Skocz do zawartości

Patapon


STRETCH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak się daje pataponom zarcie? odkryłem to minigierke, zrobiłem troche jedzenie ale nie wiem jak go uzyc.

 

Przeczytałem w faq ze w Ooze cośtam jest Gold Bird na którego poluje sie dla Dream Meat. Mialem go tam tylko raz, wtedy gdy zostawił czapke kucharza, wiecej go juz tam nie widziałem, co jest?

pataponom nie daje sie jedzenia ;) z miesa itp poprostu sie je robi [patapony]

czapka jest do aktywacji kolejnej minigierki

Odnośnik do komentarza
Jak się daje pataponom zarcie? odkryłem to minigierke, zrobiłem troche jedzenie ale nie wiem jak go uzyc.

 

Przeczytałem w faq ze w Ooze cośtam jest Gold Bird na którego poluje sie dla Dream Meat. Mialem go tam tylko raz, wtedy gdy zostawił czapke kucharza, wiecej go juz tam nie widziałem, co jest?

pataponom nie daje sie jedzenia ;) z miesa itp poprostu sie je robi [patapony]

czapka jest do aktywacji kolejnej minigierki

Daje sie daje, masz potem minigierke w której produkujesz jedzenie.

 

A gold bird sie pojawił potem, myslałem ze buga jakiegos mialem.

 

 

Odnośnik do komentarza

Kilka minusów

-kasa za szybko znika

-trochę jej mało, za misje nic, za polowania mało, zeby stworzyc jedną dobrą jednostke trzeba pare razy ruszyc dupsko na polowanie

-szkoda, ze gra nie wymusza od nas uzywania nowych jednostek. Nie wiem jak inni ale ja koni i tych dużych Pataponów nie uzyłem ani razu i nie wiem czy warto w ogóle je kupowac, pakuje tylko w Megapony teraz.

 

Ale ogółem gra jest fpytę, dzisiaj skończe chyba.

 

No i skończyłem, zakończenie bardzo fajne.

 

 

Spodziewałem sie czegoś takiego, z tym ze najbardziej interesuje mnie to co było po napisach czyli BUDOWA STATKU! woohoo, to oznacza ze dwójka moze byc w drodze, i jesli bedzie to z pewnością skopie nam dupe bardziej niż pierwszy Patapon, ja czekam jak głupi, mam nadzieje ze powstanie i nie bedziemy musieli czekac pare lat

 

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Rozwalam ich, każdego już na 5 levelu mam, niektórych wyżej. Wkurza mnie że po rozwaleniu ostatniego trzeba za każdym razem oglądać ending. No ale jest zdecydowanie najlepszy, rozwaliłem go na 2 lvlu i dał mi 3 Mithrile o__O Próbuje opanować minigierke kowala zeby zrobic divine weapony, ciezka jest.

Szkoda ze nie ma jakiejś misji z Zigotonami po przejsciu gry, bardzo chetnie zobaczyłbym jak moja dopakowana armia rozwala ich teraz :]

 

I mam małą proźbę dla posiadaczy custom firmware. Mogłby mi ktoś zrobić 2 screeny na tapetke? Ja niestaety nie mam mozliwosci. Chodzi mi o moment z endingu, daje 2 zdjecia, kto nie skonczył niech nie klika.

 

ten http://img267.imageshack.us/my.php?image=img1866qr0.jpg i ten http://img267.imageshack.us/img267/7155/img1865qu9.jpg

 

Z góry dzieki.

 

A i jeszcze jedno, zauwazyliscie ze patapony mówią czasami LOL? xD

 

Myslałem ze sklei post, sry.

 

taaa to ja sklejam posty :F edytuj na przyszlosc bo poleci 20% - Coati

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

1. Musisz wyczuć jego ruchy - przed akcją, w której przymierza się do połknięcia któregos patapona, staje w charakterystyczny sposób - musisz wtedy albo spieprzyć do tyłu całą ekipą, albo, jesli masz odpowiedni silny skład, zaatakować go, zeby wytrącić go z równowagi

2. kolorowe robi się z lepszej jakosci materiałów (masz jakby 4 levele jakości kazdego dostepnego materiału do budowy pataponów, od najbardziej pospolitych do najrzadszych), jak dasz dwa rzadkie (i sporo hajsu) to dostaniesz lepszego patapona

 

 

 

Patapony chyba z tego co kojarze mówia jeszcze "OMG!" ;p

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...