Skocz do zawartości

PSVita News


django

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A czy wersja na Vitę ma cross-sejwa z PS4? Czy na każdej konsoli sejw jest osobny? Bo kusi mnie dokupienie wersji na PS4, ale jak mam mieć osobny progres i tu i tu, to pindole to.

 

 

PS. Gracie w to w ogóle? Bo na tablicach wyników mam tylko dwie osoby poza mną z "friendsów". Jak gracie, to wyślijcie mi zaproszenia do PSN: Emtebe, chętnie porównam moje wyniki z Waszymi. Będzie z kim rywalizować :)

 

Może zrobimy jakiś turniej? Wybieramy tryb gry, planszę i dajemy czas, np. tydzień. Po tygodniu każdy wrzuca screena z punktacją z danego levelu i robimy forumkową tabelkę :)

Odnośnik do komentarza

Szkoda tylko, że obywatele reszty świata mogą w większości używać tej konsoli jako przycisku do papieru. Ja obecnie kończę czwartą Disgaeę i poważnie zastanawiam się, w co poza Wipeoutem, Killzonem i klasykami z PSN mógłbym na tym rewelacyjnym skądinąd sprzęcie grać. Aż momentami człowiekowi coraz częściej przychodzi na myśl, że złamanie Vity paradoksalnie mogłoby wyjść jej na dobre... Ehh, Sony :kaz:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Grałbym, ale najpierw trzeba zobaczyć w ogóle z czym to się je,tzn kupić i pograć w jedynkę. :)

Na PSN są demka jedynki (PS3/PSV) i dwójki (PSV) PD-F, każda ma bodajże trzy utworki, więc można sprawdzić. Niemniej jednak zdecydowanie sugeruje zacząć od jedynki, gdyż poziom trudności w dwójce został zwiększony znacząco. W PD-F mam na Normal same Excellent, a w PD-F2nd na niektórych utworkach ledwo Great wyrabiam.

 

Wersje na PSP też są niczego sobie i schodzą na eBay w okolicach 10-15 dolarów. Pierwsza część jest bardzo prosta, bo tylko klepie się przyciski, a do tego ma problemy z frameratem. Dopiero w kolejnej odsłonie dodano ciekawsze opcje i trochę poprawiono wydajność.

 

Tak naprawdę sporo rozchodzi się o to na ile kto skłonny jest tolerować taką "muzykę". Niemniej jednak osobiście stwierdziłem, że nawet jeśli jakiś utworek mi się nie podoba, to i tak fajnie się go klepie w formie gry. Nie wiem nawet jak to opisać, ale tak ostatnio w tę serię wsiąkłem, że nawet nie staram się tego usprawiedliwiać. Po prostu gram, bo frajdę i satysfakcję mam wyjątkową.

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...