Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera, jeden szybki kontakt z PS Vita i juz mnie chvj strzela. Na poczatku Vita nie chciala polaczyc sie normalnie z internetem. Laczyla sie z siecia ale proba polaczenia z internetem konczyla sie niepowodzeniem. Zrestartowalem router i po chwili przerwy juz sie polaczyla. Jako ze bylem zmeczony po pracy to postanowilem ze na noc zostawie na sciaganie Uncharted. W trakcie sciagania wyskoczyl blad, stracilo sie polaczenie z internetem i tyle wyszlo ze sciagania. Teraz jak chce sie ponownie zalogowac to jest dokladnie to samo co bylo, czyli laczy z siecia ale z internetem nie. Wszystkie urzadzenia w domu maja normalnie internet, PS3 tez na ktorym teraz sciagam to Uncharted zeby przerzucic potem je na Vite, ale do tego i tak bede potrzebowal zalogowana Vite do neta, przynajmniej na ta chwile. Szlag mnie po raz nty trafia z urzadzeniami Sony i ich software'owa strona.

 

Zna ktos z was ten problem?

Odnośnik do komentarza

ja mam 16gb i już i tak na niej nie mam miejsca. Jak Ci nie przeszkadza żonglowanie od czasu do czasu kablem (można też przez wi-fi) na linii pc - ps vita by zgrać coś przez menadzer zawartości to jest ok. Ja bym po czasie chyba i tak atakował 32gb - no chyba, że będziesz kupować gry pudełkowe bo np taki uncharted, persona4 i np nowy killzone to już 11gb zajęte :D

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Gry w które się nie gra - trza kasowac, a save zgrywać do chmury (ostatnio w to się zacząłem bawić).

Tym sposobem mam w cholerę wolnego miejsca na mojej 16GB karcie. Kupiłem na premierę 4GB i przejście na 16GB było koniecznością.

Mam plusa i kilka gierek z psn i nie miałem jeszcze komunikatu o braku wolnego miejsca.

Odnośnik do komentarza

Voytec ja mam 16 gb i styka w sam raz, no chyba, że jesteś typem co lubi mieć 8-10 gier i grać co chwilę w inną, ja pomęczę dany tytuł i go usuwam, no chyba że wybitny i mega ciągnie do niego, to zostawiam, no ale na te 8-10 miejsca jest (no chyba ze będziesz na vicie trzymął zdjęcia, muzę itp ale pewno do tego masz iP). Biorąc u mnie pod uwagę, że to dla mnie 2 opcja do granie to 16 w pełni styka.

Odnośnik do komentarza

sorry za dubla

 No mam w koncu Vite. Zainstalowealem na karcie 8GB ( 7632MB) dwie gierki: W2048 i Uncharted. Generalnie powinno zostac jeszcze okolo 2,5 GB wolnego miejsca a pokazuje tylko 400MB. Gdie podzialo sie 2 GB miejsca. Nie mam tam nic poza grami. Soft zaktualizowany. Jakies porady?

No a zobacz ile zajmują poszczególne tytuły. Konsole kupiłeś używaną? Najlepiej wykonaj formata.

A i 8GB, to nie jest 8GB, tylko chyba 7,8GB, Uncharted: Złota Otchłań, rozmiar: 3384MB, Wipeout 2048, rozmiar: 1604 MB, coś tu nie gra. Sformatuj karte, może jakieś filmiki porobiłeś, a nie pamiętasz :).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z taniutkich gier, podobno to jest spoko:

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/jacob-jones-and-the-bigfoot-mystery/cid=EP9000-PCSF00149_00-JACOBJONESGAMEE1

W Extrimie dość wysoko Kilu ocenił, metacritic 74%, chyba taka podróbka DSowego Laytona.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...