Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

a ja w przeciwienstwie do chyba wiekszosci tutaj wogole sie nie jaram tytulami z PS3 przeniesionymi na kieszonsole.

po co mi to? ten sam trend ktory mnie zniechecil do PSP - gry przenoszone ze stacjonarnych konsol.

od konsoli noszonej w kieszeni oczekuje nowych tytulow, innej rozgrywki, innego podejscia.

a biorac pod uwage cene jako "nie przekraczajaca $600" to juz wogole zart. iPad jest tanszy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja jestem tego samego zdania. Grafa fajna i wogole wypas(to samo jak psp wychodzilo), ale sony popelnia ten sam blad, promuje przenosna konsole na tytulach z duzych sprzetow. Jedyne co moglo by mnie przekonac do psp2 to gdzies wyczytalem o mozliwosci kontynuowania tutuly z ps3 na psp2. Duzo jezdze takze fajna sprawa by to byla. Nie werze jednak ze cos takiego bedzie mialo miejsce, a jak juz to tylko w wybranych tytulach (mgs4 xD)

Odnośnik do komentarza

No to, że wiadomo, że nowy produkt promuje się znanymi markami, szczególnie prawie rok przed premierą, więc nie nazwał bym tego błędem.

 

Błędem może być jak przez cały cykl życia produktu będzie serwowało się odgrzewane kotlety, a chyba tego jeszcze nie wiesz odnośnie PSP2 co? :)

Odnośnik do komentarza

Promuja znanymi markami, ktore sa takie same na duzych konsolach, a jak juz mowimy o ndsie, to mimo ze marki byly te same to gry jednak wyszly inne (sterowanie itd).

 

Ad 2. Oczywiscie, ze nie wiem ale dam sobie reke uciac, ze bedzie ta sama sytuacja co przy psp, wyjdzie kilka perełek, a reszta to odgrzewane kotlety z duzych konsol.

Odnośnik do komentarza

@balon

Ale mozna sie tego spodziewac.

 

Edit: I jak widac, ludzie to lapia. Wielkie podniecenie nagle nastalo, wszyscy sa napaleni na porcje kieszonkowych kotletow.

 

Edit2: Jak dla mnie poki co nie ma sie na co napalac. Jesli konsola bedzie miala lineup takiego samego typu jak PSP, to sie zawiode. Poki co ciezko jednak to jednoznacznie stwierdzic (na 3DSa tez poki co nie zapowiedzieli zbytnio nic nowego).

Sama grafika mnie nie kupia.

 

Czas pokaze jak to sie rozwinie.

 

Edit3: Capcom sobie chyba jaja robi. Zrobili 3 monster huntery na PSP, 1 na Wii, 1 na x360, zapowiedzieli kolejnego na PSP 2, a ja sie pytam co jest z Monster Hunterem na PS3?!

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

eee tam ja np na 3DS najbardizej czekam na dobrze przyprawione odgrzane kotlety typu Mario, Donky kong, Yoshie, Zelda itp. W sumie każdy lubi co innego.

 

Mi tam Jak, Sly, Uncharted i inne mocne marki Sony spokojnie wystarczą (mam do nich słabość), byle to tylko były spin-offy , a nie konwersje jak np MGS4.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

PS. Czy mi sie wydawało , ale chyba nie. W remake'u Uncharted 1 dodano nowe bronie i mozliwość skradania się ?!?!?:ninja::blink::pinch:

W sumie to ogolnie ci sie wydaje (zreszta nie tylko tobie), ze to nie jest remake Uncharted.

Widac, ze to nie jest ani Uncharted 1 ani 2 - to pewnie jakas nowa czesc bo widac, ze tych lokacji nie bylo w poprzednich czesciach gry.

 

Jak ktos gral to wie, ja akurat przeszedlem pierwsze Uncharted trzy razy, a Uncharted 2 - dwa razy i przechodze po raz trzeci, mam platynowe trofea w obydwu grach. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

 

 

Edit3: Capcom sobie chyba jaja robi. Zrobili 3 monster huntery na PSP, 1 na Wii, 1 na x360, zapowiedzieli kolejnego na PSP 2, a ja sie pytam co jest z Monster Hunterem na PS3?!

 

 

Skoro o Capcom, mam nadzieję, że tym razem nie oleją handhelda Sony i nie zabraknie ich flagowych serii jak DMC, czy RE bo tych najbardziej mi brakowało.

 

Zresztą RE na PSP zapowiedziany na E3 2009 chyba już dawno jest trupem i nic z tego nie będzie, albo to właśnie jego przenieśli na 3DS'a.

Odnośnik do komentarza
<br />Czekam na post Mendrka zachwalający touchscreena

 

No TS to dziś podstawa, ale ważne żeby gały były, co by nie prowokowac do wydawania pier.dyliona popier.dółek o gotowaniu, hodowaniu, czy innych kolorowanek o jakże arcymęskim przesłaniu. No i żeby też nie wymuszać na twórcach kosmicznych rozwiązań dla prostych rzeczy. Fajnie jakby zrobili combo mini pad bez kabla + stand na konsolę, wtedy w sam raz do hotelu, pociągu, czy baru.

 

Zobaczymy czy diody przez rok stanieją. Cena będzie wysoka, ale Apple też robi drogi sprzęt, i się sprzedaje. Tylko dobrze, żeby Sony zerżnęło od nich też architekture online. Bateria nie musi być problemem, Iphone i Ipad mają cieńkie i mocne baterie, na kilka godzin (ponoć uszkodzone wybuchają jak w Terminatorze 3 ;) ) . Ciekawią mnie dwie kamery.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

a biorac pod uwage cene jako "nie przekraczajaca $600"

Tak powiedzieli???

 

Yoshida powiedział w jednym wywiadzie, że cena nie przekroczy 600$. Ale to nie znaczy że będzie tyle kosztować.

 

No ale to brzmi jak jakiś chory żart. Czy Sony było niezadowolone z tego, że PSP ktokolwiek kupił? Jakie oni będą mieć hasło promocyjne? "Dwa razy drożej i bez 3D"?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No faktycznie, a NDS w ogóle na początku nie był promowany Marianami, Zeldami innymi ninowskimi tytułami z dużych konsol.

Tylko te ich wszystkie Mariany itd. są dużo bardziej przystosowane do "mobilnego" grania niż jakakolwiek konwersja tytułu na PSP, znanego ze stacjonarnych konsol.
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

a biorac pod uwage cene jako "nie przekraczajaca $600"

Tak powiedzieli???

 

Yoshida powiedział w jednym wywiadzie, że cena nie przekroczy 600$. Ale to nie znaczy że będzie tyle kosztować.

 

No ale to brzmi jak jakiś chory żart. Czy Sony było niezadowolone z tego, że PSP ktokolwiek kupił? Jakie oni będą mieć hasło promocyjne? "Dwa razy drożej i bez 3D"?

To był żart, bo ktoś z publicznosci krzyknął "599" - cenę PS3, która wszystkich zabiła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.