Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie, brakuje jakiegoś silnego uderzenia, kopniaka w szczękę. Nie było nic, co by mną wstrząsnęło, jak God of War II czy God of War III. Mam nadzieję, że temat panom z Santa Monica się nie wyeksploatował do końca.

 

Przyznam jednak, że multi ma potencjał. Liczę na nie.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Przed chwilą obejrzałem jeszcze raz pokaz z konfy i od momentu ze słoniem normalnie przechodziły mnie ciary (biedne zwierze). No i sam koniec z Krakenem zapowiada się bosko.

 

Do systemu walki doszło kilka fajnych elementów, jak walka wręcz, czy korzystanie z broni przeciwników (fajnie że można zmienić na Blades of Chaos i z powrotem na miecz/włócznie). Co jak co ale ja jestem spokojny o nowe przygody Kratosa.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Sama postać Kratosa, sam Kratos, God of War, uniwersum - mitologia grecka, tereny, przeciwnicy, bossowie, wykończenia są na tyle epickie.

Że nawet jak pokazują Kratosa otwierającego skrzynię z energią to wygląda to fucking epicko.

 

Sam początek dema, gdy odpływa statek i pokazują fale, morze epickością mógłby obdarować z 300 tytułów.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jak mi ktoś odpowie co ma słoń do mitologicznej Grecji dam plusa. No chyba, że będą tam różne mitologie w co wątpię.

Może Kratos nie znajdował się w tym fragmencie na terenie Grecji, tylko na dzikich, barbarzyńskich terenach?

Odnośnik do komentarza

A co takiego epickiego było w pokazie GoW 3 ? Oprócz saego końca, który skończył się rozczarowaniem w pełnej wersji gry nie przypominam sobie nic mega mocnego.

Z GoWa 3 nawet nie musieliby nic pokazywać, a i tak by zapowiadał się świetnie. Sama perspektywa tego, że idziemy rozwalić cały Olimp była tak za(pipi)ista.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

-Sony wouldn’t give us many details about the game’s story, but we know that God of War: Ascension takes place before God of War 1. Kratos is still enslaved to Ares, but he is desperately seeking a way to break free from this bond.

 

-A group of Furies-female chthonic deities of vengeance will be the game’s main antagonists.

 

-A combat mechanic called tethering will allow players to grab enemies with Kratos’ blades of chaos. Kratos will be able to drag these enemies around the environment while fighting other foes or throw tethered enemies into environmental objects.

 

-Kratos will now be able to pick up weapons scattered around the environment or stuck into fallen foes and then use them in combat. So far Sony has shown off swords, javelins, and clubs, but there will likely be many more objects that will allow Kratos to dismember his enemies. Players will only be able to pick up one world weapon at a time, but they will be common enough that players can replace them readily if, for example, they lose a weapon by throwing at a foe.

 

-Kratos acquires a new power called the Life Cycle, which allows him to rewind objects within the environment. This is an isolated event, locked to specific areas in the environment, but Kratos will be able to use it to rewind or pause falling objects in order to clamber over them. Kratos will also be able to use this Life Cycle power during combat, knocking enemies into the air and causing them to fall slowly back to the ground.

 

-God of War: Ascension features a simplified UI. Many quick time events have been simplified so that players will be able to instinctively react to interactive mini-game like events. A giant circle button no longer spins over enemies heads. Instead, when enemies are weakened they will shimmer with a golden halo and Kratos will be able to take them out with a brutal takedown attack. Once a red halo appears over an enemy they are nearly dead.

Interesujące

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...