Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

teraz nie mam dostępu do ps3, wieczorem obczaję. Jeszcze jedna rzecz, czasami gra potrafi mi się zwieścić po zakończonym meczu i powrocie do menu

 

Na PS3, bo akurat taką wersję mieli w sklepie w którym wymieniam gry

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ta nowa gra w obronie calkowicie nie ma sensu i jest grubo popier.dolona. Co z tego ze nie biega sie z wcisnietym kwadratem jak (pipi) trzeba biegac z wcisnietym iksem bo inaczej napastnicy przechodza cie jak chca. No co to kur.wa ma byc ze zawodnik z pilka ma duzo wieksze szanse na przejscie obroncy lub dwoch bez pilki. Jak chcieli utrudnic obrone to powinni do kur.wy nedzy utrudnic tez atak i drybling. A tak to teraz trzeba sie napocic w obronie co i tak sie nie oplaca bo lepiej cisnac do przodu i je.bac bramke za bramka i kto wiecej strzeli ten wygrywa.

 

Takim messim moge przejsc 4 obroncow naraz i nawet nie pierdna bo kur.wa nie dadza rady w tempo trafic z kwadratem. Poza tym uzywanie kwadrata w obronie jest zupelnie bez sensu bo wyklucza ci zawodnika, zanim sie pozbiera to jest po herbacie, jakby kur.wa najlepsi obroncy swiata mieli taka zwrotnosc jak w tej fifie to ja dziekuje za ogladanie pilki noznej.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

(pipi), w tym cala zabawa, by sie nauczyc grac, dojdz przynajmniej do 6-7 ligi i pokaz mi jak mijasz 1 zawodnikiem 4 obroncow, bo im wyzej tym bardziej ogarnieci ludzie graja. Jada pewnie z Toba i narzekasz, ze to wina gry, pograj ze znajomymi na swoim poziomie i od razu zmienisz zdanie.

 

Ps. Jak trzeba miec nasrane we lbie, by zakladac takie konto pistacyja i plusowac pojazdy na FIFE i minusowac pozytywy, badz pojazdy w kaciku PES'a. Smiechy beda, jak w koncu wyjdzie, czyje to konto...

Edytowane przez easye
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja po pierwszych kliku meczach na 1 poziomie myślałem, że spoko, pojadę z koksem, ale wystarczyło awansować na wyższy poziom i od razu zdeżyłem się ze ścianą. Na 2 poziomie ziomki już ogarniają jak się atakuje, a zakładam, że na wyższych też jak się broni (ja narazie nie ogarniam niczego). Gra wymaga dłuuuugiej nauki, bo mnie momentami palce wysiadają i zapominam o podwajaniu itd., za co słono płacę. Krew, pot i zły jak w słynnej piosence.

No pistacyja wysłyła też fanbojskie PMki(w skrócie "nie chcesz przyznać, że PES jest lepszy"), za to zupełnie się nie udziela w tematach.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Tak sie sklada ze gralem wczoraj z kumplem co to mowil ze ma dobrze gre w obronie opanowana, ze go niby nikt online przejsc nie moze. Wzialem bayern i wje.balem mu 5-1, a wszystko wlasciwie po bledach bezradnej obrony. Innym razem gralem z gosciem co wzial brazylie, a wiadomo co brazylia potrafi w dryblingu. Mecz skonczyl sie 6-5 dla mnie, ale szlo osiwiec jak widzialo sie super zwrotnosc napastnikow przy beznadziejnej zwrotnosci obroncow. Ja wiem ze sie trzeba tez tego nauczyc, ale bez przesady z tym odbiorem pilki, nie moze byc tak ze jak sie komus wchodzi w nogi to wyklucza sie obronce, na ktorym meczu takie cos widzieliscie bo chcialbym obejrzec. Ruszaja sie jak w muchy w smole, pomaga jedynie stosowanie contain - i tutaj wracam do tego ze contain trzeba stosowac w wiekszosci akcji obronnych co wiaze sie z duszeniem tego przycisku aby napastnik cie nie przeszedl (kiedys to bylo duszenie odbioru pilki), jednoczesnie dociskanie odbioru pilki w odpowiednim momencie. Ja sie pytam gdzie w tej grze jest balans miedzy zwrotnoscia napastnikow a obroncow. Jak ktos mi odpowie naprawde sensownie, a nie zebym sie nauczyl grac to mozemy pogadac.

