Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

2015-08-2022_26_53-visksh2.png

 

2015-08-2022_27_13-vis3sws.png

 

2015-08-2022_27_25-vij8sgo.png

 

2015-08-2022_33_59-viq7s5c.png

 

2015-08-2022_36_25-vi5rsvx.png

Koleś to Deputy Editor of http://VideoGamer.com 

 

 

Nie wiem jak się powstrzymam przed oglądaniem jakichkolwiek materiałów w tygodniu pomiędzy recenzjami/embargo, a premierą. Wolałbym żeby jednak Konami nie pozwoliło na publikacje żadnych materiałów wideo przed pierwszym.

Odnośnik do komentarza

Chciałem czekać do recenzji ale kogo ja oszukuję :D przeszedłem mgs 1 - 4 razy , mgs 2 ,3 i 4 po 2 razy. Na Vicie nadrobiłem zaległości z psp. Na ps4 przeszedłem demo i zapłaciłem za nie 79 zł :P  Czas na MGS V.  I tym razem na pewno po tygodniu nie będzie cebula aukcji. Online będzie grane :)

Odnośnik do komentarza

Nie leży mi ten Metal, siedziałem cicho, no bo Metal, ale jednak ta recenzja potwierdziła moje obawy. Eksajt spadł mi do 20%. Tak, wolałbym starego, korytarzykowego Metala z różnymi ścieżkami dojścia do celu. I przede wszystkim z masą rozmów i cut-scenek. Peace Walker popsuł serię, no fajne to było, ale miałem nadzieję że nie przeniosą takiego modelu gry do dużej odsłony. Grę oczywiście kupię i przejdę od razu, ale wiecie - pierwszy raz przy premierze MGS nie czuję eksajtu.

Odnośnik do komentarza

A ja wiem, czego sie spodziewac (poniekad), co mnie napawa ogromnie. Kojima po prostu poprawil swietna formule, ktora juz na PSP sie przyjela na next genowa. To sie nie moglo nie udac. Do tego jeszcze te rozne smaczki i gadzety w 1080/60 xD MGSa zawsze szanowalem, ale teraz to jestem prawilnie porobiony!!!

 

Jezeli walki z boosami nie sa powycinane, jak to mialo miejsce w batmanie to nie mam tu nic do zarzucenia. Gra generacji!

Odnośnik do komentarza

nie co wierzyć recenzjom akurat tej gry. Jedni dadzą 11/10 bo to po prostu mgs, drudzy dadzą 7+/10 bo "kontrowersyjny serwis wow, taki dobry dziennikarz wowo, afera wow".

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Ale jakich wad miał sporo? Prócz loadingów jak dla mnie zagrało wszystko. Rozgrywka utrzymana w starym stylu, fajne rozwinięcie fabuły i ten ending...

Oczywiście :), jeszcze Dopięcie wątków, wspaniała oprawa, camo, spore replayability i akcje :) jedyny minus to loadingi ale i one miały swój klimat kiedy razem ze snejkiem wychodziłem zapalić faje ;)

 

Przypominam sobie tą recenzję 10 w extrimie, zgadzam się w 100% z recenzentem, jakby mi siedział w głowie :) old snake rządził, pokazane przemijanie, piękny soundtrack.

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...