Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Ci co mnie znają zapewne wiedzą z postów że BG1 to dla mnie Best Game ever. Pewnie również wiedzą to, że jestem ostrym przeciwnikiem polonizacji bo brzmią zawsze gorzej niż oryginał. Pamiętam jak kupiłem BG1: EE i byłem mega zawiedziony że wersja PL jest jedynie kinowa. Brakowało mi audio. Potrzebowałem roku by się przemóc i spróbować. Da się grać. Nie jest źle po angielsku ale często łapię się na tym, że gdy postać mówię kwestię po angielsku to ja sobie pod nosem mruczę jej polski odpowiednik. Jak np Winthropowe "My hotel's as clean as an Elven arse!" lub Minscowe "Butt kicking for goodness!".

 

Postanowiłem sobie, że jeżeli się przemogę i ukończę grę to kupię BG2:EE na Steam i przeniosę sobie save'y dalej.

 

No i prze-awesome jest mieć BG na Steam jednak :)

 

 

Jak by ktoś chciał to zawsze może sobie odpalić BG1: EE z polskim dubbingiem, bo tak, da się to zrobić jak ktoś chce się baaawić z plikami.

Odnośnik do komentarza

Nowy Humble Flash Bundle zawiera wszelkie odsłony Electronic Super Joy - https://www.humblebundle.com/flash

 

Osobiście wziąłem dla Soundtracków w mp3, szczególnie, że Groove City jest od 1$, ale miłośnicy wymagających platformówek także powinni się zainteresować.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mogli sobie to nawet wytatuować, ale faktów nie zmienią. Ludzie posprawdzali ceny i wyszło na to, że większość gier ma je podniesione po przejściu na euro. Co z tego, że na dolary sobie zmienisz skoro obecnie ceny podstawowe to te w euro i to z nich przeliczane są na inne waluty (kiedyś tak było z dolarów).

Odnośnik do komentarza

Mogli sobie to nawet wytatuować, ale faktów nie zmienią. Ludzie posprawdzali ceny i wyszło na to, że większość gier ma je podniesione po przejściu na euro. Co z tego, że na dolary sobie zmienisz skoro obecnie ceny podstawowe to te w euro i to z nich przeliczane są na inne waluty (kiedyś tak było z dolarów).

A o tym nie wiedziałem.

 

Inna sprawa, że ceny i tak są dość niskie, do tego częste promocje i nie wiem o co się czepiać.

Odnośnik do komentarza

https://www.humblebundle.com/store?utm_source=Social&utm_medium=Link&utm_campaign=Humble%20Store%20End%20of%20Summer%20Sale link wklejam z telefonu, może nie działać. Poza tym są promocje w ich sklepiku.

Edit:

Oki, widzę ze selene wrzucila link wcześniej, do innego tematu.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Nowy Humble Indie Bundle:

- Steamworld Dig (Steam + DRM-free)
- Hammerwatch (Steam + DRM-free)
- Gunpoint (Steam + DRM-free)

powyżej średniej:
- Papers, Please (Steam + DRM-free)
- Luftrausers (Steam + DRM-free)
- Gone Home (Steam + DRM-free)

powyżej  10$:
- Prison Architect (Steam + DRM-free)

 

Kto jeszcze nie grał w Papiery, Proszę niech loguje paypala.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...