Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

http://blogplay.pl/2012/02/playstation-vita-w-ofercie-play-abonamenty/

ni chuya nie rozkminiam tej oferty :) są trzy oferty abonamentu z vitą: vita stan darmowy (wnioskuję telefon+internet) all inclusive(też telefon+internet) ale co to jest PsVita play online? sam internet odzielnie z vitą wtf? tak sobie patrze to pewnie będzię tak: wybieramy którąś z dwóch pierwszych ofert i do tego abonamentu doliczamy tą ostatnia ofertę PSvita online. powiedzmy abonament 75zł (all exclusive) + Play online 39,90 zmienione w cenniku na 19,50 co daje nam ~95,50 zł abonamentu miesięcznie plus opłata aktywacyjna 49zl+29zł za pierwszym razem (dwie oferty, dwie aktywacje) teraz tylko poczekać na ceny vity jak przy abonamencie 95+19,50 vita ma kosztować złocisza to jestem ciekaw jak to ma sie do reszty abonamentu.

Odnośnik do komentarza

Który to MM robi taką promocję? Jest szansa na coś takiego na Śląsku?

 

Ale ze Śląska jest w sumie niedaleko ,szczególnie jak się jedzie samochodem,ja też mam blisko,choć również inne województwo.Myślę ,że taka podróż jest opłacalna,a dodatkowo przez pewien czas powinieneś jechać autostradą,więc będzie również szybko.Nie wiem, może są jakieś lepsze oferty,ale jak na razie nie widziałem.

Nie wiem czy orientujesz się, ale Śląsk to nie tylko Katowice i okolice :( Za daleko mam.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie dotyczące funcji Remote Play. Jeśli dysponujemy konsolą połaczoną z internetem i Ps3 podpiętym również do internetu to czy można np. będąc w delegacji grać na grze ze swojej PS3 ?.

 

Do czego jest w konsoli 3g do grania czy do wysyłania maili i surfowaniu po necie ??

Edytowane przez kakus
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Hmm czyli jesli chodzi o abonament "Stan alarmowy" to przy najniższej opcji płacimy przez X miesięc 29zł na miesiąc i PSV wykupujemy za jakąś kwotę? Pytam, bo od zawsze użytkuję telefon na kartę :)

no z tego co widzę w cenniku to jest abonament za 29zł tylko pytanie czy to tylko ta kwota bedzie w abonamencie czy trzeba bedzie doliczyć jeszcze + 39,90 19,50 do tego, za karte sim internetu. no i cena urzędzenia będzie koło +800zł myslę, jak nie masz abonamentu "bymbrał" ja mam juz telefon w playu i raczej drugi numer mi nie potrzebny, a nie mam komu wcisnąć ;/

Odnośnik do komentarza

PS Vita jest calkiem ciekawa - ma touchscreen, touchpad, GPS (wersja 3G) czujniki wychylenia i inne bajery. Ma tez kamerke i tutaj Sony konktetnie zakpilo z ludzi bo ma ona zaledwie 0.3MP co moim zdaniem jest po prostu smieszne. Nawet kilkuletnie komorki maja przynajmniej 3MP, w nowoczesnej konsoli przydalaby sie jednak troche lepsza.

 

Swoja droga to ciekawe kiedy wyjdzie wersja Lite czy cos takiego - mniejsza konsola z lepsza kamerka, wyjsciem TV. :D

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Ale po chvj Wam 3g jak sie na tym grac online nie da?

Poza tym oferta play nie bedzie nigdy lepsza niz kupienie konsoli w sklepie - oni nie prowadza dzialalnosci charytatywnej, tylko probuja wycisnac jak anjwiecej sie da. Kazdy kto ma telefon kom. powinien to wiedziec.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej sprzedajace sie produklty w dziale Gry Video w Amazon.com

 

1. Mass Effect 3 (X360)

2 Uncharted PSV

3. Rayman Orgins PSV

4. PS VITA WIFI

5. Xbox Live 12month

6 Lumines PSV

7. Ultimate Marvel and capcom PSV

8. Xbox Live 1600MSP

9. CoD MW3 PC

10. Just Dance Wii

 

14. Vita 3G/Wifi

16. Hot SHot Golf PSV

26 Fifa Soccer

Odnośnik do komentarza

Na blogu play jest cennik psvity juz. Nie bardzo kumam o co tam chodzi. Jest np abo za 29 i konsola 650, czyli calkiem niezle.

Podobno do tego trzeba doliczyc jeszcze abo za telefon i dopiero daje to cene, tak pisza w komentach. Jak ktosmmoze to na przykladzie wytlumaczyc bedzie git, bo nie mam nic w play i nie lapie sie w tych taryfach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...