 

 

Poza tym gra mi sie naprawde podoba, zeby nie bylo ze wchodze tu psioczyc na fife. Wydalem pieniadze to mam prawo wydawac opinie, czy ktos je lubi czy nie.

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza

Jak zacznie dzialac strona, skopiuje Ci moje pojedynki z osobami, ktore ogarniaja obrone. Rzadko padaja wiecej niz 3 bramki, no ale rozumiem,w 11 tce tez pare osob musialem zaprosic do gry, by pokazac ze da sie bronic...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Fulla jeszcze nie ograłem, ale w demie napastnik miał ogromną przewagę nad obrońcą - przy odwracaniu się o 180 stopni nie miałeś praktycznie szans nadążyć, nawet jak obracał się Lewandowski, a bronił Puyol i żaden super timing tu raczej nie pomoże, tylko lepsze ustawienie się przed napastnikiem, chociaż tu też nie do końca.

Odnośnik do komentarza

Hej Panowie! Mam pytanie o Fifę z PSS. Z tego co wiem to na jednym online passie mogą grać wszystkie osoby z składki. Ale powiedzcie mi czy w przypadku gdy ja będę jedną z osób ze składki, a na na mojej konsoli jest jeszcze profil brata, to czy zarówno on jak i ja będziemy mogli pograć online? Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Gdzie się wklepuje ten kod do ultimate team, bo kupiłem ultimate edition i mam dwa kody, jeden cd key i drugi wlasnie do ultimate ponoc i nie wiem gdzie go wklepać...

 

Właśnie też bym chciał się dowiedzieć ;)

 

Macie reklamy na koszulkach Realu Milanu itd? :>

 

Realu nie. Milanu tak - przecież Milan ma umowę z Fly Emirates ;)

Odnośnik do komentarza

Jestem już po kilku meczykach :). Gra bardzo mi się podoba, ale opanowanie gry w defensywie to będzie dla mnie nie lada wyzwanie :P. Póki co przegrałem wszystkie rozegrane mecze w każdym tracąc przynajmniej 3 bramki (grałem tylko offline na poziomie "klasa światowa"). Widać, że Fifa 12 jest skierowana do bardziej skillowych graczy, takie nuby jak ja będą mieć ciężko :D. No ale nic to, będę próbował dalej, może w końcu opanuję ta defensywę :). Warto będzie się przemęczyć, bo gra daje bardzo dużo frajdy... na prawdę czuć spory powiew świeżości.

Odnośnik do komentarza

Fulla jeszcze nie ograłem, ale w demie napastnik miał ogromną przewagę nad obrońcą - przy odwracaniu się o 180 stopni nie miałeś praktycznie szans nadążyć, nawet jak obracał się Lewandowski, a bronił Puyol i żaden super timing tu raczej nie pomoże, tylko lepsze ustawienie się przed napastnikiem, chociaż tu też nie do końca.

racja połowiczna. Nie możesz nadąży gdy zejdziesz "nisko na nogi" tj przy wciśnietym L2.

 

Połowiczna racja bo...L2 sie wciska czeto i gęsto;-)

 

hardkor pełna gębą, to odróżni masterów od niedzielniaków- bo chodzi o to by L2 i kwadratu (odbioru piłki w każdym razie, ja mam pod kwadratem) nie nadużywac a w kluczowych momentach sadzic, tak to bronic poprzez "przewidywanie", zastawianie potencjalnych odbiorców piłki itd

 

zeby nie było, nie jestem masterem, nawet idzie mi nieciekawie ...a mimo to ciesze sie z gry co dobrzee o niej swiadczy!

