Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

O kurczaki :(

W zakupionej przeze mnie konsolce nie działa tylny dotykowy panel. Konsolka zakupiona dość okazyjnie więc nie chciałbym jej zwracać, zapytałem sklep w którym została zakupiona jak wygląda procedura gwarancyjna (czy mam prawo jako drugi właściciel, w ogóle Sony daje 2 lata?).

Ale zakładając, że nie uda się naprawić - mam czego żałować?

 

EDYCJA

Gdyby ktoś miał podobne problemy rozwiązanie jest proste - trzeba wyłączyć i włączyć konsolkę na nowo.

Edytowane przez grykom
Odnośnik do komentarza

Jako rasowy xbot... powiększam moją rodzinę PlayStation (4xPS2, 1xPS3, 2xPSP) o Vitę ;). W związku z tym pytanie: co warto ograć? Na start będę miał gierki, które były jakiś czas temu w Plusie, a więc Gravity Rush, Uncharted, Street Fighter x Tekken, Touch My Katamari, Motorstorm RC, to z tych ciekawszych chyba i mnie interesujących. Do tego voucher na Everybody's Golf który pewnie wykorzystam. Prócz tego w co się ładować? Wiem, że Ficuś bardzo poleca Killzone, ale z zakupem się wstrzymam dopóki nie zobaczę jak wygląda ekran i jak się gra gałkami, bo gra na yt wygląda cudnie, ale co mi po niej jak nie będę miał ochoty na Vicie w nią grać. Myślę jeszcze nad Spelunky, ale 60 zł to trochę dużo i nie mogę obczaić, czy jest cross-buy czy nie. Prócz tego ludzie chwalą LBP. Dragon's Crown mam na PS3. O czymś jeszcze nie wiem, co polecacie?

Odnośnik do komentarza

Raven, ale ten Wipeout może spowodować wzwód.

Odpalisz intro, zobaczysz grafę, prędkość... Idealny tytuł startowy.

Tak poza tym, to dodawaleś pewnie do listy tytuły z Plusa i nie masz co przesadzać z ilością gier na start. Ograj demka i gierki z Plusa, potem coś z PSN się poleci, a na koniec coś z pudelkowej wersji ;)

Odnośnik do komentarza

olej kupowanie na chwile obecna gierek i skup sie na tym co masz na plusie, w grudniu Ci jeszcze genialne qucamelle wpadnie więc już masz grania na długi czas zapewnione.

 

A jak już musisz kasę wydać to zdecydowanie wipeout, killzone(ale tylko jak chcesz grać multi bo singiel na 4h), lbp(wg mnie najlepsza część), sly4, oba raymany, luminous, sound shapes(jak się pojawi jakaś promocja w pss bo to gra na 2-3h), tearaway, hotline miami, persona 4 golden.

 

Lego wladca pierscieni mnie grafa odrzucil, przeciez to wyglada jak jakies emu 3ds na vicie

 

ps speluky wczoraj dostalo patcha i są juz dzienne wyzwania

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie chcę wszystko kupować, ale byłem ciekawy co Vita w ogóle ma do zaoferowania ;). Być może na LBP albo Killzone'a się skuszę na start jeszcze.

 

Tak w ogóle myślałem, że Vita obsługuje remote play ze wszystkich gierek z PS3, a jak to się okazuje dopiero PS4 tak będzie miało. Na cholerę robić funkcję, którą pięć gier obsługuje ;/.

Odnośnik do komentarza

dokladnie indyki 

 

Hotline Miami, Spelunky , Lone Survivor, Limbo, Sound Shapes - to sa indyki ktore poki co zakupilem i praktycznie przy nich spedzilem najwiecej czasu.

warto sprawdzic Muramasa Rebirth, Dragons Crown, Lumines, Rayman, Killzone.

sam do ogrania mam jeszcze pelno gier z plusa, poki co zabralem sie za Gravity Rush ale jak narazie troche zamula ;)

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Kolejny Vitowiec na forumku :)

 

Od siebie moge Ci polecic Rayman Origins i Legends. Na OLEDzie wygladaja oblednie i gra sie kapitalnie. 26 Legends dostanie najazdy i bedzie juz pelna wersja.

