Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

no i w online bedą dywizje (cos jak w PEsie ), bedzie zapewne motywacja by awansować

 

 

a co do fify street to jarałbym sie gdyby to był tryb w Fifie 11;-)

 

tak jak halówka była w edycji 1997

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

ja już wczoraj podziękowałem Fifce 11 za ten sezon (random dc online ftw), nie powiem że się nie nagrałem bo UT i online było grane okrągły rok także fifki są całkiem żywotne mimo, ze tryb kariery jest dla mnie totalnym failem

 

co do trailera to nic nowego z niego nie wychwyciłem, oprócz starych poskryptowanych strzałów Rooneya w okno :] liczę, na poprawione online (mają coś zrobić z quitterami niby) i coś świeżego w gameplayu (oby ten impact engine nie był tak żalowy jak personality+, no i nowy system grania w obronie gdzie trzeba wyliczyć odbiór piłki zamiast easymode trzymania jednego przycisku który zawsze i wszędzie i pod każdym katem odbiera piłkę :P)

 

czekam na demko

 

edit. niusik z twittera

 

 

Rage quitters will have a harder time with Seasons now. Players with high DNF will be matched with others with high DNF.

 

 

Note on concerns around 5 star teams in Seasons... There is a new flow this year. Pick your team, then search. We match by star level.

 

brzmi pysznie

 

więcej info o Seasons

 

http://fifasoccerblo...sons-announced/

 

konfa do obejrzenia :

 

http://www.youtube.com/watch?v=mF7zC6Iu1BM

 

headstart UT12 20 września

na filmiku widać że R.Lewandowski ma ovr 77 :)

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

http://www.cdaction....layu-wideo.html

 

 

gameplay z Fifki

 

 

Podjarałem sie.! Grafika w sumie tak jak rok temu, z drobnymi korektami - ale czego sie spodziewac, Fifa osiągneła szczyt możliwości procków- oczywiście konsolowych ;-) ale i tak grafika nadal sprawia przyjemność oczętom;-)

 

tym niemniej jest wolno, nie ma chaosu , impact engine robi....czekam z niecierpliwością

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

ale to nie zart.

  1. Najlepsza gra targów - Battlefield 3
  2. Najlepszy sprzęt - PS Vita
  3. Najlepsza gra konsolowa - FIFA 12

Co do gameplayu ktory wrzucil Orson - mam wrazenie, ze znowu ciut poprawili grafike. Wszystko jeszcze bardziej wyrazniejsze no i ruchy z nowym silnikiem robia jeszcze wieksze wrazenie. Szkoda, ze demo dopiero za miesiac. <_<

Odnośnik do komentarza

Wow. Szacun. Głosowanko nerdów :)

Jak głosowali luzdie pokroju tych, ktorych wyczyny mielismy przyjemnosc obejrzec na gameplayach to nie wiem czy nalezy sie smiac, czy plakac. W fife obejrzalem jakiegos retarda grajacego sobie z konsolka na najlatwiejszym poziomie, w PESa natomiast osły non stop trzymajace wcisniety przycisk l1, biegające bez wiekszego ładu i skladu.

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

w PESa natomiast osły non stop trzymajace wcisniety przycisk l1, biegające bez wiekszego ładu i skladu.

 

Obawiam się, że to nie są osły trzymające L1, tylko Konami odpie*doliło manianę i to cudowne wychodzenie na pozycje działa non-stop, niezależnie od pozycji na boisku. Zauważ, że na każdym filmiku po każdym podaniu, zawodnik biegnie jak osioł w linii prostej przez 15-20 m. Piękny widok jest jak jest wymiana podań na linii Puyol-Pique-Ramos i wszyscy lecą do przodu :D

 

A taki byłem napalony na PESa :confused: Jeżeli tego nie poprawią w końcowej wersji, to będzie masakra.

 

W fifie widzę, że trochę mniej ping-pongów jest, słabsi piłkarze wypuszczają dalej piłkę w czasie szybkiego biegu(super!), boisko wydaje się większe i impact engine daje radę w czasie kolizji :) Zawodnicy są znowu zbyt zwrotni, ale przymknie się na to oko jak coś.

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

W Polsce rzekomo w zastraszających ilościach z aptek znika walium i realnium. Nad rozwiązaniem tej zagadki pracował detektyw Rytkowski a nawet krakowskie Archiwum X.

 

Rozwiązanie okazało się zaskakujące- to Lons wykupuje zapasy jak co rok przed premierą Fify. Jak ustalił biegły psycholog "system nerowy jegomościa nie wyrabia, synapsy bulgoczą to i medykamentami musi sie wspomóc"

 

hehe

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...