Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

super noworoczne przeceny na ps store, vitusia dostaje pelno dobra w cuper cenach, taka disgaea4 za 71zl czy football manager za 31zl to morderstwo (za obie dawalem w pudle swego czasu 130zl), mamy ys, dangarrompe2 itp. Ja sie zastanawiam nad retro city rampage, froozen synapse i murasami baby

Odnośnik do komentarza

kusi tez brac jakas duza gre ale chyba mimo wszystko wole wydac troche wiecej a miec w pudle (chodzi o ys albo freedom wars), no to retro kupione, kusi jeszcze murasaki baby ale tu juz bardzo podzielone wrazenia w sieci

 

oficjalnie odnosnie gr2 nic nie wiamdo ale tez uwazam , ze cisza swiadczy o tym ze na 100% portuja to na ps4, pytanie tylko czy na wylacznosc czy jednak bedzie wersja ps4/vita

Odnośnik do komentarza

Gra się mega w tego resoguna, świetne, genialne, cudowne <3 aż boję się pomyśleć jak to wygląda na PS4. Rozdziałka mi absolutnie nie przeszkadza, tyle dzieje się na ekranie, że muszę się mocno skupić na jakimś detalu, żeby zauważyć te braki w grafice.

 

Co do cross buya GW3 - nie mam pojęcia, liczę tylko na to, że wersja na vitę będzie w normalnej rozdziałce i betonowe 30 fpsów :) 

Odnośnik do komentarza

Retro City Rampage goty, ale się wkur.wiłem na wersję DX :/ Tydzień przed wyjściem DX kupiłem zwykła edycję (wiedząc, że DX jest w drodze). Kiedy już wyszło, okazało się, że KAŻDA (nawet Wii (!!) ) dostało darmowy upgrade do wersji DX, ale nie na... konsole Sony. 

to jest mega chamstwo, ciagnie mnie zeby sprawdzic wersje DX ale poczekam na jeszcze wieksza obnizke ;)

Odnośnik do komentarza

geometry wars bedzie cross buy? bo jest w promo na ps4 a tez wolalbym to ogrywac na vicie. jak podoba sie resogun? bo vitowa wersja super, wogole gra jest super tylko ta rozdzialka troche kaszaniasta choc z drugiej strony jest przynajmniej betonowe 30fps

Nie wiem, w jakiej rozdziałce gra działa. Tyle sie dzieje podczas gry, że nie ma czasu na podziwianie grafiki. Na pewno jest płynnie. A gra w sam raz się nadaje na Vitę lub innego hanhelda. Dziwie się, ze to od początku nie wylądowało na przenośniaku Sony.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ukończyłem RESOGUN'a na rekrucie, na weteranie momentami było za ciężko, wolę powoli się przygotowywać na coraz większe wyzwanie :) Gra miażdży pod każdym względem, graficznie jest również świetnie, brak natywnej rozdzielczości wcale nie przeszkadza i za każdym razem z lekkim "wow" oglądam końcowe sekwencje leveli jak pojawia się tysiące cząstek <3 

Odnośnik do komentarza

Tak chwaliliscie Vite, ze mi lewy analog zaczal odmawiac posluszenstwa. Po 1,5 roku grania zrobil sie wciskany, cos na wzor L3 i do tego slabiej raguje. Zaczelem to odczuwac po grindach w Raymana Legends. Mozliwe, ze to wina tej wlasnie gry. W chwili obecnej gram na krzyrzaku. Ktos juz sir bawil w rozkrecanie? Analigi wymienne sa?

Odnośnik do komentarza

przeprosiłem się z moją vitusią. Telewizor od dzisiaj okupowany przez kobietę więc nici z grania na tv a na vicie czekają na mnie dwie części Dangaropy plus dobrocie z ostatniego pół roku plusa. HEh nie uruchamiałem vity odkąd Wii U kupiłem czyli od czerwca (z małą przerwą jak byłem na wyjeździe służbowym bo wtedy sobie w persone grałem ) . Siedzę i nadziwić się nie mogę że tyle czasu te za(pipi)iste gierki na mnie czekały :D  Vita jest naprawdę spoko konsolą a to dzięki tej japońszczyźnie. Ja kocham te klimaty i zamierzam troszkę w sklepie psn pobuszować. Ktoś coś w mocno wykręconych japońskich klimatach może polecić ?

Odnośnik do komentarza

przeprosiłem się z moją vitusią. Telewizor od dzisiaj okupowany przez kobietę więc nici z grania na tv a na vicie czekają na mnie dwie części Dangaropy plus dobrocie z ostatniego pół roku plusa. HEh nie uruchamiałem vity odkąd Wii U kupiłem czyli od czerwca (z małą przerwą jak byłem na wyjeździe służbowym bo wtedy sobie w persone grałem ) . Siedzę i nadziwić się nie mogę że tyle czasu te za(pipi)iste gierki na mnie czekały :D  Vita jest naprawdę spoko konsolą a to dzięki tej japońszczyźnie. Ja kocham te klimaty i zamierzam troszkę w sklepie psn pobuszować. Ktoś coś w mocno wykręconych japońskich klimatach może polecić ?

Jak persona 3 i 4 zaliczona, Dangaronpę masz, to może Disgaea 3 i 4 się zainteresuj.

 

Senran Kagura też wygląda na wykręcone japan klimaty, ale jeszcze nie kupiłem to się nie wypowiem jak się gra.

Edytowane przez Jeez_PS
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...