Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja posiadam moją Vitę od dłuższego czasu ale od paru miesięcy z powodów finansowych gier nie kupuje. Szukam za to konkursów z nagrodami. Na oficjalnym forum PlayStation odbywa się teraz konkurs, znalazłem też drugi na jednej stronie o PS VITA pod tytułem "Adwentowe szaleństwo z Vitą". W konkursie na forum PlayStation trzeba odpowiadać na zadane pytania, a w Adwentowym szaleństwie z Vitą mają 24 konkurencje z 77 nagrodami o wartości 7000 zł. Swego czasu brałem też udział tutaj na PPE w piątkowych konkursach. Znacie może jakieś inne konkursy gdzie mogę wygrać coś na mojego handhelda?

Odnośnik do komentarza

Z konkretniejszych gier dodałbym jeszcze Borderlands 2, FFX/X-2, Disgaea 4, Broken Sworda (5), Walking Dead sezon 2, Freedom Wars, Soul Sacrifice Delta i pewnie God Eater 2. Prawdopodobnie wyjdzie też Gravity Rush 2 a jak się niebiescy zlitują to może nawet któryś Phantasy Star opuści granice KKW. Na Monster Huntera poza azją raczej bym nie liczył :/ Ogólnie lineup pośladów nie urywa ale kilka konkretów majaczy w zapowiedziach na przyszły rok i  myślę że będzie w co pograć.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

phiii do mnie grudzien to tylko i wylacznie broken sword 5 :) no i dalej czekam na football menagera ale tutaj zakup bedzie uzalezniony od ceny.

 

co do premier w 2014 to lista gier jest dosc ciekawa ale dziwi na niej praktycznie calkowity brak gier od wydawcow zachodnich i zachodnich studiow wewnetrzych sony. Mam nadzieje, ze to cisza przed burza i kilka exow wypuszcza - chociazby niech potwierdza sie plotki o nowej grze od sony band czy infamousie od sucker punch

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj na PSN wyląduje Rainbow Moon:

 

http://blog.eu.playstation.com/2013/12/03/rainbow-moon-out-this-week-for-ps-vita/

 

Brakuje mi własnie takich giereczek na Vicie więc z przyjemnością kupię. Jest zniżka 20% dla Plusa i 50% jak ktoś ma wersję PS3 (mozna save przenieść).

Chyba sie skusze, fajnie to wyglada tylko kurde mega dużo gier mam do ogrania.

 

Wiadomo cos kiedy bedzie terraria?

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

 

Dzisiaj na PSN wyląduje Rainbow Moon:

 

http://blog.eu.playstation.com/2013/12/03/rainbow-moon-out-this-week-for-ps-vita/

 

Brakuje mi własnie takich giereczek na Vicie więc z przyjemnością kupię. Jest zniżka 20% dla Plusa i 50% jak ktoś ma wersję PS3 (mozna save przenieść).

Chyba sie skusze, fajnie to wyglada tylko kurde mega dużo gier mam do ogrania.

 

Wiadomo cos kiedy bedzie terraria?

 

 Z tego co czytałem to dzisiaj ma być.

Odnośnik do komentarza

Jakie plotki o grze Bend? Wg jednego z ich pracowników na Linkedin Bend robi grę na PS4. A i chyba sam Yoshida to poniekąd potwierdził na launchu PS4 w USA.

pierw byly poszlaki, ze po golden abyss zajeli sie niby kolejną produkcją na vitę, nawet zatrudnili kogos do trybu sieciowego na gry na vitę, byly ploty ze to nastepny spinoff uncharted pomiedzy 2 i 3 bo nawet gosc podkladajacy glos za Charliego pisal ze bral udzial w nagrywaniu dialogow. Od pewnego czasu coraz wiecej wskazuje ze robia gre na ps4 wiec albo grzebią nad dwiema grami jednoczesnie albo Sony przerzucilo ich do prac nad czyms tylko na ps4

Odnośnik do komentarza

Ja się strasznie cieszę, że wychodzi dzisiaj RM, bo w tamtym roku kupiłem wersję na PS3 i teraz za grosze dokupię na Vitę. Polecam wszystkim, ta gra jest stworzona pod Vitę właśnie, na PS3 też się super grało, ale było trochę niedoróbek, które zostały (ponoć) poprawione na PSV.

 

Do tego zaopatrzę się w Killzone'a w końcu i nadrobię zaległego CoD'a, którego kupuję nie zważając na recenzję - muszę się sam przekonać "z czym to się je" no i obowiązek fana serii - mieć również ten tytuł w swojej kolekcji, tak jak wszystkie poprzednie części na PC i konsolki.

 

Oprócz tego zastanawiam się jeszcze nad jakimś RPG, może Soul Sacrifice dokupię, Ci co grali mogą powiedzieć jak jest z żywotnością gry, na dużo zabawy starcza?

Odnośnik do komentarza

w temacie jrpg niestety lipa na vicie, dragons crown to w sumie chodzona bijatyka z farmieniem i statystykami, persona4golden to port z ps2 i nie kazdemu odpowiada to ze pol gry to sim, a soul sacrifice to wariacja monster hunter czyli typ gier, którego fenomenu do dziś nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza

O kurde swietnie to wyglada, dzieki za info bo nawet nie słyszałem o tej grze

 

Naprawde warto. Klimat zabija. Gralem w nocy i portki pełne:D Trzeba tylko uwazac co sie robi bo zle decyzje daja bad ending wiec CZESTO save trzeba robic. Pamietam ze byla w promocji za 20+ zl na ps store, nie wiem jak jest teraz.

 

@Ficuś

 

No fakt, duzo tego nie ma, ale jest ys celceta, bedzie conception II, sorcery saga, demon gaze. Valhalla knights 3 podobno nienajgorsze, jest tez disgaea, ragnarok odyssey i neptunia. Jak ktos lubi wyciskac wszystkie soki z jrpg'a to nie jest tak zle, ale do 3ds'a nie ma startu.

Odnośnik do komentarza

Ja też się zastanawiam nad tym Ragnarok Odyssey, fajnie to wygląda i zbiera wysokie recenzje, a szukam jakiegoś mocnego RPG'a, w który będę łoił po Rainbow Moonie.

 

PS: Właśnie pojawiła się aktualizacja dla posiadaczy RM na PS3 - o dziwo promocja się łączy i jak się jest w Plusie to łącznie wychodzi tylko 20zł za grę :) (normalnie 25zł czyli połowa z ceny sugerowanej).

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie Vity, od nowości na ekranie mam różne kropki (plamki) oraz dwie "szramy" przez cały ekran. Wysłałem do serwisu powiedzieli mi że to normalne i tak powinno być, tak samo w ultima.pl gdzie zakupiłem konsole. Oglądałem wiele konsol PSV i żadna tego nie miała, widać głównie to na ciemnym tle (szarym itp.:

 

b9afe02ca5a6935cm.jpg

 

110e9bf4bbbea5e2m.jpg

 

Czy to ie podlega gwarancji? To jest bardzo uciążliwe...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...