Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

a jeszcze w tym miesiacu premiery eu - grand kingdom, steamworld heist i zero time dillema

Vita ma najlepszy rok w swojej 4 letniej historii.

Na pewno w tym roku kupię Zero Escape 3, Steins;Gate 0, Trails of the Cold Steel 2 oraz Odin Sphere.

Takiego natłoku dobrych gier to jeszcze nie było nigdy. Nie wiem nawet czy finansowo wydolę na te tegoroczne gieki, a na widoku majaczą dodatkowo dwa pożeracze czasu, czyli Steins;Gate 0 oraz Trailsy 2. To będzie wspaniały rok dla Vit-owców.

Odnośnik do komentarza

 

a jeszcze w tym miesiacu premiery eu - grand kingdom, steamworld heist i zero time dillema

Vita ma najlepszy rok w swojej 4 letniej historii.

Na pewno w tym roku kupię Zero Escape 3, Steins;Gate 0, Trails of the Cold Steel 2 oraz Odin Sphere.

 

 

kazda z tych gier jest na mojej liscie, tylko ze zadna nie jest exem, zero escape na 3ds mozna ograc, reszte na ps3.  Nie ma sie co podniecac. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

steins gate ponoc genialne ale czystych vizual novel czyli gierek bez grama gameplayu nie trawie

 

disgaea'e sa rowniez genialne o ile nie odbijesz sie od grindowania i rozbudowania (ja nie dalem rady skonczyc przez do d4)

 

do mnie te promo na japonszczyzne to gwalt do portlela, ale trzy gierki zamowilem z playasia wiec czekam na nie, oreshika bedzie w plusie wiec musze na spokojnie przemyslec co jeszcze kupic - chyba najbardziej kusi jakis atelier bo wydan pudelkowych w zrozumialym jezyku nie ma

 

kiedy ja to wszystko ogram to nie mam pojecia bo jeszcze nawet w polowie odin sphere nie jestem, a kusil grand kingdom :P

Odnośnik do komentarza

Z obecnego promo polecam (mała Rozpiska) :yao:

 

P4 Golden - Gra miazgator i jeden z najlepszych tytułów na Vite. Rayosie w tę grę należy grać ciągiem, a nie rozbijać na kilka lat.

Steins Gate - Jedna z najlepszych VNek w ogóle, a na vite cóż nie ma nic lepszego -BRAĆ, BRAĆ I nie gadać!

FINAL FANTASY Tactics - kto nie grał na PSP ten musi chociaż spróbować

Danganronpy 1&2 - Moje ulubione gry z Vity ;) Recenzje mojego autorstwa obu części można znaleźć na PPE.

Tales of Hearts - Jeden z najlepszych JRPG na Vite i jedna z najbardziej udanych odsłon tej serii.

Virtue's Last Reward - No jak ktoś nie grał to po prostu :frog:

Ar nosurge Plus: Ode to an Unborn Star - Świetny JRPG z naprawdę ładną grafiką, który wyszedł pod koniec 2015 roku.

 

Można kupić

Demon Gaze - za 29zł naprawdę dobrze zrobiony Dungeon Crawler

 

Neptunie - Gierki do zrelaksowania się (nie jestem fanem, ale wiem że wiele osób lubi te animowane rzeczy)

Disgaea 3/4 - Ja osobiście nie trawie tej serii, ale mój brat ją uwielbia i często pożyczał ode mnie Vite aby w nie popykać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki Starh za rozpiskę. Do dwóch gier mnie przekonaleś... bo w sumie reszta z ważniejszych pozycji już dawno ograne. :yao: Wyjątek to Disgaea - za dużo grindu jak na mój gust.

 

Ja polecam od siebie Trials of Cold Steel. Gram obecnie i jak ktoś lubi gameplay a'la Persona to będzie czuł się jak u siebie w domciu. Klimat natomiast trochę przypomina Valkyrię Chronicles.

 

Ys Memories of Celceta - actionRPG niezłego kalibru i chyba jedna z lepszych odsłon Ysa. Sam nie grałem, ale wiele dobrego czytałem. Ja osobiście biorę na 100% w tej promo. :)

Odnośnik do komentarza

nie no gierek w tej ofercie dobrych jest na peczki - sa digimony, ktore na neogafie sa chwalone niemilosiernie, sa dwa najlepsze klony munhun w wersjach delux czyli soul sacrifice delta i toukiden kiwami, jest wychwalana trylogia atelier, jest lista gierek co wy podaliscie

 

ja sie waham miedzy trialsami/ys/tales - nie dosc ktora wybrac to pozniej czy nie dolozyc troche i kupic pudla bo cyfrowek nigdy nie lubilem :P

Odnośnik do komentarza

Ja Trialsy ma w pudle. Talesy chciałbym mieć więc cyfra odpadnie.

 

W sumie jest tak jak piszesz. Na wszystkie dobre gry z tej promo można by spokojnie przerżnąć kilka stówek ale nie w tym rzecz. Lepiej kupować z umiarem i na bieżąco, bo z doświadczenia wiem że im więcej gier zalega na półce (czy tej wirtualnej czy prawdziwej) tym bardziej "nie ma w co grać" bo nie wiadomo za co się zabrać. Ja biorę Ysa i tyle. Reszta będzie później na kolejnej wyprzedaży. Taka z japońskimi grami to już nie pierwsza i na pewno nie ostatnia.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Ta promocja + premierowe gry (Odin Sphere, Zero Time Dillema) to straszny Overkill dla portfela. Ja cały czas kmienie co i w jakiej kolenosci dokupic. Z listy Starha musze sprawdzic wieksze info na temat Tales of Hearts. Mam tylko nadzieje ze nie ma tego pedofilsko-lolitkowego designu (gdyby tak było w Bravely to bym olał zakup ale tam na szczescie jest normalnie).

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

powiem tak mój portfel zapłakał tyle kupiłem  . Ja lubię cyfraki w takiej cenie bo sobie ściągam gdzie chce grę a nie szukam pudła dodatkowo te ceny na psn 39 zł a pudełko 200 lub więcej ! :D

 

 

 

Mam teraz grania na vicie na kilka lat  łącznie kupiłem kilka jrpg i 2 visual novel :)  Muszę odkurzyć vite bo chciałem persone którą kupiłem za full price 2 lata temu dokończyć (moje drugie przejście bo pierwsze na ps2 prawilnie zaliczone lata temu) a potem zacznę te wszystkie giereczki przechodzić :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...