Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

chwytliwe hasło reklamowe "najbardziej rewolucyjny engine od czasu Fify 97"

Fifa 97 była moją pierwszą fifką. Byłem nią tak oczarowany, ze głowa mała ...dio czsu aż zagrałem w ISS'a 97 ;-) Fifa 97 mimo wszystko była REWOLUCJĄ , przyniosła pełen trójwymiar. Czy zanosi sie na choby ułamek rewolucji? chciałbym by tak było ale powątpiewam...

 

New FIFA Engine “Biggest Change” Since ’07

 

´07 = 2007 :P

Odnośnik do komentarza

Zeby zrobili taki tryb jak w WC, gdzie grajac online byly grupy, w tle pokazywana byla tabele, podczas meczu czesto aktualizacja wyniku naszych przeciwnikow i sadysfakcja wyjscia z grupy slabszym zespolem...

Ale to by byla rewelacja!

Jezeli ten tryb bedzie dzialal tylko offline jak w PESie to nawet mnie nie interesuje...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

A w 12 będzie liga mistrzów??? Bo jak tak to kupuje gieke w dniu premiery, znalazłem coś takiego jeszcze http://fifa12.hpu.pl/news.php?readmore=8 Prawda?

Nigdzie nie potwierdzona plotka.Wstrzymałbym się z zachwytami na waszym miejscu.

Byłoby tu na 100% :

http://fifasoccerblog.com/

easye - pisze się satysfakcja,nie SADYsfakcja :)

 

Tymczasem...

Nowa kamera w Fifie:

fifa12.jpg

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

W CDA jest spory materiał o Fifie 12. O niektóryc rzeczach już wiecie, pzypomne pokrótce

 

- nowy engine , który wyeliminuje przenikanie, sprawi, że walka ciałem, wślizgi mają byc mega realistyczne (no nie wiem czy power obecnych kosnol na to pozwoli)

 

- rozwiniecie pro passing, które teraz nazywaja vision. Polega to na tym z grubsza , że jesli piłkarz nie widziałby partnera w rzeczywistości (mimo, ze gracz widzi go doskonale) to mimo dobrze wychylonego analoga piłka nie bedzie celna. Widze tu spore niebezpieczenstwo bo twórcy opowiadają, ze zainspirowani fabregasem, który dograł piłkę do Nasriego, stojąx niemal tyłem do niego, wpadli własnie na ten pomysł. I co za tym idzie kolesie pokroju Cesca, Iniesty czy Tonaldo beda mogli gra "na pałe" bo "mają 6 zmysł". Wiec cóz z tego, ze piłkarze Borusi czy Schalke nie beda tak potrafili skoro w multi rządzą topowe kluby...Mam złe przeczucie, ze to spierd.olą

 

 

- grafa doczeka sie drobnych szlifów, nie ma mowy o rewolucji (aczkolwiek twarze wyraźnie lepsze na screenach), ma byc nowe oświetlenie, pojawi sie też ławka rezerwowych

 

Teraz cos nowego a tu mamy potencjalny PRZEŁOM bo:

 

zmieni sie gra w obronie i rzekomo nie bedzie mozna juz biegać z non stop nacisnietym iksem!!!!!!! czyzbny przełom i wyeliminowanei NAJWIEKSZEJ wady fify czyli ADHD? Oby kur.wa oby!

 

 

Ponoc wreszcie stamina ma mie znaczenie, ba, pojawił sie fragment, że może sie zdarzyć, ze piłkarz przebiegnie dwa razy na pełnym gazie boisko i będzie musiał zejśc bo dostanie zadyszki!

 

 

Za to niepokoi i to bardzo gadka o dodaniu łatwych zwodów oraz o utrudnionej obronie. Mam nadzieję, ze ta utrudniona obroina to chodzi o to , co ujełem w powyższym akapicie a nie , ze będziemy mieli powrót do World cupa czyli wyników w stylu 4-3 czy 5-3, bo jesli tak to ja sie nie pisze

Odnośnik do komentarza

Na plus bym zaliczył :

-nowy silnik fizyczny (ma nie być przenikania i odbijania się od siebie)

- większy wpływ staminy (długie duszenie sprintu powoduje zadyszkę,a kiedy będziemy forsować zawodnika wtedy bardzo łatwo o kontuzje)

 

a martwi mnie:

-utrudnienie gry w obronie (najważniejsze ma być wciśnięcie przycisku w odpowiednim momencie), a daniu jeszcze większej możliwości w ataku (łatwiejsze dryblingi,znacznie większa precyzja i duże możliwości osłaniania ciałem piłki)

-ten nowy parametr vision "szósty zmysł" (czy perfekcja niektórych zawodników nie będzie przesadzona)

 

Ma być nowa kamera,coś na wzór PESa 2011 i jakiś nowy system oświetlenia.Boiska zyskają więcej szczegółów (trener i ławka rezerwowych).W sieci uciekinierzy mają liczyć się z dodatkowymi utrudnieniami(ale nic więcej nie napisali).Zmieni się też menu główne,ma być poziomy pasek.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

jeszcze powie to lons i swiat bedzie mógł zakonczyc swe dzieje;-)

 

 

tylko, zeby nie było tak jak z tym, kiedy wprowadzioli nowinke, ze sedzia mógł zostac trafiony piłka...i w kazdym meczy był trafiany z 3 razy;-) wiecie, zeby sie nie prewracali jak szaleni bo ea chce zaprezentowac engine

Odnośnik do komentarza

jeszcze powie to lons i swiat bedzie mógł zakonczyc swe dzieje;-)

 

 

tylko, zeby nie było tak jak z tym, kiedy wprowadzioli nowinke, ze sedzia mógł zostac trafiony piłka...i w kazdym meczy był trafiany z 3 razy;-) wiecie, zeby sie nie prewracali jak szaleni bo ea chce zaprezentowac engine

 

Szczerze? Na ten moment bardziej wygląda mi to na rugby niż na football. Oczywiście wypróbuje bo ocena ta oglądając to video jest nie obiektywna. Zobaczymy co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...