Skocz do zawartości

Dead Island


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi kolegami to różnie bywa. Jak nie inna platforma do grania to brak chęci albo inne upodobania growe. Grałem z jednym kumplem w DI ale widać było, że go to zbytnio nie bawi. Z resztą ja lubię skupić się na grze a inni najczęściej wolą pitolić jakieś bzdury przez headsety.

 

PS. Ja akurat gram tymczasowo na kompie a w dziale PC grają w jakieś niskobudźetowe popierdóły głównie.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Hejoo, ja chetnie zagram, ale dopiero kolo piatku, soboty. Chcialbym wczesniej skonczyc kampanie solo, tak jak sam zaczalem.

Ja nie lubie przechodzic gry po raz pierwszy w co-opie, jak rkBrain wspomnial. Chce ogladac wstawki (choc tu marne sa), powoli badac teren, a nie pedzic przed siebie, badz pieprzyc glupoty przez HSa.

Lubie chlonac gre na spokojnie, takze zagram w co-opa, ale jak juz sam zalicze gre.

Jestem w akcie 3 i mam 42lvl, jaki lvl beda mialy zombie, gdy bede gral z graczami z levelem nizszym niz ja?

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no nieee, jak juz nie mam gierki to teraz wszyscy grają :< ken@ zombie będą miały lvl hosta czyli osoby do której dołączamy podobnie jak w borderlandsach 2

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Strona techniczna jest lekko spartolona:/ gra lubi zgubić połączenie czy zawiesić sie, najbardziej wnerwia niemożność dołączenie do graczy i w efekcie restart gry. Działają wam normalnie headsety? ja słysze drugą osobe, ale mnie nie słychać(problem mam od dwóch dni), sprawdzałem na chacie w menu konsoli i headset działa, wie ktoś w czym tkwi problem?

 

I tak DI jest osom

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jestem w 3 chapterze, 10 lvl i powiem, ze gra sie naprawde swietnie. Eksterminacja zombie daje duzo radochy, odcinanie konczyn, ich lamanie, jest bardzo dobrze. Otwarty swiat i 3 drzewka rozwoju sprawdzaja sie rowniez ciekawie, choc jeszcze tak naprawde nie wiem jak duzy jest ten swiat, bo zwiedzilem dopiero jakas jego czesc. Zuzywajace sie bronie tez na plus bo w grze czuc naprawde survival. Trzeba sie starac o przetrwanie na kazdym kroku. Rozbicie szyby w aucie daje maly usmiech na twarzy, ze autorzy postarali sie o taki szczegol, natomiast fajnie to wyglada raz. Przy 10-20 juz nie moge na ta animacje patrzec :P

 

To co mi sie nie podoba to w takiej grze, wzorem The Walking Dead powinni postarac sie o lepsza fabule i relacje miedzyludzkie. To czuje, ze jest zaniechane i nie czuje zadnych wiezi miedzy ocalalymi. Zadania typu idz przynies to, idz wlacz tamto za chwile sie pewnie znudza i mam nadzieje, ze przytrafi sie jakies urozmaicenie.

 

Na razie gram solo, potem pogram w coopie. Jestem zadowolony, zapowiada sie solidna osemka.

Odnośnik do komentarza

Też zacząłem grać jakiś czas temu, mam 19lvl i właśnie dotarłem po raz pierwszy do miasta (czyli chyba początek 3 chapteru). Faktycznie szlachtowanie zombie daje dużo radochy, trzeba mieć ciągle łeb na karku. Nie raz kończyłem misję z prawie zerową energią, gdzie cudem próbowałem dostać się szybko do auta albo znaleźć energy drinka jak skończyły się apteczki. Survival jest :) Gra przypomina mi klimatem serial "Lost". Fabuła i relacje między postaciami schodzą gdzieś na dalszy plan kosztem wesołej wyrzynki, ale może w późniejszych etapach będą bardziej uwypuklone.

 

Przeczytałem cały temat i po patch'ach wprowadzili staminę na buta, teraz kopniak już ją zabiera. Obawiam się co będzie później, bo ktoś wcześniej napisał, że ok.30 lvl następuje mały skok trudności i trzeba szukać partnera do co-opa, bo samemu ciężko ogarnąć. Mam nadzieję, że obejdzie się bez tego i poradzę sobie sam :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam wymiękłem po błądzeniu w kanałach. Gra staje się wtedy schematyczna i niczym nie zaskakuje. W ogóle pierwszy akt to jest mistrzostwo ale czym dalej tym tylko gorzej. Ewidetnie brakuje w tej grze jakichś zagadek logicznych czy innych urozmaicaczy. Riptide już nie kupię bo widzę, że będzie to samo. Oprócz bunkrowania się w bazach i ich obrony nie ma jakichś przeołomowych zmian. No i to upgrade'owanie broni i jakieś pokręcone modyfikacje to zwykłe zawracanie dupy

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Powiem Ci tak, jako osoba, ktora nie ograla, ale czytam recenzje i ogladam gameplaye z DIR. To jest dokladnie to samo co w jedynce. Grafika nie ruszyla do przodu, gameplay identyczny, cutscenki sztywne j najgorsze, ze nie poprawili bledow jedynki tylko je przeniesli.

