Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

We’re proud to announce our crowning achievement, the Humble Puppy Bundle. On sale for the week commencing 19th December 2013 only, Puppygames entire current catalogue is up for sale at any price you care to pay, as is traditional. Customers may buy all our games for themselves or as special gifts this Christmas, and choose whatever amount they would like to donate to our chosen charity, which in this case is Gamesaid.org. Our catalogue includes Ultratron, Droid Assault, Titan Attacks, and Revenge of the Titans; also included is Sandbox Mode for Revenge of the Titans, and the Ultratron OST, the 14-track LP debut of Allicorn’s most banging hardcore electronic dance music (complete with sinister overtones and special appearances from Central Nexus); and the Revenge of the Titans EP, six tracks of awesome guitar/synth classical music from Strange And Delicious.

Droid Assault and Revenge of the Titans have been enhanced with special Christmas Modes available only during the festive period. In addition, Ultratron and Droid Assault now both sport 2-player local co-op – great fun for you and a friend sat in front of the telly!

Our explanatory video is narrated by the most famous man in games alive today, none other than the venerable Ian Livingstone himself, who just so happens to be a Trustee of GamesAid.org. GamesAid is a UK based video games charity which acts as an umbrella to support a number of smaller charities who help disadvantaged and disabled children and young people. Please give generously and give these kids a happy Christmas this year!

All purchases made are for DRM-free versions of the games. Steam keys are available for all games for a suitable donation; the Steam versions of the games have been enhanced with cloud saves, achievements, and trading cards.

Odnośnik do komentarza

Podsumowując co napisał Accoun

Humble Weekly Bundle:

Puppy Games: Ultratron, 

Titan Attacks!, 

Revenge of the Titans

Droid Assault!

 

Niepokojący jest fakt, że klucze steam tylko dla tych co dadzą więcej niż średnia. Mam nadzieję, że to nie będzie stała praktyka. Dobra wieść to taka, że jest to faktyczna średnia, a nie 6$ jak bywało przy Weekly.

Odnośnik do komentarza

Polecam zajrzeć na http://gamingforgood.net/ jest to "sklepik" z grami, gdzie cenę ustalamy sami, a dochody idą na cele charytatywne. Coś jak Humble Bundle, z tym że kupujemy jedną grę za punkty. Punkty kupujemy za minimum 1$ = 2,500 punktów. Są zarówno indie oraz normalne (nieco starsze) gry. 

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

http://www.greenmangaming.com/?gmgr=biqevajo

ceny z kodem GMG25-0YUM5-VKMVU

XCOM: Enemy Unknown – 7.49$ – Steam
XCOM: Enemy Unknown – Elite Soldier Pack – 0.93$ – Steam
XCOM: Enemy Unknown – Slingshot Content Pack – 1.30$ – Steam
XCOM: Enemy Within – 11.24$ – Steam

Fallen Enchantress – 7.49$ – Steam
Fallen Enchantress: Legendary Heroes – 14.99$ – Steam
Fallen Enchantress: Legendary Heroes – The Dead World DLC – 2.50$ – Steam
Fallen Enchantress: Legendary Heroes Loot Pack DLC – 2.50$ – Steam
Fallen Enchantress: Legendary Heroes Map Pack – 2.50$ – Steam
Fallen Enchantress: Legendary Heroes Quest Pack DLC – 2.50$ – Steam

Borderlands 2: Game of the Year Edition – 22.49$ – Steam
Borderlands 2: Mechromancer Pack – 1.87$ – Steam
Borderlands 2: Mr Torgue’s Campaign of Carnage – 1.87$ – Steam
Borderlands 2: Psycho Pack DLC – 1.87$ – Steam
Borderlands 2: Sir Hammerlock’s Big Game Hunt – 1.87$ – Steam
Borderlands 2: Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep – 1.87$ – Steam
Borderlands 2: Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 – 0.93$ – Steam
Borderlands 2: Ultimate Vault Hunters Upgrade Pack – 0.93$ – Steam

LEGO Marvel Superheroes – 11.24$ – Steam

Odnośnik do komentarza

GMG robi mi na złość...

 

Cały winter sale czaję się po wszystkich serwisach cyfrowej dystrybucji na Sins of a Solar Empire: Rebellion, który to już kiedyś był nawet przeceniony do 8-10$. Wchodzę dzisiaj, widzę, że przecena a tam... 50% -_-

 

Ech, było kupować miesiąc temu...

 

PS. Amazon rozsyła już informacje o kuponach zniżkowych na styczniowe promocje. Listy gier jeszcze nie ma, ale podobno jutro ma się wszystko rozpocząć.

 

PS2. Mógłbyś się Dante przyznać, że wlepiłeś reflinka....

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

XCOM: Enemy Within za 15$ na Amazonie.

 

Ale i tak zakładam, że za parę miesięcy będzie już -66% a do tego może jeszcze jakiś kod zniżkowy (np. na GMG).

 Ceny spadają jeszcze szybciej ;). Ja kupiłem 3 dni temu na amazonie za 10 $

 

Jak w ogóle działa ta akcja kodami? Będą zniżki + kody, czy to tylko taki pic na wodę i przy standardowej wyprzedaży ceny byłyby takie same?

Odnośnik do komentarza

Nie, będą ceny promocyjne. Już rok temu podobna akcja miała miejsce. Nie spodziewałbym się jednak tak dużych obniżek jak w grudniu. No ale chodzą plotki m.in. odnośnie Tomb Raidera nowego za 2,5$ (ze zniżką), czy Bioshock Infinite za 8$. Osobiście mam nadzieję, że na liście pojawi się także Brothers.

 

 

A faktem jest, że EW taniał w oczach. Ja kupiłem za 12$ na GMG.

Odnośnik do komentarza

Zakupiłem właśnie Dust: An Elysian Tale w Humble Bundle Store, ale nie moge dodaćgry na moje konto steam - przenosi mnie na strone i albo sie stronia nie wczyta, albo na konto sie nie moge zalogowac a jak sie juz loguje to kaze mi wpisac specjalny kod i tak robie, ale laduje sie i laduje sie i laduj.... Pomocy?

Odnośnik do komentarza

Na stronie Amazon zaczęto dodawać pierwsze gry do listy Editor's Choice - niektóre jeszcze bez promocji. Wszystko chyba ma dopiero jutro wystartować, a i niewykluczone, że pod koniec miesiąca dodadzą jakieś kolejne oferty.

 

http://www.amazon.com/gp/feature.html/?docId=1000728511

 

The X-COM Collection z kuponem by wyszedł za 5$, jeśli cenę zostawią...

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Odnoszę wrażenie, że to nie jest jeszcze całkowita oferta. Ten Bioshock to też zniżkę dostał dopiero wczoraj wieczorem, podczas gdy reszta wisi nietknięta. Ludzie się też skarżyli na problemy z kartami płatniczymi na Amazonie, więc może mają jakieś problemy. Kupony podobno też jeszcze nie działają.

Odnośnik do komentarza

Nowe Humble Indie Bundle X:

  • To the Moon
  • Joe Danger 2: The Movie
  • Papo & Yo
  • Runner2

BTA, $8,5(!!!) w tym momencie:

  • Surgeon Simulator 2
  • Reus

https://www.humblebundle.com/

 

edit: xD

aiPHAhs.png

 

Also już wiem czemu średnia jest tak wysoka: przez pierwszą minutę i 12s można było dostać też Starbounda jak się dało >$10. Było tylko 1000 kopii, stąd tak krótki czas na kupno. Oczywiście średnią zostawili ;). Nawet bym wziął. Tak to jak zwykle, połowę już mam ;/.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...