Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz mieć memorek ile chcesz, ale za każdą wymianą będziesz musiał całkowicie wyłączać Vitę, wkładać drugą memorkę, znowu się wpisywać do PSNu itd itp, generalnei sporo zachodu ;) Kup sobie 16GB, nie są aż tak drogie, a 16GB starczy Ci już na znacznie więcej. 

 

Poza tym, zawsze możesz kupić wszystkie gierki i wrzucać tylko te co Cię interesują, po przejściu usuwasz/przerzucasz na PC i masz miejsce na kolejną. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Normalnie? Jakieś promocje są czy coś? 200 zł za 32GB to spoko, myślałem, że drożej chodzą. Banny, dobrze, że wziąłeś tą vitkę z PT, bo się czaiłem xD

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dzowniłem na centralę PlayStation Polska, to babka mi powiedziała, że nie widzi w mojej historii konta kupna Journey, a co do dziłającej gry z Plusa, to zależy od wydawcy, bo niektóe gry działają mimo braku abonamentu.

Tiaaa... nie słyszałem o czymś takim. może pobrać nie można, ale działają?

A sprawdzam właśnie trofea i szukam Unfinished Swan... ok widzę że mam 0% trophy, zobaczymy, czy coś wpadnie.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Z grymasem patrzę na używane sprzęty przenośne. Niby taniej, a potem przyjdzie ufyfrane, zaświnione, zamazane i bez gwarancji. Już serio wolę dopłacić nawet parę stówek i mieć nówkę prosto z pudełka, ale póki co najtaniej znalazłem pakiety za ~850zł z kartą 8GB i paroma grami. A najgorsze w nich jest to, że w zestawach są gry, które mnie nie interesują.

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę, że teraz kupowanie gier w pudełkach jest bardzo trudne, to poszukuję kart pamięci. Pamiętam jak swego czasu robili na nie wyprzedaże (ze 2 lata temu) i się nie zdecydowałem, a kupienie teraz 16 GB i większej to albo cud albo wydatek jakiejś chorej sumy. To serio dziwne, biorąc pod uwagę, że sprzęt jest przecież nadal oficjalnie wspierany (ok, wiem, wspierany powinno być wzięte w cudzysłów).

Odnośnik do komentarza

Z grymasem patrzę na używane sprzęty przenośne. Niby taniej, a potem przyjdzie ufyfrane, zaświnione, zamazane i bez gwarancji. Już serio wolę dopłacić nawet parę stówek i mieć nówkę prosto z pudełka, ale póki co najtaniej znalazłem pakiety za ~850zł z kartą 8GB i paroma grami. A najgorsze w nich jest to, że w zestawach są gry, które mnie nie interesują.

 

Ja 1,5 roku temu kupiłem swojego Fata 3G z dwoma kartami 4GB za 350zł. Konsola praktycznie igła, gwarancja, pełne okablowanie i pudełko. Patrząc z perspektywy czasu czułbym się oszukany gdybym zapłacił za nią pełną cenę w sklepie, ale jeszcze raz powtarzam, że było to 1,5 roku temu.

 

Wielu ludzi to żadni HC gracze i kupili Vitę nie mając kompletnie pojęcia co z nią zrobić ("no Grażyna, ale Plejstejszon na pudełku!"). Kończy się to tak, że konsola przeleży w szufladzie dobre kilka miesięcy. Dlatego najlepiej jest kupować lokalnie przez OLX.pl i samemu sprawdzić stan konsoli.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jak pisze wezyr - duzo januszy kupuje vite z uncharted czy codem, skonczy te gierki i uznaje "na tej konsoli nie ma w co grac" i rzuca w niebyt szuflady decydujac sie pozniej sprzedac z radoscia na twarzy, bez problemu wg mnie znajdziesz w okolicy vite z drugiego obiegu z odbiorem osobistym, ktory stan bedzie super

 

pajgi z wspieraniem tego sprzetu poza kkw jest tak jak z demokracja a naszym kraju - "istnieje teoretycznie"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...