Skocz do zawartości

Niusy


Gość Grzegosz

Rekomendowane odpowiedzi

I tak VW ma już w ofercie kompakty o ciekawym designie - nowego Beetle i dostępne nie tylko z mocnymi silnikami Scirocco, więc osoby szukające czegoś przyciągającego uwagę nie muszą szukać gdzie indziej. Golf ma pozostać niekontrowersyjny.

A największy skok to jednak było przejście od kanciastej II, do zaprojektowanej kompletnie inaczej III.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Skoda-Octavia-2013-Preis-Vorstellung-01_0.jpg

 

Skoda-Octavia-2013-Preis-Vorstellung-02.jpg

 

Zupełnie nowa Octavia. Zaskoczenia nie ma, ekstrawagancji brak. Z przodu nieco kojarzy mi się z aktualnym Passatem, oczywiście wygląda inaczej, ale grill też jest masywny, a światła o podobnym kształcie. Tył niezły.

 

No a teraz będzie to pewnie jeden z najpopularniejszych samochodów na drodze przez najbliższą dekadę, więc każda z osób na forum jeszcze się naogląda tej nowej Skody, a pewnie sporo będzie miało okazję pojeździć albo nawet kupi.

Odnośnik do komentarza

Przecież ta Octavia wygląda jak marna podróbka A6. Czesi zapomnieli już chyba, że Skoda nigdy nie będzie Audi i odpuścili by sobie. Lusterka wyglądają identycznie jak w Polo. Ogólnie zwykły samochód dla zwykłego nowaka czy jakiegoś tam innego krawaciarza.

Odnośnik do komentarza

Tak wyglądają dobrze dla polskich i czeskich kieszeni. Skoda nigdy nie będzie marką premium, jakością wykończenia pomału się zbliżają do VW. Nigdy nie rozumiałem tego zachwytu co u nie których nad czeską marka, ani to sportowy charakter, ani luksus, ale kto co lubi. ;)

Odnośnik do komentarza

Skąd taki gł upi pomysł w ogóle, że skoda zmierza w kierunku aut premium ? LoL

To tak jakbyś napisał, że fiat chce być premium a nie chce i nigdy nie chciał bo nie musi. Skoda też nie musi a ma wszystko to co jest w passacie i golfie czyli jest dobra, sprawdzoną konstrukcją, tanią i nie wygląda jak skoda z lat 80tych.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie rozumiałem tego zachwytu co u nie których nad czeską marka, ani to sportowy charakter, ani luksus, ale kto co lubi. ;)

Ale jakiego zachwytu? Skoda ma po prostu świetny stosunek ceny do jakości i przestronności, a jej samochody wyposażone są we wszystkie aktualne technologie jakie stosuje VAG.

A sformułowaniem "marki premium" się ostatnio szasta na prawo i lewo, w VAG tzw. marką premium jest Audi (pomijając egzotykę jak Lambo, Bentley czy Bugatti) i choć Skoda może wypuszczać Superba L&K, VW produkować w szklanej fabryce wspaniałego Phaetona, to fakt ten jest bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza

Aha, czyli ktoś kupuje "normalny" samochód i się tym jara? I tak podobnie by było jakby kupił zamiast Skody VW Polo, Opla Astrę czy cokolwiek innego, więc nie wiem jakie znaczenie ma tu marka.

A sam fakt komentowania i cieszenia się z zakupu nowego samochodu, to przecież nic dziwnego, o ile ktoś nie traktuje samochodu zupełnie przedmiotowo, no i zmiana nie była na gorsze. Jak rodzice kupili Punto z salonu też się jarałem i gapiłem wieczorem przez okno, a przecież to nawet nie było moje auto i wtedy nie miałem też prawka żeby się przejechać.

Odnośnik do komentarza

Ja przecież nie napisałem, że nie można się cieszyć ze swojego nowego samochodu jaki by on nie był to każdy ma prawo być z niego zadowolony. Bardziej chodzi mi o to, że ludzie jak już kupią tego Passata 1.9 tdi czy coś innego co jest w modzie w śród kowalskich to zaczyna się gadka jaka to nie jest rakieta, jak to mało pali i się nic nie sypie, a sąsiada BMW 320d to ma wir w baku, co chwile w warsztacie i ogólnie kupił je żeby szpanować.

Edytowane przez Kuno
Odnośnik do komentarza

Wracając do tematu: E-klasa

 

z grillem, z którym wygląda na Mercedesa (i ogólnie nieźle)

 

670x377Image.jpg?p=121213_08:00

 

i z atrapą, której styl może pasuje do A czy B, ale w najbardziej klasycznym modelu Merca wydaje mi się już nie na miejscu

 

670x377Image.jpg?p=121213_08:02

 

Podwójnych reflektorów nigdy nie lubiłem, od W210 i tak je poprawili, ale bynajmniej nie żałuję pożegnania się z tym pomysłem. Więc to z kolei na plus.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...