Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam podobne odczucia jak ficuś.. pamietam jak czekalem na 3 i podniecalem sie po całości , a teraz tak bardzo wieje chvjem że nawet wręcz nie czekam na gre. na cholere pokazują glupie slasherowe multi (ktore wydaje sie bardzo prymitywne jesli chodzi o mechanike) , powinni pokazać jakieś urywające dupe trailery z singla tak jak ten gdzie kratos biegał po gai.

 

licze ze zaczną cos pokazywac konkretnego z sngla i zachęcą do podniety

Odnośnik do komentarza

online pass i dlc - ostatnio singlowe "filmowe" przygodówki akcji jak uncharted i max payne pokazują jak bardzo można doić graczy DLC do multi w postaci mapek i skinów

co oczywiscie trudne by bylo w singlu bo w singlu odrazu gracze dostaną ku.rwicy że kupują pociętą gre

 

więc postanowili zrobić z GOW to samo z U2/3 i MP3

 

tylko że w porownaniu z tamtymi grami multi w gow zapowiada sie naprawde słabiutko

jak dla mnie narazie to jest do pogrania na 15 min zeby obaczaić

oczywiscie możliwe że bedzie miła niespodzianka ale dotychczasowe filmiki pokazują prymitywny mechanizm walki ktory raczej sie nie sprawdzi w PVP

Odnośnik do komentarza

z całym szacunkiem dla serii bo ją uwielbiam....ale GoWy mają zbyt prostacki system walki by cokolwiek ciekawego mogły wnieść do multi....nawalać cały czas 3 x kwadrat albo 2x kwadrat + trójkąt po kilku godzinach znudzi każdego.

 

Zresztą obiecana jest beta w plusie więc obadam własnoręcznie

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

co oni odwalają, nie ma nic ciekawego w artach randomowych ludzików z gównianego multi ;/

co innego gdyby pokazali jakiegoś pakernego bossa czy postac fabularną, ale takie tam ludziki to naprawde czarny PR dla gry

 

ja nie wiem co oni chcą osiągnąc, czy single bedzie tak słąby ze wstydzą sie cokolwiek pokazac? chyba nie zaczeli przeciez robic gry od multi? :/

Odnośnik do komentarza

Multi nie jest słabe, jest dosyć ciekawe, ale wydaje się być nudne po jakichś 10 meczach. Chyba, że mają asa w rękawie.

:ph34r:

Ciekawe patenty, ale za mało udostępnili do pogrania bo beta to jest to samo co na Gamescom. Dlatego dla mnie wydaje się być nudne. Graj w demo przez parę godzin non stop, też się znudzi, niezależnie jak fajnie nie będzie na początku.

 

A beta startować ma w styczniu dla reszty śmiertelników i plusowiczów. Dużo osób już ma.

Odnośnik do komentarza

co oni odwalają, nie ma nic ciekawego w artach randomowych ludzików z gównianego multi ;/

co innego gdyby pokazali jakiegoś pakernego bossa czy postac fabularną, ale takie tam ludziki to naprawde czarny PR dla gry

 

ja nie wiem co oni chcą osiągnąc, czy single bedzie tak słąby ze wstydzą sie cokolwiek pokazac? chyba nie zaczeli przeciez robic gry od multi? :confused:

W styczniu mają ruszyć z promocją singla, pewnie puszczą jakiś wykręcony zwiastun, jak to miało miejsce z GoW III.

Odnośnik do komentarza

Na wstępie wita nas 500 megowy patch (460 mb. bodajże) to tak żeby przygotować się psychicznie.......................

 

Powiem tak - oczywiście to jest tylko moja opinia więc proszę nie krzyczeć.

Sony/SMS spierd.alajcie z tym multi które jest tak potrzebne tej grze jak łysemu grzebień. A idź pan w ch.uj jakiś totalny chaos i randomowa masherka - sytuacja dokładnie taka sama jak ps all stars. Chwilami grając nawet nie wiedziałem kim steruję.

 

O lagach nawet nie wspominam bo w końcu to beta. Może pełna wersja będzie lepsza, może to akurat mi kompletnie nie podeszło multi, może ch,ujowe tryby - nie wiem i nie obchodzi mnie to. Wiem za to, że na 99% w fullu oleję multi, INTERESUJE MNIE TYLKO I WYŁĄCZNIE SINGIEL (ktoś zapomniał, że to God of War?). No ok, może jedynie odpalę multi jeżeli będą wymagane proste trophy za multi (ale oby (pipi)a nieeeeeeeeeeeeee).

 

Jedyne co dobrego "wyniosłem" z bety, to to, że jeszcze bardziej nagrzałem się już na fulla. Wystarczy sam napis GoW, ta boska otoczka serii etc. (nie ma drugiej takiej serii) - dzizas ale ograłbym już fulla - ofc TYLKO SINGLA (na szczęście przede mną jeszcze Kolekcja GoW- ów z PSP he he he he).

 

PS. Beta jest po polsku (napisy).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Udało mi się załapać do bety i WOW! Dla mnie multi jest bardzo przyjemne i żeby coś osiągnąć, trzeba działać zespołowo (np. ochraniać wyciągającego Włócznię). Walka jest odpowiednio zrównoważona i masherka na nic się nie zda, bo bloki i parowanie działają aż miło. Pierwszy mecz wprawdzie przegrałem, ale byłem tym, który zabił Polifema ;D

Odnośnik do komentarza

Prawie każdy kto się zapisał na Betę z tego co widzę ma bądź będzie miał do niej dostęp. Tylko nie każdemu (np. mi) Sony wysłało o tym info!

 

https://psnbeta.eu.p...om/userInfo.php

 

Logujecie się danymi z konta z którego się zapisywaliście, wybieracie God of War: Ascension™ Early Beta Access (choć niekoniecznie, na pierwszym koncie musiałem wybrać, na drugim od razu przeszło do bety GOW) i w zakładce Vouchers jest kod :).

 

Sprawdzałem na 2 kontach na jakich się zapisywałem na betę i na obu są kody a na żaden e-mail nie przyszło info ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...