Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Glupota. Beda normalne koszulki zobaczycie.

To samo jest z udostepnianiem filmow muzyki itp, gdyby kazdy tak prawo egzekwowal nie moglbys zglasniac radia w samochodzie, ze strachu, ze Twoj sasiad ja uslyszy, a przeciez nie powinien...

Ba filmu bys koledze nie mogl pozyczyc. :teehee:

Nie panikujcie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy EA Polska myśli ilu ludzi zamówi Fife zza granicy. Hardcorowi gracze którzy śledzą wszystko przed premierą mogą to zrobić. Reszta pewnie kupi na premiere, a trzeba przyznać że Fifa ma dobre ceny od początku. A ta gra to spore żródło dochodu, myślę że największe w Polsce jeśli chodzi o gry, więc nie zdziwię się jeśli sprzedaż będzie trochę gorsza niż 11. Ja sam myślałem o kupnie z brytyjskich sklepów. Niby tylko koszulki, sponsora widać tylko na zbliżeniach, ale liczy się fakt że chory i idiotyczny przepis wszedł w życie i irytuje graczy.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy EA Polska myśli ilu ludzi zamówi Fife zza granicy. Hardcorowi gracze którzy śledzą wszystko przed premierą mogą to zrobić. Reszta pewnie kupi na premiere, a trzeba przyznać że Fifa ma dobre ceny od początku. A ta gra to spore żródło dochodu, myślę że największe w Polsce jeśli chodzi o gry, więc nie zdziwię się jeśli sprzedaż będzie trochę gorsza niż 11. Ja sam myślałem o kupnie z brytyjskich sklepów. Niby tylko koszulki, sponsora widać tylko na zbliżeniach, ale liczy się fakt że chory i idiotyczny przepis wszedł w życie i irytuje graczy.

wiesz mi że graczy którzy śledzą te newsy tak jak tu na forum itp jest może z jeden procent z tych którzy kupują gry.

Odnośnik do komentarza

No, stadionik mojego ukochanego Juve pięknie odwzorowany :)

 

Widzę też że powrócił sektor młodzieżowy w menedżerce i w ogóle sam tryb wydaje się być bardziej rozbudowany. :P

 

Chcę już gameplay w dobrej jakości rozegrany przez ogarnięte osoby.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orson

z tym tempem to nie wiadomo , pamietam sytuację z materiałów z 11, raz wydawał sie szybko, raz wolno, w sumie chyba zależy od tego czym nagrywane...

 

 

trudno cos powiedziec bo niewiele widac, kolo mógł sie kur.wa przesunąc odrobinę do środka a nie pod kątem 70 stopni krecic ;-)

 

 

wynotowałem bardzo blisko grające formacje i jak mamba - twarze w replayach wyładniały. I fakt, jest jakby wolniej (yes!) ale to - jak wyżej

Odnośnik do komentarza

pierwszy gameplay, 2 rzeczy które rzuciły mi się w oczy to bardzo ładne twarze na replayach i dużo wolniejsze tempo, takie jak slow w FIFIE11

 

http://fifasoccerblog.com/blog/first-fifa-12-gameplay-video/

Richards widać,że grał już w Fify wcześniej :P

 

ladnie gral, tylko mam nadzieje ze obrana nie jest taka ze nic nie robi tylko ten drugi po prostu nie wiedział co wciskać :)

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

pierwszy gameplay, 2 rzeczy które rzuciły mi się w oczy to bardzo ładne twarze na replayach i dużo wolniejsze tempo, takie jak slow w FIFIE11

 

http://fifasoccerblog.com/blog/first-fifa-12-gameplay-video/

Richards widać,że grał już w Fify wcześniej :P

 

ladnie gral, tylko mam nadzieje ze obrana nie jest taka ze nic nie robi tylko ten drugi po prostu nie wiedział co wciskać :)

 

Białas pyta go czy grał wcześniej w PESa po tym, jak zamiast strzelać podaje do bramkarza lobem. Richards potwierdza :) Strasznie chciałbym już przetestować impact w praniu...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...