Skocz do zawartości

THOR MOVIE


Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, że część osób nie ogarnęła jeszcze, na czym polega współczesne 3D i oczekują uchylania się przed wystającą z ekranu dzidą, jak w IMAXowych produkcjach sprzed paru lat.

 

Ja byłem na Thorze w niedawno otwartym Multikinie w Rumi i jakość trójwymiaru była naprawdę spoko - to pewnie zasługa nowocześniejszego sprzętu i porządniejszych okularów, bo wyglądało to lepiej, niż np. w Gdyni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że część osób nie ogarnęła jeszcze, na czym polega współczesne 3D i oczekują uchylania się przed wystającą z ekranu dzidą, jak w IMAXowych produkcjach sprzed paru lat.

 

Ja byłem na Thorze w niedawno otwartym Multikinie w Rumi i jakość trójwymiaru była naprawdę spoko - to pewnie zasługa nowocześniejszego sprzętu i porządniejszych okularów, bo wyglądało to lepiej, niż np. w Gdyni.

 

No to jest z pewnością zastanawiające. Jak ktoś, kto 8 lat temu widział genialne efekty 3D, które były wtedy małą rewolucją, może wymagać, żeby współczesne filmy i kina puszczały nawet nie lepsze efekty, ale choćby w połowie tak dobre.

 

Bajej dobrze to podsumował - bilety na 3D są droższe, więc klient ma prawo oczekiwać oczoje.bności, a w momencie gdy jakiś efekt jest widoczny z 2, 3 razy w filmie, to ja naprawdę wolę już oglądać wersję 2D, bo takie 3D to zbędny bajer.

Odnośnik do komentarza

Ja tam bym dopłacił za 2D, niestety polscy dystrybutorzy coraz częściej nie dają mi nawet szansy. "Bajery" mnie średnio obchodzą, za to bolące oczy, obraz tak ciemny, że nic nie widać (pomijam wrażenia estetyczne...) - już bardziej.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Wróciłem z The Dark World.

 

Film rewelacja, wizualia autentycznie ryją beret a designerzy scenografii powinni dostać Oscara.

Do tego dobry humor (Denningd, Skarsgard) i chłodny s(pipi)iel Eccleston/Malekith.

 

No (pipi)a, nie spodziewałem się aż takiej dawki zayebistości.

 

9/10

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

WOQW

Ze średniaka zrobił się ważniak. Było super, a nie mów ,że nie. 

 

Efekty efektami, kurcze, ten film był dobry!!!!!! Nawet aktorsko dzięki Lokiemu. 

po czasie nie wiem o co mi chodziło, ale i tak film jest 8 na 10

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...