Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slavssn

Banalne pytanie, ale zadaję je tutaj, bo wydaje mi się, że najszybciej uzyskam odpowiedź: jak to jest z trofeami na PSV? Trzeba mieć osobny PSN ID, czy logujemy się na ten z PS3 i przebiega jakaś synchronizacja?

Odnośnik do komentarza

Na allegro oszukują z cenami żerując na naiwnych ludziach i dzieciach, które nie mają jeszcze karty a chcą zrobić zakupy na PS Store nie mając dostępu do takich sklepów jak MM, Saturn, Empik itp. Normalnie w sklepach te karty kosztują tyle ile powinny czyli 100zł max. Oczywiście doładowujesz nimi konto na PSS i kupujesz co chcesz, również gry na Vitę.

 

PS: Popatrzcie na jakie rewelacje natrafiłem: http://www.gameranx....coming-to-vita/

 

Jeśli jest w tym choć ułamek prawdy to będę wniebowzięty.

 

 

edit@up: Logujesz się na swoje konto. Synchronizujesz trofea z poziomu Vity widząc wszystkie gry (te z PS3 również), ale póki co na PS3 nie widać jeszcze gier z Vity, widać tylko sumę pucharków większą o trofea z Vity. Na PSV masz do wszystkiego dostęp.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

słuchajcie mam problem , Vita nie chce mi wyszukać adresu IP. Router Dlink, widiz go, sygnal na maksa, na PC, PS3, 3ds i ipadzie śmiga tutaj nie może odnaleźć IP przy testowaniu połączenia. Miał ktoś tak ? Jakieś opcje ?

 

edit: poszło ale jakoś dziwnie nie stabilne jest...

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Witajcie. Mam pytanie dotyczące używek, przeczytałem na tym forum, że jak kupi się używkę to nie będzie można grać online i zapisywać stanu gry bo konto SEN jest przypisane do karty, to prawda? I ile potrzeba MB na save do gier, z początku chciałem kupić jak największa kartę pamięci żeby konsola była przenośną, a nie konsolą przenośną z kilkoma kartami z grami więc chciałem jak najwięcej GB na gry, ale po zobaczeniu, że sony chce wycisnąć o wiele więcej z graczy przez wrzucenie ceny gry cyfrowej w cenie gry pudełkowej zaczynam się zastanawiać czy to się opłaca, bo jakoś nie wierzę w obniżki (stałe) cen gier po X czasie.

Odnośnik do komentarza

Możesz spokojnie kupować używane gry tylko musisz uważać na te, które posiadają online pass (np. Wipeout), bo żeby grać online w takie gry trzeba wpisać ten kod. Radzę ci kupić większą kartę bo i tak się przyda, niekoniecznie po to, aby magazynować na niej gry z retailu, ale właśnie na dema i te gry, które wyjdą tylko w PSS. Najlepiej jest kupić sobie jakiś futerał i w nim nosić dodatkowe karty z grami w wersjach pudełkowych. Sam zamierzam kupić jakieś etui, ale w dalszym ciągu gryzę się z tym, że nie wiem jakie kupić, bo w internecie nie ma testu ani tego SpeedLink'a ani BigBen'a.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...