Skocz do zawartości

Niusy


Gość Grzegosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Zapraszam do odwiedzenia (albo odwiedzania ;) ) mojej strony internetowej.

Nie ma tam jeszcze zbyt dużo zawartości ani możliwości.. ale to dopiero początek.. a niestety robie to bez niczyjej pomocy i nie mam z tym doświadczenia więc jakieś porady byłyby mile widziane. Tylko uprzedzam, że dopiero zaczynam i nie wiem jeszze jak zrobić wiele różnych rzeczy...

naforumc.png

http://autokatalog-polska.cba.pl/

Odnośnik do komentarza

No ale co mam zrobic, mam przyklasnac nad kolejna zapchaj dziura bez contentu ? Rownie dobrze mógł napisać: "hej zapraszam na swoja super stronke, bardzo sie nad nia nameczylem". Wchodzisz a tam Site Under Contruction.

 

 

Jaki jest sens prowadzenia amatorskiego katalogu, skoro wiecej info i lepszej jakosci jest na stronach obok. Strona jest do kitu niestety i to jest fakt.

Odnośnik do komentarza

motogen.pl tez zaczynał od zera i pierwsze miesiące pamiętam nie były zbyt udane, a teraz to jedna z najlepszych stron o motocyklach. Spokojnie, czas sam zweryfikuje czy ma to sens czy nie. Fakt,ze na start powinna byc zawalona trescia no i te nieszczesne cba.pl - kojarzy mi sie ze stronami gimbusow co na informatyce maja na sprawdzianie opublikowac strone www robiona we frontpageu albo pajączku.

Odnośnik do komentarza

Nie porównuj startowania 7 lat temu do startowania teraz bo to tak jakby powiedziec, że obecnie można stworzyć od zera jakąś firmę leasingową, która będzie liczyć się na rynku - nie można. Ta strona nie przetrwa zwłaszcza, że ma to być jakiś katalog, jakieś opinie o używanych autach, jakieś gry, gdzie artykuły ? To ma sens gdyby tak uszczuplić 60% i ukierunkować w strone lekkiego bloga. Ale jak ktoś chce tworzyć od zera portal i tracić czas na walke przez najbliższe 10 lat to sorry. Nic z tego nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...