trafiony.

Ale masz rację mogłem wspomniec o jednostkach z któymi trzeba polować.

Odnośnik do komentarza

Najłatwiejszy sposób na zabicie strusia złotego (tego w planszy z gwiazdką) to trafienie go JEDNYM strzałem z patapona z trombą - kilkakrotnie sprawdzałem, zawsze ginął od pierwszego-drugiego strzału, i to chyba nawet bez fever (z tego co kojarze, wrecz chyba nie może być fever'a, musza lecieć z trąb te takie odbijające się klocki, nie płonące

Odnośnik do komentarza

To dopiero nastała ERA - nowa gra, w foli, do mnie trafiła za 78,21 gr - PATAPON z Ebay'a od angielskiego sprzedawcy!!

Żyć nie umierać.

Zamówiłem już God of War Chain of Olympus od kolesia za 89 złoty z groszami ( wszystko z przesyłką ).

Powtarzam żyć nie umierać.

 

przepraszam musiałem sie pochwalić, a także nasuwa mi się refleksja - czemu wiekszosć gier na PSP/DS nie kosztuje 20$/20euro??

i czemu brytyjczycy na ebay sprzedaja Patapona za 20 funtów, a polacy za 159 złoty ?

Odnośnik do komentarza

Skończone ;)

Jedna z najlepszych gier na psp. Must have po prostu. Przeszedłem i nie przestaje grać taką mam ochote masterować swoje patapony.

Zdecydowanie wiecej takich gier (innowacyjnych, oryginalnych, ) powinno być na psp. Ci co nie grali to pały....Jakbym nie miał psp to bym pożyczył od kogoś dla tej gry.

 

:square: :square: :square: :circle: - i idziemy aż do patapon II

Odnośnik do komentarza

Na przykladzie lucznikow teraz siedzialem i liczylem w tym samym czasie:

 

F: 52,8-89,6

Z: 33,8-54,6

 

Fioletowe sa lepsze tylko cos mi sie zdaje ,ze cos zle policzylem ,bo za duza roznica wyszla ;)

 

EDIT: kurcze co nie policze to wychodzi ,ze zieloni dostaja w dupe:

 

Dzidy: 64-104 vs 52-78

Muzycy: 49,6-81,6 vs 28,6-41,6

 

Sposob liczenia:

F: atak x 1.60

Z: atak x 2.60

Edytowane przez Owiec
Odnośnik do komentarza

Moze jaka rada do misji gdzie ksiezniczka jest uwieziona w wozie? Ofkoz nie mam ognistej broni co by jej nie spalic, a w armii mam 3 patapony-wielkoludy (bialy, zolty i fioletowy), patapony z toporkami i wloczniami. Za cholere nie moge zdarzyc z rozwaleniem wozu. Rozwalam pierwsze 2 "fazy", ale ostatnia "zwraczala" zawsze mi ucieka. To wszystko przez koniecznosc wywolywania deszczu i walki z tymi ciulami z tarczami ktore pod koniec blokuja moj pochod.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...