Skocz do zawartości

Patapon


STRETCH

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś powiedzieć jak przejść misje p.t "Battle ! Bachikoi Fort" gdzie trzeba odpalić cud wiatru. Wszystko na początku ładnie idzie, odpalam wiaterek rozwalam wieżyczki aż do momentu gdzie cały czas wychodzą te stwory z maczugami i zabijają mi wszystkich po kolei. Jest jakiś sposób na to ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zabieram się za ponowne ubijanie bossów.
Podziwiam, że Wam się chce. Osobiście choć po ukończeniu gry czułem także niedosyt, to bossowie byli jak dla mnie zbyt prości i zbyt nudni.

 

Do dziś nie wiem do czego można wykorzystać "potrawy" wyprodukowanie u kucharza z mini gry.
Bonus przed misją. Ustawia się tak samo jak cud, na ekranie uzbrajania pataponów.

 

A jeśli ktoś jeszcze nie wie, zapowiedziany został Patapon 2. Mam szczere nadzieje, że tym razem po ukończeniu rozgrywki twórcy zapewnią nam coś więcej niż powtórki walk z bossami.

Odnośnik do komentarza
Kopiące zakończenie, nie? :)

:D ma nawet fabułę hehe. Zabieram się za ponowne ubijanie bossów. To prawda,że kazdy z nich ma po 99lv? Jeśli tak to zapewni mi to kolejne 20 godzin zabawy :)

Takie coś mogę nazwać tylko, eee... "niedoliczeniem" - to nie dodatkowe 20 godzin zabawy, ale duuużo więcej. No i same walki z bossami na wyższych poziomach są trudne - jedna pomyłka jest równoznaczna przegranej oO.

 

 

...ponoć ;)

 

Odnośnik do komentarza

jak na razie bossów mam max na 10-11 lv także słabiutko. Wątpie zebym miała cierpliwość przechodzić każdego po 99 razy zwłaszcza,że fanty są generowane losowo. Napoce się i dostane jakis badziew ;) a już najbardziej mnie dobija jak nie uda mi się zwiac przed smokiem i zerzre mi wychodowanego pudziana ;D Load game i jechana... eh

Odnośnik do komentarza

Zabijanie JEDNEGO bossa na ostatni lvl to ok 15 h grania, więc jeśli ktoś chciałby zabić WSZYSTKICH bossów na ostatni lvl, to powodzenia...

 

Ostatni poziom to nie 99, ale 'gwiazdka'

 

aaacu6.jpg

 

Merciless Crab Queen to chyba najłatwiejszy boss, którego można przejść na 'gwiazdkę'. Od 70 lvl zabijanie go zajmowało mi średnio 8-9 min. Niestety, minusem jest to, że wypadał bardzo słaby loot :(

Odnośnik do komentarza

Dobrych pataponów nie szkoli się długo/trudno. Wystarczy przejść kilku bossów na 10, i już ma sie materiały do budowy. Ja nie budowałem ich na ostatni poziom (Barsala) tylko na Mogyoony (mają największy atak, ale są troche wolne). Kase najlepiej zbierać na poziomie Search for a Lucky Star, gdy nie pada - wypada ok. od 500 do 800 Ka-Ching.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 6 miesięcy temu...

Ok, mam głupie pytanie:

 

Mam yaripony, tatepony, yumipony i kibapony. Ile jeszcze mogę mieć różnych, oraz jak pozbyć się tych standardowych, które utworzyłem np. na początku gry 4 zwykłe yaripony, a mam itemy na 6 lepszych niż standardowe. Sorry, że nie wiem jak co się nazywa, ale po krótce, mogę zrobić np. 6 pomarańczowych bo mam itemy, ale nie mam gdzie ich umieścić, bo sloty w drużynie blokują te 4 standardowe i co teraz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...