Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle, tak tanich gier na ten high endowy handheld;), nie widziałem.

Skończył mi się abonament plusa, kupiłem na trzy miechy, bo w sumie, mając Vitę, trza mieć plusa i... bieda w tym miechu straszna.

Katamari z launchu konsoli, czy bijatyka na tym dpadzie/grzybkach. Trochę toto niegrywalne.

PS. Ten Street Fighter chodzi w 60 klatkach? Dawno nie widzialem tak płynnej gry, chyba że tak widać różnice po graniu w GTA V ;)

Odnośnik do komentarza

tak - sf ma 60fps ale wg analizy z digital foundry czasem spada animka do ok 45fps :P W każdym razie dość dobrze capcom przeniósł swój engine na handhelda. A na d-padzie fajnie się gra w bijatyki...akurat ja się bardzo cieszę z ulicznego wojownika bo po MK, które ograłem na ps3 z wersji na vitę nie miałem pożytku i czekałem na jakąś fajną bitkę.

Odnośnik do komentarza

Fajnie jakby dali ultimate marvel vs capcom 3, bez kitu mając plusa praktycznie nie opłaca sie kupować pudelkowych gier xD ja z pudełek jedynie mam soul sacrifice, killzone i czekam teraz na muramasa rebirth, przy czym killzone i soul sacrifice pewnie sprzedam bo na bank SS pojawi sie na święta w plusie

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

ja kupiłem muramase, która sprzedałem (lekko mnie zawiodła) i teraz mam mercenary, którego o ile będzie cały czas ruch na serwerach, to na pewno nie sprzedam bo jestem zakochany w jego multi :)

 

w planach pudełkowe legends i tearway. Ogólnie zastanawiam się nad kartą 32gb bo powoli na mojej 16gb robi się ścisk od indyków i gier z plusa i coraz częściej bawię się z przerzucaniem na linii pc-vita

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Czy jakiś dobry e-kolega mógłby mi podać dokładny rozmiar, co do megabajta, owych gierek?

*MotorStorm RC

*Oddworld: Stranger's Wrath HD

Na sklepiku napisali np. 1,2GB, a ja potrzebuję dokładny rozmiar.

Wystarczy wejść w listę pobierania i tam będzie (Plusowicze).

Ja niestety, Vitę już zapakowałem w karton i nie mam jak sprawdzić.

---

Będę Was tak prosił do końca roku (i dawał plusiki:), a potem kończę ten spis.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

po przeliczeniu wersja bez pada to 100 dolców więc bardzo tanio. Jeszcze w dniu premiery wychodzi God Eater2, a w grudniu remastery Finala X więc końcówka roku w ojczyźnie dla vity może być bardzo dobra. Na razie jednak brak planów wydania tego vita tv w us lub eu

Za 100dolców bym to jeszcze mógł kupić, w sam raz cena jak za taką konsolkę.

Odnośnik do komentarza

boli mnie mimo wszystko dalej kompatybilność, niby logiczne, że gier z obsługą bajerów vity to nie obsłuży(dwa dotykowe ekrany,dwie kamerki itp) bo przecież pad od ps3 tego nie ma ale w związku z tym w chwili obecnej patrząc na oficjalną listę wspieranych gier z vity odpadają praktycznie wszystkie super tytuły - np tearaway,uncharted,gravity rush,killzone czy wipeout. Musiały by chyba wyjść do tych gier patche dodające np zwykłe operowanie przyciskami po menu by na vicie tv były grywalne (bo wspomniane przeze mnie gry chociażby same menu mają przystosowane tylko do dotyku)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...