Skocz do zawartości

Patapon


STRETCH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kasę da się zdobywać tylko na powolowaniach?strasznie długo schodzi jak chce sie wyprodukować oddział dobrych pataponów a na takom polowaniu uzbiera sie około 200-300 złota :P

 

najlepszym miejscem ciułania kasy jest misja search for lucky star :P za jednym podejscie zbiera sie około 800:) tylko musi być słonecznie:)

lepsze to niż zbieranie po 200/300 :P

 

mnie dobija mini gra z kowalem :P ani razu nie udało mi sie nic od nie go dostać :P chyba mam import z bugiem ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
dostaje sie jakies bonusy za ubicie wszystkich bossow do 40 lv ? bronie ? itp.

mam już smoki i golema na 30 :) i jest już hardcorowo :D

 

z tym 40 lvl to jest mit ja ubiłem 40 lvl czerwonego smoka i wszkoczył na 41 level więc nie wiem jaki jest max co do łupów to są one generowane losowo więc czasmi dostajesz lepsze fanty od 10 lvl golema niż 40 lvl smoka.

Odnośnik do komentarza
a mi jakos do gustu gra nie przypadła, nie wiem dlaczego może przez to ze melodyjka z czasem robi sie nuząca no i same patPONY :o za duzo zróznicowanych dzwieków z siebie nie wydają

Chyba zbyt daleko w tej grze nie doszedłeś :o

mam za sobą całonocne granie ("jeszcze tylko jeden level i spać" i tak wybiła 6 rano :P )

Mnie za to muza razłożyła na łopatki. Człowiekowi sie od razu humor poprawia jak odpali tych małych barbarzyńców :twisted: Śwetna. I pomyśleć, że nawet nie śledziłam newsów z gry bo za bardzo mnie z początku nie zainteresowała...

Co mnie najbardziej wnerwia (pomijając żmudne ciułanie kasy w grze) jak już utworzę mega kozaka to mi go zawsze zerzre jakiś boss :wsciekly: Jestem dopiero na "battle!! Bachikoi fort", mam kucharza (ale nie mam kapuchy czy co tam trzeba mu dać :blink: ) i rozkminiam jak użyć "tailwind miracle"...

Odnośnik do komentarza

 

Skąd aż tyle tych mega zbroi i broni znalazłaś? Może ja dopiero jestem tuż po pokonaniu pierwszy raz takiego czerwonego robaka, ale mam moze jedną "mistyczną" bron...

 

Btw - co lepsze - 3 konni czy 6 wyekwipowanych wojów z siekierami? :P

Odnośnik do komentarza

 

Skąd aż tyle tych mega zbroi i broni znalazłaś? Może ja dopiero jestem tuż po pokonaniu pierwszy raz takiego czerwonego robaka, ale mam moze jedną "mistyczną" bron...

 

Btw - co lepsze - 3 konni czy 6 wyekwipowanych wojów z siekierami? :)

 

 

nic specjalnego:) takie okazy to tylko u kowala , za perfekcyjne przejscie mini gry:)

według mnie najlepsze teamy to łuki/dzidy/trębacze :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ej to już mnie wku.rwia. Miesiąc po premierze a tej gry NIGDZIE nie ma. Zaledwie 2 kopie na allegro, z jakichś dupnych sklepów, dodatkowo wersja US a ja mam sejwa z dema EU. Grrrrrr a chciałem kupic sobie na urodziny ;/

 

A tak nawiasem, ściagnałem demo Eu i demo US. Róznice są, głównie w tłumaczeniu, co mnie cholernie dziwi.

 

W EU nazywamy się Almighty(fajnie brzmi). w US jesteśmy Mighty Pataponem. Dziwne, myślałem że tłumaczenie angielskie jest identyczne. No i ogółem nazwy przedmiotów czasem się różnią i takie tam pierdoły.

 

jedno pytanie, skąd brać kamienie? Jestem zaraz po pokonaniu robala i zdobyciu oazy i ciągle mi brakuje.

 

I jeszcze jedno, jak wywalić jednego członka z armii i wstawić za niego innego?

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...