Skocz do zawartości

PSVita News


django

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

http://www.ppe.pl/news/39512/sony-ujawnia-swoja-strategie-brak-gier-od-autorow-first-party-dla-vity-wysilki-skupione-na-ps4.html

Sony ujawnia swoją strategię: brak gier od autorów first-party dla Vity; wysiłki skupione na PS4

 

No trochę smuteczek. Ja tam sój sprzęt spyliłem po roku, ale współczuje reszcie. Smartfony/tablety odbierają duży kawałek tortu. Wiadomo, że Vita, ma przyciski, świetny ekran, ale to wszystko docenią prawdziwi gracze (mały procent), a lud masowo wybierze co innego.

Odnośnik do komentarza

przeciez wsparcie first devow spoza kkw skonczylo sie ponad 2 lata temu po killzone i tearaway, w japoni w miedzy czasie wyszla od first devow chyba tylko orishika, freedom wars jak mnie pamiec nie myli robi shift czyli dev third party

 

vita od dawna jest martwa, taki news to nie news - jedynie indyki (choc ostatnio widze, ze tego coraz mniej) i jrpg+visual novel od japonskich third devow

 

sam ja trzymam juz tylko by odpalic cos z plusa i w nadzieji ze kiedys ja wreszcie scena zlamie

Odnośnik do komentarza

przeciez wsparcie first devow spoza kkw skonczylo sie ponad 2 lata temu po killzone i tearaway, w japoni w miedzy czasie wyszla od first devow chyba tylko orishika, freedom wars jak mnie pamiec nie myli robi shift czyli dev third party

 

vita od dawna jest martwa, taki news to nie news - jedynie indyki (choc ostatnio widze, ze tego coraz mniej) i jrpg+visual novel od japonskich third devow

 

sam ja trzymam juz tylko by odpalic cos z plusa i w nadzieji ze kiedys ja wreszcie scena zlamie

Dlatego zawsze będąc w jakimś sklepie z grami dziwię się, że cena ciągle wisi na poziomie +- 170 funtów. Pisałem już w CW, że brytyjskie sklepy wbiły w PSV i nawet o używane gry ciężko. W Game czy Cex jest ich maksymalnie 5, w tym obowiązkowo CoD i FIFA. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

 

przeciez wsparcie first devow spoza kkw skonczylo sie ponad 2 lata temu po killzone i tearaway, w japoni w miedzy czasie wyszla od first devow chyba tylko orishika, freedom wars jak mnie pamiec nie myli robi shift czyli dev third party

 

vita od dawna jest martwa, taki news to nie news - jedynie indyki (choc ostatnio widze, ze tego coraz mniej) i jrpg+visual novel od japonskich third devow

 

sam ja trzymam juz tylko by odpalic cos z plusa i w nadzieji ze kiedys ja wreszcie scena zlamie

Dlatego zawsze będąc w jakimś sklepie z grami dziwię się, że cena ciągle wisi na poziomie +- 170 funtów. Pisałem już w CW, że brytyjskie sklepy wbiły w PSV i nawet o używane gry ciężko. W Game czy Cex jest ich maksymalnie 5, w tym obowiązkowo CoD i FIFA. 

 

byly kiedys jakies statystki ze wiekszosc graczy na vite kupuje cyfrowki, sam mialem na vicie z 3 pudelka reszta digital

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
 

Stranger of Sword City zmierza na zachód  w wydaniu pudełkowym i jako digital:

 


Stranger of Sword City for PS Vita coming west in March
posted on 11.10.15 at 01:01 PM EST by Sal Romano (@salromano)
Experience-developed dark fantasy dungeon RPG headed westward.

image: http://gematsu.com/wp-content/uploads/2015/11/Stranger-Sword-City-West-March.jpg

Stranger-Sword-City-West-March.jpg

NIS America is bringing the Experience-developed dungeon RPG Stranger of Sword City to PS Vita both physically and digitally in North America on March 22, 2016 and in Europe on March 25, the publisher announced.

The dungeon RPG from the makers of Demon Gaze takes a more western approach, infusing the game with themes of dark fantasy, new elements, and the ability to compete with other players through online leaderboards. It is a game about death and disappearance where the choices you make have meaning.

Get the full rundown below, via NIS America:

 

Swego czasu czytałem o tej gierce bo bardzo podobał mi się art style,fajnie,że zostanie ona wydana w zrozumiałym języku.
Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...