Skocz do zawartości

The Dark Knight Rises


piotrov

Rekomendowane odpowiedzi

i nie dodać głównego bohatera w spisie nazwisk na dole:O

 

Wracając do samego filmu. W sumie cieszę się, że będzie Bane. Jakby nie było Nolana wykorzystuje najciekawsze postaci z tego uniwersum. Ra's al Ghul, Joker, Bane jako główni przeciwnicy to w sumie bardzo dobre wybory. Epizodycznie Scarecrow, Falcone i Two Face (ci ostatni wiadomo nie tacy epizodyczni), także ciekawi mnie kogo, poza Catwoman zobaczymy jeszcze tutaj.

Odnośnik do komentarza

jestem swiadom podobienstwa, widzialem nawet jakis filmik gdzie Gordon nasladowal Jokera... chodzilo mi o to, ze ma juz role obsadzona, Nolan wydal oswiadczenie w tej sprawie a tam ludzi, dalej swoje... a z tego co prezentuja na screenach na bank beda odwolania do Denta i jego "krucjaty". Ciekawe czy sprawa Two-Face'a zostanie zatuszowana, tak jak chcial to zrobic Nietoperz i Komisarz czy moze Bane wyciagnie wszystko na swiatlo dzienne... pozyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza

Nolan może nie udźwignąć tej historii. Opowieść o bestii która złamała Gacka w przenośni i dosłownie należy do czołowych historii w Bat-krucjacie. Sam Oldman stwierdził w którymś wywiadzie (nie dosłownie oczywiście;), że Nolan skacząc na głęboką wodę i wystawiając Taką postać jak Bane może się zdrowo przejechać.

No i Catwoman wzorowana trochę na Halle Berry, trochę na Michelle Pfeiffer, trochę na konsolowej wersjii trochę mi nie pasuje. No i te jej gadżety...

Obym się mylił :)

Edytowane przez Farmer87
Odnośnik do komentarza

Nolan może nie udźwignąć tej historii. Opowieść o bestii która złamała Gacka w przenośni i dosłownie należy do czołowych historii w Bat-krucjacie. Sam Oldman stwierdził w którymś wywiadzie (nie dosłownie oczywiście;), że Nolan skacząc na głęboką wodę i wystawiając Taką postać jak Bane może się zdrowo przejechać.

Ja np . należę do grupy osób którym ogólnie ostatnie dwa filmy o Batmanie średnio podeszły ( wychowałem się na TM-Semic i pierwsza część Burtona była moim zdaniem najbliższa komiksom , zwłaszcza Gotham) i nigdy nie rozumiałem tej fascynacji Nolanem . Teraz wystarczy że patrze na PG13 i serio się zastanawiam co tam ten aktor co niby Banem jest robi heh.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...