Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wie o co tu chodzi? Chciałem zapłacić za humbla, źle przepisałem captche (losowało wyjątkowo wredne) ale mimo to pozwolili mi kasę przelać(bezpośrednio kredytówką przez ich system) i ofkoz poinformować o błędzie już po fakcie, kodów nie dostałem, co dziwniejsze, zeszło tyle ile chciałem wpłacić w dolarach...w złotówkach tzn $=złoty. Teoretycznie, jeżeli nowy wygląd mbanku mnie nie myli, kasa jest tylko zablokowana do 21 stycznia więc jestem ciekaw czy po prostu mi zwrócą a w międzyczasie mogę kupić jeszcze raz...

Edytowane przez MysteryGaz
Odnośnik do komentarza

Eh cebulakom w dupach się poprzewracalo i teraz każdy bundle ma być na poziomie tych z batmanem. Wczoraj miałem mega fejspalm jak czytałem profil na fejsie łowców gier o nowym hib i cebulaki tam pisali, że sam syf i nawet dolara nie dadzą. Utylizowalbym takich.

 

Ku.rwa nie ma bf cztery w bundlu za 3 złote to napisze, że syf!!11

Odnośnik do komentarza

Gardze ludźmi, którzy segreguja gry na 3aaa i indie.

Co to do cholery jest 3aaa ? To nie jest rodzaj baterii?

 

Bundla kupiłem dla To the Moon bo słyszałem o nim wiele dobrego ale nigdy nie było okazji przetestować a teraz podobno jakieś darmowe dlc nawet się pojawiło.

Odnośnik do komentarza

Suavek, to jak, brać to Brothers z Amazonu?

W sensie, czy warto ogólnie, czy chodzi o tą konkretną cenę?

 

Większe pieniądze wydajemy na bilety do kina na mocno przeciętne filmy. Brothers z pewnością jest wart tych 3$, jeśli nie więcej, ale jak już zostało wspomniane, nie sądzę żeby ktokolwiek chciał do gry wracać po jednokrotnym przejściu. To fajne i poruszające doświadczenie, ale pozostaję przy swojej krytyce samego "gameplay'u". Co prawda jestem w mniejszości, ale o ile samą mechanikę jestem w stanie docenić, tak miejscami miałem wrażenie, że gram w jakieś Dear Eshter - tj. trzymasz kierunek i patrzysz na widoczki. Łamigłówki też nie dość, że banalne, to monotonne, kiedy trzeba je powtórzyć po raz drugi czy trzeci.

 

No ale przy całej reszcie można powiedzieć, że to "drobiazg".

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...