Skocz do zawartości

Niusy


Gość Grzegosz

Rekomendowane odpowiedzi

tak tak, zaraz się dowiem, że Ty jesteś elita super, mam Ci kucnąć do miecza bo na forumku jesteś super fajny i generalnie wklejasz zdjęcie Passata aby być śmiesznym. Drogi Panie @_Milan_ z dziećmi, zyebać to Ty możesz sobie te swoje pociechy jak masz takie potrzeby. Do mnie z szacunkiem e-kolego, rozumiem że masz tu renomę ale jak masz coś do mojej osoby to masz PM. 

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem Wam cos, sluchajcie uwaznie. Motoryzacja to moja pasja, kocham ja i wszystko co jest z nia zwiazane. Ubolewam,ze studiuje cos,co nie jest z tym zwiazane.Od kilu lat nie natknąłem się napojazd,który obsesyjnie bym porządał. W końcu się pojawił

 

 

Ogień!

 

 

 

Jest idealny, Ci co nie jeżdżą mogą nie czuć motocykli,więc musicie wierzyć na słowo. Jest dusza, jest zaawansowana technika, jest piękno, prestiż bo pozerzy i dresy kupują japońskie przecinaki. I co najlepsze będę go miał kiedyś, bo jego cena jest nieprzyzwoicie niska. Niecałe 18tys dolarów, za nówkę z salonu.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

tak tak, zaraz się dowiem, że Ty jesteś elita super, mam Ci kucnąć do miecza bo na forumku jesteś super fajny i generalnie wklejasz zdjęcie Passata aby być śmiesznym. Drogi Panie @_Milan_ z dziećmi, zyebać to Ty możesz sobie te swoje pociechy jak masz takie potrzeby. Do mnie z szacunkiem e-kolego, rozumiem że masz tu renomę ale jak masz coś do mojej osoby to masz PM. 

nie rozumiesz,

ja mam takiego, i ogolnie m.in. yacek mnie mieszał  z błotem że kupiłem polaczkowy samochód.

Odnośnik do komentarza

o (pipi)a to ja zupełnie nie w temacie XD ale na drugi raz hamuj się trochę. 

 

a tak przy okazji to coś w tym jest bo np. mój teściu to uważa, że sama nazwa Volkswagen zobowiązuje i że to polaczkowe auta dla plebsu. 

 

a @Yacek z tego co wiem to sam jeździ Skodą  :ninja:

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no ja nie mam hamulców tylko na aishe, przeczytaj sobie kto zaczał byc niemiły ;]

Ja sie sam z tego smieje ze passat dla polaczka, bo widze ile tego jezdzi, ale wazne ze samochód spełnia wszystkie wymagania.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...