Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

ja w tym roku na pewno chce na niej ograc odin sphere, grand kingom i exist archive wiec nie ma zle, do tego czekm na znizke na axiom varge i wiesci o s&s

 

mimo wszystko od dluzszego czsu to juz nie taka intensywnosc odpalen jak kiedys,  2014 to nie bylo dnia bym vity nie zalaczal, od zeszlego roku juz sporadycznie

Odnośnik do komentarza

Ja od kilku lat gram tylko na vicie, szczrze powiem że nie zazdroszczę wam tych wszystkich wielkich zachodnich produkcji na innych platformach... zazdroszczę Wam czasu na granie. Pod koniec roku planuję kupić nextgena (jeszcze nie wybrałem) i raczej to stacjonarka będzie u mni zbierała kurz. Gier jest cała masa a zapowiedzi na ten rok tylko pogłębiają moje

zaległości.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja Vity nie sprzedam nigdy. 3DS też. Ja lubię wracać do gier a taka Vita jest absolutnie niesamowita do indyków oraz klasyków z PSX. Konsola nie jest aż tak droga żeby miało sens jej sprzedawanie. Serio przy tak drogim hobby te 400zł zrobi wam różnicę? Resident Evil 2 na Vicie do dziś niszczy kosmos i pokazuje ze Capcom kiedyś był wielki.

Odnośnik do komentarza

Jak by się dało teraz nówke w folii kupic to bym brał (oczywiście ze sklepu a nie jakiegoś janusza biznesu). Kupiłem co było na PSN bo i koszta małe. Nie płaci się przecież ciężkich cebulionów za te starocie. Poza tym Vita jest przenośna i akurat ja z niej poza domem korzystam (chociażby jadac do pracy pociągiem - 45 min w jedną stronę). 

 

ISO żadnych nie trzymam. Piracenie tylko w erze gimbazy i wcześniej. Od Liceum już prawilnie same orginały na wszystko (ja nawet za pakiet office 2007 zapłaciłem 299zł na promocji)). Gardze mocno swoją postawą za dzieciaka i dorosłymi ludźmi którzy w dzisiejszych czasach kradną coś co mozna normalnie kupić w sklepie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W Japonii podobno można bylo otrzymać cyfrowe wersje posiadanych UMD. Do nas oczywiście to nie dotrze nigdy :). Co do szufladkowania Vity do czego ona się nadaje to szczerze powiem że nigdy nie rozpatrywałem jej jako swoiste medium zaznajomienia się z klasyką psx ( mimio że jako dzieciak nie miałem nigdy pada w ręku) Killzone, P4G, Ys, Murramasa, Dragons Crown, czy remasyer FFX to dla mnie setki godzin z bananem na pysku... Nawet Helldivers przy którym wyrywałem sobie włosy z głowy mimo wszystko dobrze wspominam. Vita ma znacznie większy potencjał niż platforma do klasyków z psx ale jeden lubi ogórki....

Odnośnik do komentarza

Przypomniałam sobie dzisiaj o Vicie, bo znalazłam ją na półce, pod grubą warstwą kurzu. Przez chwilę zrobiło mi się żal zaniedbanej konsolki, ale potem przypomniałam sobie, że choć mam ją od dwóch lat, przeszłam na niej 4 gry. Odłożyłam z powrotem na półkę (wyczyszczoną).

Ja ukończyłem dwie, Danganronpe i Danganronpe 2, jeszcze Persona Golden i nie wiem co dalej. W(pipi)ia mnie brak mozliwosci swobodnego zmieniania kont, mam amerykanskie ze spora iloscia klasykow z szaraka, ale za duzo z tym zabawy zeby je ustawic.
Odnośnik do komentarza

Mało a mam jeszcze dwie gry do skończenia, 2048 i Kick and Fennick. Gdzieś tam jeszcze po levelu dziennie ogrywam te dwie gry. Gdy skończę do definitywnie sprzedam. 

Na K&F to szkoda choćby sekundy czasu. Dawno nie grałem w tak słabą grę jak to. Sam nie wiem jakim cudem ją nawet ukończyłem. Gdybym kupił to za kasę, a nie przy okazji posiadania plusa, to bym się chyba postrzelił w głowę. :)

Odnośnik do komentarza

Ktoś wie gdzie najlepiej kupować gierki na Vitę? W polsce, za granicą? za granicą to pewnie vgp.ca, ale w polsce to chyba tylko ultima sprzedaje...

 

Allegro i innych tego typu serwisów nie liczę, bo z nich korzystam do zakupu używek, ale jestem ciekaw czy gdzieś idzie w normalnych cenach kupować w pl nówki w sklepach :cool: 

Odnośnik do komentarza

Rayos, w wielu małych sklepach kupisz pozycje na Vitę. Przykładem takiego może być siec games4U. To nieduże stoiska, często ulokowane w galeriach handlowych. Nie dość, że często oferują nowości ok 40zł taniej niż w znajdujących się nierzadko kilkadziesiąt metrów dalej sieciach vide Saturn, to jeszcze niekiedy mają w ofercie dany tytuł przed premierą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...