 

Własnie: mam w lidze bilans 2z 1 r 3 porazki (czyli bez reweli) ale wyniki notowałem takie: 0- 0 , 2-1 (porażka) , 1-0 zywciestwo, 3-2 zwycięstwo, 1-0 porazka i 2-0 porazka. Czyli bardzo piłkarsko.

 

 

 

aha matchmaking jest rewelacyjny, nie idzie mi coś Chelsea :/ <jju nie wiem jak ich ustawic :/> to wybrałem ma druga piłkarską miłośc tj Juventus. I kogo mi wylosowało? PSG i OL . Kapitalnie.

 

A zresztą nawet grając Juventusem mozna powalczyc z Realem co w 11 było bardzo frustrujące

Odnośnik do komentarza

Grałem wczoraj dwa mecze w FIFA 12. Nie umiem w nią grać. Totalnie. Osiągnięcie wyniku, który robiłem w poprzedniej edycji, wydaje mi się na razie niemożliwe. Dopóki mam piłkę, to ok, wszystko umiem, ale jak ma rywal... no kurde, nie mogę mu jej odebrać. Trzymanie A i machanie gałką już nie działa za dobrze, normalnie nie wiem, co zrobić, żeby podejść bliżej rywala. Mogę niby gałką się ustawiać na wślizg, ale z rywalem silniejszym to bez sensu, bo zanim to zrobię, to podaje. No co to ma być.

Odnośnik do komentarza

Próbuj innych motywów. Ja np prawie w ogóle nie korzystam z A. Kiedy przeciwnik podaje piłkę nie atakuję przyjmującego jak tylko ją dostanie tylko czekam ułamek sekundy żeby spróbować wykminic co zamierza zrobić i dopiero wtedy staram się zbliżyć do niego i w odpowiednim momencie klepnąć odbiór.

 

W tej części obrona mi najbardziej podeszła chociaż na początku miałem obawy, że nie dam rady się przestawić. Teraz wiem, że jak tracę bramkę to jest to tylko i wyłącznie moja wina bo źle odczytałem intencje. Teraz już nie drę japy do mikrofonu "co ten k... odpier...", tylko rzucam na krótkim westchnięciu "ale z(pipi)..łem". i to jest piękne w tej piłeczce.

Odnośnik do komentarza

Próbuj innych motywów. Ja np prawie w ogóle nie korzystam z A. Kiedy przeciwnik podaje piłkę nie atakuję przyjmującego jak tylko ją dostanie tylko czekam ułamek sekundy żeby spróbować wykminic co zamierza zrobić i dopiero wtedy staram się zbliżyć do niego i w odpowiednim momencie klepnąć odbiór.

 

W tej części obrona mi najbardziej podeszła chociaż na początku miałem obawy, że nie dam rady się przestawić. Teraz wiem, że jak tracę bramkę to jest to tylko i wyłącznie moja wina bo źle odczytałem intencje. Teraz już nie drę japy do mikrofonu "co ten k... odpier...", tylko rzucam na krótkim westchnięciu "ale z(pipi)..łem". i to jest piękne w tej piłeczce.

 

 

to jest właśnie jedzen z kluczowych elementów dobrej gry- zachęca do masterowania ,karze za błedy

 

 

 

Murzyn szkoda, ze grasz na ikse , skopałbym ci tak to dupala hehe

Odnośnik do komentarza

W ogóle ja nie umiem strzelać, dałem sobie nawet na full asyste i... Dupa, biegne 1-on-1 z bramkarzem i ciagle broni, nie moge mu pod pache kopnac jak w 11, czy też w długi róg, bo 8/10 łapie, jedynie się napi.erdalam z całej siły prawie gdzieś po rogach i wpada jak gram dobrym klubem, z dobrymi zawodnikami... Jakieś tipy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...