 

Ja na bank zagram, ale skoncze najpierw DI i zrobie sobie przerwe bo grac w DI i DIR pod rzad mi sie nie bedzie chcialo.

Odnośnik do komentarza

Dlatego właśnie rezygnuję z zakupu Riptide na premierę. Poczekam  z tym gdzieś do wakacji jak stanieje do "stówki". Jedynkę brałem od razu jak tylko się ukazała i nie zawiodłem się ani trochę. Sequel jest jednak za bardzo podobny i generalnie nie ma co oczekiwać wielkich zmian. To wciąż ten sam silnik i ten sam poziom oprawy, która choć już zachwycała w pierwszym DI to jednak pasowałoby nadać parę szlifów. 

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam,mam problem z tą grą,nie wiem czy gra tak jest zbugowana ale często dzwięk przerywa\rwie,i obraz potrafi na dosłownie pół sekundy sie zatrzymać jakby gra nie wyrabiała z doczytywaniem.Płyta lustro,pierwszy raz się spotykam z takim problemem więc laser chyba nie ma nic do rzeczy

Normalka w tej produkcji. Tu ciągle cos się przycina, zawiesza, nie działa. Gra nie instaluje się na dysku, jest źle zoptymalizowana na PS3 i stąd takie kwiatki.

Odnośnik do komentarza

DI nie jest pozbawione błędów. Podczas 52h jakie zajęły mi ukończenie uświadczyłem ich wiele. Ale mimo tego, grało mi się wybornie. Tam po prostu czuć zombie w powietrzu i do tego klimatyczne lokacje, masa zadań głównych i pobocznych i dobry system walki. Jak na ironię w tej grze lepiej nie strzelać tylko walczyć bronią konwencjonalną. No, prócz potyczek z ludźmi. Dla mnie jedna z najlepszych gier o zombie i muszę jeszcze ogarnąć sequel.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Ktoś ogarnia, że za kilka dni premiera Dead Island Escape.

 

escape-dead-island-ps3-14149685715001.jp

 

 

Escape Dead Island to przygodowa gra akcji z widokiem TPP, wykreowana w uniwersum z zombie zapoczątkowanym przez polskie studio Techland. Wcielamy się w młodego reportera Cliffa Calo, który przybywa na archipelag będący miejscem akcji pierwszego Dead Island, by objawić światu tajemnicę wirusa zmieniającego ludzi w chodzące zwłoki. Omawiany tytuł kładzie duży nacisk na skradanie się, a jego oprawa graficzna jest wykonana w technice cel-shading. Mamy tu do czynienia z dziełem studia Fatshark. (gry-online.pl)
Odnośnik do komentarza

Gram od godziny. Na plus fajna cell shadingowa grafika, komiksowe akcenty, zombiaki fajnie się rozwalają jak tnie się kataną. Podoba mi się sposób prowadzenia fabuły. Na minus - postać sztywnie się porusza, prosty system walki psuje kamera. ZA MAŁO KRWI. Taki przeciętny produkt się jawi ale pogram dłużej to coś więcej napiszę.

Odnośnik do komentarza

 

Ktoś ogarnia, że za kilka dni premiera Dead Island Escape.

 

escape-dead-island-ps3-14149685715001.jp

Escape Dead Island to przygodowa gra akcji z widokiem TPP, wykreowana w uniwersum z zombie zapoczątkowanym przez polskie studio Techland. Wcielamy się w młodego reportera Cliffa Calo, który przybywa na archipelag będący miejscem akcji pierwszego Dead Island, by objawić światu tajemnicę wirusa zmieniającego ludzi w chodzące zwłoki. Omawiany tytuł kładzie duży nacisk na skradanie się, a jego oprawa graficzna jest wykonana w technice cel-shading. Mamy tu do czynienia z dziełem studia Fatshark. (gry-online.pl)

Gra wychodzi w CROSS-BUY z PS4 i Vitą ;)

 

Dropią klatki strasznie i ta cena, poczekam na recenzję. 

Odnośnik do komentarza

Klatki lecą na ryj ale na wstawkach. Na żywo całkiem plynnie. Grafika miła dla oka i kolorowa. Voice acting i filmiki sztywne jak cholera. Otoczenie a szczególnie drzewa lubią się dorysować a do wody wejść nie można. Fajnie, że zostają ślady na piasku.

 

o53rpg.jpg

 

nn4qyu.jpg

Edytowane przez 2razyjot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...