Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

nie bedzie ani emu ps2(vita jest wg mnie na to sporo za slaba) ani nowych gier aaa od sony (od dwoch lat takich nie ma i nawet sami juz powiedzieli ze nie bedzie)

 

ogrywaj zaleglosci, graj w gierki z psp czy psx, graj w indory, zainteresuj sie japonszyzna - jak masz to za soba lub to cie nie interesuje to olx lub allegro albo zakop w szafie z nadzieja ze kiedys scena ja zlamie

Odnośnik do komentarza

tak jak Ficek pisze - o emulacji ps2 nie ma mowy, na PC trzeba dosyć mocnego procesora (3GHz) żeby się w to pobawić a i tak prawie żadna komercyjna gra nie działa tak jak na oryginalnej konsoli.

Co do złamania Vity to moim zdaniem jest to tylko kwestia czasu - jak ze wszystkim. Czy chcesz na to czekać z Vitą w szufladzie czy z 300 zeta w kieszeni to już Twój wybór. Może jednak się okazać, że jak już ją złamią to nie kupisz sztuki w dobrym stanie za tyle.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam taki problem - kupiłem Danganronpa Another Episode na PSN oraz DLC w postaci japońskich głosów. Pobieram grę, następnie pobieram DLC, wrzuca mnie na ekran instalacji, po czym wyrzuca błąd z komentarzem Could not Install. Nic nie mogę zrobić po tym, tylko anulować cały proces, który usuwa mi wszelkie pobrane dane z karty. Robiłem już trzy podejścia. Teraz pobieram na nowo grę. Wolne miejsce na karcie jest (ponad 4GB). Help?

 

EDIT:

 

Dobra, skasowałem wszystko, pobrałem grę od nowa, dopiero potem w ogóle wrzuciłem DLC do pobierania i zadziałało.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

szybka weryfikacja na gafie, ponoc gierka chodzi znosnie, poziom zblizony do tego jak dziala na ps3 czyli cos tam leci w dol ale nie przeszkadza, graficznie bez szalu ale to unreal engine3 a on radzi sobie tragicznie na vicie (albo dziala slabo i wyglada ladnie jak borderlands, albo wyglada brzydko a dziala dobrze jak mortal kombat)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...