Skocz do zawartości

Niusy


Gość Grzegosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no niestety, nie wiem czy pamiętacie:

 

Agencja Polymus Integrated Communication przygotowała nową kampanię 
wizerunkową dla BMW Polska. Tematem jest jeden z najnowszych modeli BMW X3 - 
pisze Wojciech Surmacz w "Pulsie Biznesu". 

Jak podkreśla Ania Król, public relations manager Polymus Integrated 
Communication, agencja chce osiągnąć dwa cele. 

Pierwszym jest, rzecz jasna, prezentacja nowego produktu BMW X3 na polskim 
rynku, przedstawienie go jako wszechstronnego pojazdu z segmentu samochodów 
sportowych wyższej klasy, przeznaczonego dla młodych, dynamicznych ludzi. 

Ś Drugi cel jest jeszcze bardziej oczywisty od pierwszego, bo towarzyszy w 
zasadzie każdej kampanii tej marki w Polsce. Mam na myśli ciągłe starania o 
poprawę polskiego wizerunku BMW. Nie ma co ukrywać, że przed nami ciężkie 
zadanie, ale są już pozytywne efekty naszych działań Ś mamy wyniki badań 
wizerunku tej marki w Polsce za 2003 r. Jest lepiej! Ś mówi Ania Król. 

Przypomnijmy, że marka BMW jest w Polsce kojarzona nietypowo Ś jako samochód 
kierowców z półświatka.

 

to start kampanii z 2004 roku.

 

choć i tak przyfuksili bo postrzeganie marki w Polsce fantastycznie zmienil ten oto Pan:

 

AUTO-Kubica-3665.jpg

Odnośnik do komentarza

W sumie nie wiem, co sadzic o nowym ferrari, im dluzej na niego patrze, tym bardziej mi sie podoba - a zaczynalem od obrzydzenia. Nazwa natomiast jest totalnie nietrafiona. Zbyt pyszna (TO Ferrari, jedyne i najlepsze - kwintesencja marki) i bez sensu, wyrazu, ladu i skladu. 

 

noo noo, LaFerrari :) jak to zobaczyłem to myślałem, że to news o Genewie z jakiejś włoskiej strony po prostu - a samo auto, takie sobie jak na Ferrari, moim faworytem nadal jest 599, no i 355.

Odnośnik do komentarza

Miałem Civica 5 lat więc pisze o z przymrużeniem oka. Objechalem nim całe Włochy więc mam dużo sentymentu :)

 

Narazie nie zapeszam no negocjacje cenowe idą cieżko, ale powiem tylko ze w ch.uj większy od SMaxa - jak sie uda będę miał królewskie wakacje pod namiotem z dwójka dzieci

Odnośnik do komentarza

przeciez ten RR jest ochydny. 

Jakby zmienic swiatla i wywalic ten grzejnik za(pipi)any z jakies wiejskiej szkoly to moze by obeszlo.

 

i serio kto kupuje tą boazerie do auta co widać na fotce na drzwiach?

 

Światła to klasyka.

 

Nie wiem jak można nazwać ten samochód ohydnym... Ma styl jak mało, które auto. W rzeczywistości to auto przy innych wygląda mega potężnie i elegancko :)

Odnośnik do komentarza

 

przeciez ten RR jest ochydny. 

Jakby zmienic swiatla i wywalic ten grzejnik za(pipi)any z jakies wiejskiej szkoly to moze by obeszlo.

 

i serio kto kupuje tą boazerie do auta co widać na fotce na drzwiach?

 

Światła to klasyka.

 

Nie wiem jak można nazwać ten samochód ohydnym... Ma styl jak mało, które auto. W rzeczywistości to auto przy innych wygląda mega potężnie i elegancko :)

Nie mam pojecia gdzie w tym aucie jest styl. Chyba w bagazniku. Na to auto pewnie trzeba miec prawko kategorii C bo ma kubature stara. I opór aerodynamiczny toi-toi'a ( to by wyjasnialo dlaczego tam takie a nie inne silniki montują)

Odnośnik do komentarza

Nie ta liga, Pagani to esencja sportu i milosci do motoryzacji.

 

a RR to nie, w ogóle nie wielowiekowa esencja motoryzacji i stylu zarazem - chłopie co ty gadasz. Dodatkowo wszystkie te modele mają drewno w środku więc seriously WTF? 

 

Panowie myślę, że tutaj nie chodzi o spór o ayto tylko o styl życia. Ja należę do ludzi, którzy chętnie przytuliliby takie auto, fajne domek na Riwierze oraz zegarek Maurice Lacroix. Odpowiadałby mi styl chodzenia w sweterku i popołudniowej partii w golfa. 

 

a Wy kupcie sobie to LaFerrari i zegarek Casio. Też spoko, tylko wiecie

 

 

nie ta liga 

 

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Ale nie unoś bo zaraz obrazisz się na mnie przez samochód,na który nas nie stać. Oczywiście,że nie ta liga. Pagami jest ucieleśnieniem sportu,pasji,genialnej inzynierii. Sam wyskoczyles z Rolls Royce i Pagami, tak jakby to byl brand produkujacy samochody z jednego segmentu.

 

I co z tego,ze wielowiekowa? Nie trafia do mnie design i uwazam,ze jest po prostu brzydki. Szanuje Twój lajfstajl zycze Ci zebys wozil sie takim RR, mimo ze sprowadzasz ludzi,ktorzy nie klekaja na widok Rollsa do poziomu Wojewodzkiego w trampkach i casio.

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

juz tak sie nie sil na bycie yackiem, ekshibicjonisto, gdybym Cie nie zyebal swego czasu nadal bys paradowal po forum  ze slitaśnym zdjeciem z dziecmi które nikogo tutaj nie obchodza.

 

ostała sie jeno oblesna narośl na avatarze ktora i tak musimy ogladac.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...