Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

pytanie czy to sie będzie liczyć z grami "kupionymi cyfrowo" czy na nośniku, wipeout-a akurat mam z walcome back (fuck yeah) a co jak mam marvel vs capcom na płytce? jak będzie ten sam myk z codem i mortalem to nie mam pytań

Odnośnik do komentarza

Do wipeouta to chyba dlc bedzie za free, 2048 trzeba bedzie kupic.

Wydaje mi sie ze nie ma sie co podniecac, bo pewnie dotyczyc to bedzie tylko gier 1:1 z ps3. Nie wierze w mortala, bo nikt by nie kupil wersji na vite, ktora bedzie kosztowac 200 zl a uzywki mozna kupic na ps3 za100. Za duzo dziur w w tym systemie jest i jakies 'crapy' beda tak dzialac tylko.

Odnośnik do komentarza

Ok..

 

1. You can have items from multiple accounts on the same memory card (even if these accounts are from different regions)

2. You can only play purchased content when signed in with the account you purchased it with.

3. To switch accounts, you must restore the Vita to factory settings and go through the initial setup process again.

4. You can play most demos (i.e. Gravity Daze/Rush) from any account, not just the one you downloaded it with.

5. There is no game sharing between accounts, as purchased psn content is locked to the account it was purchased from and only one PSN account can be active on a Vita at a time.

Odnośnik do komentarza

Kurcze to co mozna robic na Ps3 mocno ograniczone na Psv :/

Mozna grac na swoim koncie w dema sciagniete z innych "sklepow" powiedzialbym, ze to chyba normalne, choc martwi mnie slowko "most" ;)

Myslalem, ze zakupie sobie amerykanska zdrapke i na tamtejszym psn bede robil zakupy, a uruchamial na swoim koncie. Jednak widac, ze jezeli bede chcial tak zrobic to uruchamiac platny "content" moge tylko na tym koncie :/ Pozostaje miec nadzieje, ze ceny u nas nie beda az tak odbiegac od tamtych...

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z tymi kartami pamięci? Z playtestu Kila wyczytałem, że narazie będą dostępne 4GB, 8GB i 16GB (co wiadomix trzeba kupić tą ostatnią) ale napisał również, że Uncharted waży 3,5GB. Czy te 3,5GB waży ściągnięta gra z PSN czy zainstalowana z kartridża?

Ściągnięta z PSS - gry z karty zajmują jakąś małą ilość danych ( instaluje się sama ikonka + ewentualne savy).

Odnośnik do komentarza

Z tym,że w niektórych ofertach znajdziemy jeszcze grę(np. w ultime Ridge Racera),a te będą kosztować ok.180zł,więc wcale się tak nie zaoszczędzi.

Sorry ale na ultimie jak dobrze patrzyłem to ps vita w zestawie z ridge racerem kosztuje 1209 zł, a przecież grę samą można wychaczyć za 119 zł więc raczej ultima kiepską ma tą ofertę.

Odnośnik do komentarza

bo jak byłem to mieli 2 gazetki i w tej drugiej na pierwszej stronie mam vite w tej cenie, ale jak patrzyłem w internecie to tam tylko tą pierwszą gazetke mają jak by co to byłem w mm w Tarnowie

 

edit:

http://imageshack.us...djcie0037a.jpg/foto gazetki

Edytowane przez Prezes666
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

vita1-2.jpg?139d23

 

wracając do oferty play: na dole małym druczkiem: dostajemy karte sim play online z abonamentem za 39zł z limitem 3gb i reszta to karta sim do telefonu z oferty longplay plan cenowy II (cokolwiek to znaczy)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

musisz sprawdzić sobie każdy medias u siebie, obejrzałem gazetki chyba juz z całej polski i praktycznie każde województwo ma co innego w ofercie, wątpię by ta promocja była dla całej polski ;/ ubolewam ze w warszawie nie ma takich cen. moze jeszcze saturny czymś zaskoczą, jak coś jeszcze euro rtv agd obnizyło cenę vity do 1049zł za zwykłą wersję i to chyba najniższa cena w mazowieckim.

 

tak sobie teraz pomyślałem, jak udostępnią możliwość grania w gry z ps2 z pss na vicie to karta pamięci to będzie minimum 8gb potrzebna, upchniemy tam moze ze 2 gry maks licząc że każda gra to ~3,0 ~4,0 gb .

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

To tarnow, cena niezla. We wrocku 1099, uncharted za 159 wipeout za 129. Tyle. Czekam na pelna oferte playa, jak (pipi)nia wyjdzie poczekam na wielkanoc, jakies fajne promo bedzie moze. Wiadomo ze na premiere zawsze najgorsze sa promocje, potem zaczynaja sie paki i inne takie ;).

Co do karty to ja bede bral 16 na bank. 8 to za malo.

Odnośnik do komentarza

Który to MM robi taką promocję? Jest szansa na coś takiego na Śląsku?

 

Ale ze Śląska jest w sumie niedaleko ,szczególnie jak się jedzie samochodem,ja też mam blisko,choć również inne województwo.Myślę ,że taka podróż jest opłacalna,a dodatkowo przez pewien czas powinieneś jechać autostradą,więc będzie również szybko.Nie wiem, może są jakieś lepsze oferty,ale jak na razie nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...