Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

jeszcze powie to lons i swiat bedzie mógł zakonczyc swe dzieje;-)

 

 

tylko, zeby nie było tak jak z tym, kiedy wprowadzioli nowinke, ze sedzia mógł zostac trafiony piłka...i w kazdym meczy był trafiany z 3 razy;-) wiecie, zeby sie nie prewracali jak szaleni bo ea chce zaprezentowac engine

 

Szczerze? Na ten moment bardziej wygląda mi to na rugby niż na football. Oczywiście wypróbuje bo ocena ta oglądając to video jest nie obiektywna. Zobaczymy co będzie dalej.

 

 

uffff, wiec swiat jeszcze nie zobaczył wszystkiego, moze jeszcze potrwa jego istnienie :D

 

 

-________________________________________________________________________________________

 

 

ja sie modle o dwie rzeczy, by to co czytam o grze obronnej :

 

1 ukróciło ADHD owskie bieganie z wciąz wcisnietym iksem (skuteczne bardzo ...i głupie równie)

 

2 nie przerodził sie jednak w grad goli

 

 

ale podjarany jestem, no! Wydaje mi sie, ze sylwetki piłkarzy sa jakby masywniejsze co in plus zaliczam

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Z pobożnych życzeń to mogliby ujednolicić sterowanie ( coś między manual a semi auto), wzmocnić strzały i dośrodkowania, popracować nad ręką bo w 11 fatalna była i dać troszke smaczków w stylu przeszkadzanie w wykonywaniu szybkich rzutów wolnych albo żółtą kartkę dla bramkarza za opóźnianie gry :)

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że coś zrobią kilkoma rzeczami:

1. Zachowanie obrońców przy rożnych, bo często nie ma się na nich żadnego wpływu i sami z siebie cofają się za napastnika, bo chcą wybić piłkę nogą.

2. Zachowanie bramkarzy przy wrzutkach lecących w światło bramki, kiedy to piłki piąstkują na róg zamiast złapać.

3. Zrobią coś z piłkami, które po podaniu z pierwszej często lecą z prędkością światła, a kiedy podaje się je do bramkarza to ten mimo naciągnięcia paska na maksa w 95% kopnie piłkę na odległość kilku metrów.

4. Naprawią spalone(zachowanie sędziego?), bo to niedorzeczne żeby w grze sędzie spóźniał się za akcją i nie gwizdał spalonego albo robił to w kuriozalnych sytuacjach.

5. Odbijanie się piłek od piłkarzy po wybiciu tej z autu... rzadko w meczach widzę aby były 3-4 auty z rzędu po złym przyjęciu piłki przez zawodnika.

 

Na pewno jest tego więcej ale te sprawy są według mnie najważniejsze.

Odnośnik do komentarza

No ale powiedz czy:

a) koleś, który gra ciągle z wciśniętym iksem w obronie jest nie do ogrania, bo wg mnie tacy kolesie są właśnie najbardziej przewidywalni i z nim żadnego problemu mieć się nie powinno ( chyba, że ktoś nie umie grać :D)

b) pressing - szybkie podania wzdłuż i wszerz i koleś nic nie zrobi ci tym pressingiem

 

Co do momentum - ja tego nigdy nie doświadczyłem, więc na ten temat się nie wypowiem.

 

Jak widzisz na Twoje problemy można znaleźć rozwiązanie, a jak w grze znajdują się problemy, które wymieniłem to na nie już nie wpłyniesz.

Często właśnie najmniejsze rzeczy psują ocenę całej gry.

Odnośnik do komentarza
In fact, injuries occur based on how players collide. FIFA 12 knows every major muscle and bone in a player's body and how force can impact them. EA promises players will hobble when they've pulled a hamstring and otherwise offer more believable reactions to their injuries. In my first game, I had two injuries and in the second there were three. Hopefully the injury bug isn't too prevalent. While realism is great, no one wants to see their team decimated after just a few games.

Można się było tego spodziewać.

http://uk.ps3.ign.com/articles/117/1170989p1.html

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Wrażenia z grywalnej wersji FIFA 12

 

Co do momentum - Rutter mówi wprost, momentum w FIFA 12 jest i odgrywa zasadniczą rolę.

dzieki za tekst, zapowiada sie jak widać obiecująco....a Ty Koso wracaj już do PE bo tęsknimy (chlip....pierwiastek gejozy w powietrzu wyraźnie wyczuwalny : -)

 

a momentum...cóż macie komentarz kolesia , który miał okazje kilkukrotnie rozmawiać z Davidem (mowa o Marcinie ofkz ) , to dla tych , którzy momentum kojarzyli z narzekaniami lam : -)

 

 

__________________________________________________

 

przeanalizowałem raport Kosa ...niepokoi przyśpieszenie podan. Wiadomo- im szybciej tym wiecej chaosu i arcadu <_<

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Nieeeech dodadzą powera strzałom, ale jak czytam na gamezilla "Co przeszkadzało mi najbardziej, to strzały - wciąż dość anemiczne i bez mocy. Zdobycie gola z 20-25 metrów jest trudne i zdarza się znacznie rzadziej niż w prawdziwym futbolu" ehh;/

 

Jeśli takie coś będzie możliwe to tylko jedynie tak będą padać bramki, komu się będzie chciało męczyć w polu karnym ehh

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

ale w "prawdziwym futbolu" rzadko padają gole powyzej 25 metrów...grałem kilknascie godzin w PESa 2011. Tam strzały były soczyste , atomowe wręcz. Jedni kochali taki styl (ja nie) ale to było na maxa arcade'owe...no bez kitu by co drugi grajek potrafił przywalic jak Carlos i to z niewielkiego rozbiegu. Grając sezon Barcą , "aktor" Busquets strzelił z 5 bramek z 30 i wiecej metrów , bramek jakich w fifie zdarzyła mi sie tylko jedna...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...