 

Ze znanych IP z duzych konsol to oczywiscie Uncharted GA, najlepsze LBP, Ficus poleca Killzona, ktory niedlugo sam sprawdze, ale Assassins Creed Liberation tez daje rade.

 

Warto tez indyki dostepne na Vite i PS3, ogrywac na handhaldzie.

Odnośnik do komentarza

Trochę mi smutno, bo dziś sprzedałem swoją Vitę.

Niby się cieszę, bo przecież na nią tyle psioczylem, ale jednak trochę szkoda.

Może powrócę do niej, gdy biblioteka tytułów się powiększy.

A i tak tytuły z Plusa będę dodawał do listy (wiadomo, cebula) ;)

Ja również sprzedałem (Ravenowi). Biere PS4, w pociagu sobie wole książke czytać, a gierki to na dużym HDTV z porządnym dźwiekiem wole. Dojdzie kilka killerów - wezmę znów.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

Trochę mi smutno, bo dziś sprzedałem swoją Vitę.

Niby się cieszę, bo przecież na nią tyle psioczylem, ale jednak trochę szkoda.

Może powrócę do niej, gdy biblioteka tytułów się powiększy.

A i tak tytuły z Plusa będę dodawał do listy (wiadomo, cebula) ;)

Ja również sprzedałem (Ravenowi). Biere PS4, w pociagu sobie wole książke czytać, a gierki to na dużym HDTV z porządnym dźwiekiem wole. Dojdzie kilka killerów - wezmę znów.

 

No ale dalej będzie to małe ekran, słaby dźwięk + książki też killerskie za pewno wyjdą ;)

Odnośnik do komentarza

PSN policy change allows content activation on three portable devices

Sony has made changes to its policies regarding how many devices you can activate on a single PlayStation Network ID, allowing you to access newly purchased content in multiple ways.

Siliconera reports players can now activate up to three portable devices with their PSN IDs – useful for those with a PSP, Vita and Vita TV.

The policy change has no effect on games purchased before November 17, 2011, which can still be activated on up to five devices

 

http://www.vg247.com/2013/11/27/psn-policy-change-allows-content-activation-on-three-portable-devices/#more-430527

 

Mozliwosc dzielenia contentu nawet na 3 przenosnych urzadzeniach ?

http://www.youtube.com/watch?v=-UYP2VqOgPI#t=92

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

wydaje mi się, że źle to rozumiesz ;] 

 

oni po prostu dodali VitaTV do obowiązującego regulaminu, który sie nie zmienił. 

 

w dalszym ciągu do jednego konta PSN mozesz podpiac po 2 urządzenia kazdego rodzaju - 2x psp, 2x vita, 2x ps3, itd. no chyba, że teraz jeszcze bardziej to obcieli. w kaxdym razie i tak niewiele by  się zmieniło w tej kwestii

Odnośnik do komentarza

do vity mozesz przypisac jedno konto ale konto mozesz przypisac do dwoch vit jednoczesnie :) czyli w praktyce mozesz miec jednocześnie dwie vity z kontem easye_PL ale już dwóch kont jednocześnie na jednej vicie nie :P albo cebulowac z kolegą ale oboje musielibyscie grać w gry na koncie X i nie moc jednoczesnie logowac sie do PSN

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Ehh nie było mnie przez tyle czasu a w moim konsolowym graniu w sierpniu doszła nowa konsola. PS VIta. Jestem pod mocnym wrażeniem tej konsolki. os,multitasking to coś pięknego,OLED ekran osom(tylko ten murra effect meh),wygląd wow. Tak można w telegraficznym skrócie przedstawić ten czas użytkowania Vity. A co do argumentu "NIE MA W CO GRAĆ" smiecham z tego zawsze,bo najwięcej na ten temat piszą osoby co nigdy nie miały vity. Ja tam nie narzekam i mam w co grać. PS plus,gry kupione na PSS i jest w co ciorać. Powoli przymierzam się do kupna Killzone tylko nie wiam jak z serwerami czy jeszcze ktoś gra

 

Jedno pytanko

 

Czy u was też z tyłu są mikroryski? Bo ja bardzo dbam o nią,kupilem folie HORI na przód a z tyłu pare się pojawiło. Kij z tym że widać je tylko podświatło no ale sam fakt istnienia ich heh

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...