Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

A tak przy odświeżenie tematu, od grudnia nie kupiłem nic na humblebundle.com. Taka bieda tam, że głowa boli. Może to i dobrze, bo mam tyle gier do ukończenia, a jeszcze na nowo wkręciłem się w Diablo:/

Kurde, koniec stycznia i zarówno główny bundel jak i weekly są strasznie shitowe. Może to i dobrze, bo się zaoszczędzi kasę, ale mam ochotę, w końcu na dobrego bundla:/
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Humble Bundle dosypało do pieca!

 

za minimum 1$
- Star Wars Knights of the Old Republic
- Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
- Star Wars: Dark Forces

powyżej średniej:
- Star Wars Battlefront II
- Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords
- Star Wars Republic Commando

za minimum 12$
- Star Wars Empire At War: Gold Pack
- Star Wars The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition
- Star Wars: The Force Unleashed II

 

Jeśli za tydzień dadzą Dark Forces 2 z dodatkiem to się zesram z radości.

Edytowane przez Shankor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może przynajmniej przestaną niektórzy zrzędzić, że bieda w bundlach. Teraz przerzucą się na zrzędzenie "kiedy ja to wszystko przejdę?", ewentualnie coś o kartach, lub "a miałem już nic nie kupować".

 

Skoro dali Dark Forces i Jedi Academy, to Jedi Knight za tydzień jest niemal pewniakiem.

Odnośnik do komentarza

Może przynajmniej przestaną niektórzy zrzędzić, że bieda w bundlach. Teraz przerzucą się na zrzędzenie "kiedy ja to wszystko przejdę?", ewentualnie coś o kartach, lub "a miałem już nic nie kupować".

Jeżeli o mnie chodzi (a chyba tak:), to nie jestem fanem Star Warsów. A taki tematyczny bundle powinien być w ich "weekly", dotychczas tak było. Może za dwa tygodnie w końcu coś będzie dla mnie, bo wcześniej w miesiącu trafiały do mnie i weekly i zwykły bundle, a teraz ze dwa miesiące nie kupuję nic.
Odnośnik do komentarza

W porównaniu z cenami na gogu to lipa nic nie brać.

Mnie jedynie zestaw podstawowy interesuje.

ke? dodalem sobie do koszyka na gog kotry, battle front, dark force i empire at war i juz chce 45 euro

 

rozumiem ze gdyby na gogu byly force unleash i bym dodal oba to cena magicznie by spadla do 9 euro?

musze przyznac ze pierwszy raz jest to zestaw gdzie powaznie zastanawiam sie nad full price

 

edit @down a faktycznie

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Dark Forces - wersja dosbox jak wszystkie, działa ok, dla niewtajemniczonych CTRL+F1 to mapowanie przycisków pod dosboxem, albo ściągamy joy2key, konfigurujemy pada i analogami gramy  :sir:

 

KOTOR - spodziewałem się jakiegoś odświeżenia, przynajmniej wsparcia 16:9, jest to jednak stara, dobra wersja podstawowa, w sumie może być chociaż taką brat ma w pudełku.

Odnośnik do komentarza

Pack przygodówek w Humble Weekly:

- Detective Grimoire (Steam + DRM-Free + Android)
- Broken Sword 1 & 2 (Steam + DRM-Free)
- The Whispered World Special Edition (Steam + DRM-Free)

 

BTA
- The Detail Episode 1 (Steam)
- A Golden Wake (Steam + DRM-Free)
- Cognition: An Erica Reed Thriller: GOTY (Steam + DRM-Free)

10$
- Broken Sword 5 (Steam + DRM-Free)

 

https://www.humblebundle.com/weekly

Odnośnik do komentarza

Walentynkowy Weekly Bundle:

- Long Live the Queen (Steam + DRM-Free)
- Analogue: A Hate Story (Steam + DRM-Free)
- Go! Go! Nippon! ~My First Trip to Japan~ (Steam)

BTA
- WORLD END ECONOMiCA episode.01 (Steam + DRM-Free)
- Hate Plus (Steam + DRM-Free)
- Roommates – Deluxe Edition (Steam)

za minimum 8$
- Hatoful Boyfriend (Steam + DRM-Free)

 

:wub:

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Poza Deusem to bieda straszna w tej średniej(a on sam do wyrwania był za 4-5 euro). Za 15$ też tak sobie za takę cenę, SD kupiłem kiedyś za chyba 8zł(2 euro) na jakiejś stronie, a TR na promocjach steam lata po 4 euro.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...