Skocz do zawartości

Dead Island


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Kojarzy ktoś z Was Dead Island?

Jeśli nie, to gra postanowiła o sobie przypomnieć. I wyjdzie jeszcze w tym roku.

 

Krótka charakterystyka:

 

Release date: 2011

 

Description:

- first-person melee combat

- 4-player coop

- weapon customization

- set on an open world tropical island

- RPG elements for character development

- hordes of gruesome zombies

 

General information:

Dead Island combines first-person action with a heavy focus on melee combat, character development and customization of a vast array of weapons. All of these gameplay features are presented in a dark story inspired by classic zombie movies with a gritty and engrossing campaign that can be played with up to 4 players in co-op mode.

 

Developed for Playstation 3, Xbox 360 and PC.

 

Trailer:

 

http://www.youtube.com/watch?v=lZqrG1bdGtg

 

Screeny:

 

 

 

 

dead-island-2011021506m7ek.jpg

dead-island-2011021506q7v4.jpg

dead-island-2011021506e7q1.jpg

dead-island-2011021506f7m2.jpg

dead-island-2011021506c7vw.jpg

dead-island-2011021506m7xo.jpg

 

 

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

graficznie wyglada bardzo ladnie, zwlaszcza w niektorych miejscach

 

pomysl na gameplay bardzo mi sie kojazy z left4dead, co chyba jest plusem

 

chociaz nastawienie na walke wręcz mnie smuci bo strasznie nie lubie walki wręcz w fpp, no chyba ze to bedzie pierwsza gra ktora taką walke przedstawi w fajny sposob

Odnośnik do komentarza

Jeden z najoryginalniejszych trailerów (gry) jakie widziałem. Świetnie zrealizowany :thumbsup: . Duże brawa dla techlandu (jeśli to ich robota).

 

A co do samej gry, to widzę, że nasi rodacy chcą skorzystać z popularności L4D. Nie mówię, że to źle, bo jak ściągać to od najlepszych, tylko że trzeba też umieć odpowiednio ściągać. Bo od pierwszych zapowiedzi (które bodajże były już w 2007) gra się trochę zmieniła, z survival-horroru zrobił się zombie-slasher. Ale zobaczymy, może uczeń przerośnie mistrza.

 

A tak w ogóle, to ładnie nam się branża rozrosła w Polsce. W 2011 wychodzą takie polskie produkcje jak: Bulletstorm, Wiedźmin 2, Call of Juarez 3, Dead Island, Sniper 2. Ładnie, ładnie.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

To się neogaf zdziwił, jeszcze wczoraj i dziś z rana czytałem setki postów gdzie ludzie zgadywali co może oznaczać "grę o której dawno zapomniano" o której pisze IGN. Pewno większość się srogo zawiodła.

 

Osobiście nie spodziewam się jakiejś super gry, pewno przeciętniak z tego wyjdzie, ale trailer fajny.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś coś słyszałem o tej grze, ale tak jak inni całkiem mi to po czasie wyleciało z głowy.

Jakoś niespecjalnie się tym tytułem interesuję, ot kolejna gra z zombie. A screeny mimo, że prezentują całkiem fajną grafikę to zapewne były podciągnięte w Photoshopie bądź pochodzą z wersji na pc.

Odnośnik do komentarza

W komentach na yt ludzie sie burzą o tą dziewczynke co leży martwa na początku, no ale co, w końcu zombie nie atakują tylko dorosłych ludzi a dzieci nie tykają, tylko wszystkich gryzą a że w grach chyba jeszcze nie było czegoś takiego z dzieciakiem to odrazu ludzie sie burzą ze jakie to jest straszne itd itp

Odnośnik do komentarza

Interesuje się tą grą od paru lat, Techland to skrajni idioci zapowiedzieli grę chyba przeszło 4 lata temu, od jakichś 2 lat oficjalna strona Dead Island miała status 'w budowie', żadnego forum, żadnych informacji. Nie wiem może to jakaś nowoczesna kampania reklamowa :rolleyes: Większość zainteresowanych pewnie była święcie przekonana, że projekt został skasowany tylko nikt nie dał info o tym.

 

No ale fajnie, że jednak jest, bo ta gra ma ogromny potencjał - zwłaszcza z tym innowacyjnym systemem uszkodzeń na ciele przeciwnika frajda może być niebywała. I jak widać po trailerze, można oczekiwać mocnych scen i wrażeń.

 

ps. imo fps w którym walka wręcz była całkiem nieźle rozwiązana to seria Condemned, trochę zbyt ubogo ale dobry koncept

Odnośnik do komentarza

Swietny trailer, totalnie mna pozamiatal ! :woot:

Jest bardzo fajnie zrealizowany i zmontowany, postacie naturalnie sie ruszaja i dobrze wygladaja, mimika twarzy faceta z rodzinki jest niezle zrobiona - momentami wyglada to ''jak prawdziwe''. :)

 

Ciekawe jak to bedzie z gra, mam nadzieje, ze to nie bedzie tylko taki wiekszy Left 4 Dead. Kiedys byla zapowiedz ich gry Warhoud, ale sprawa jakos ucichla, miejmy nadzieje, ze z Dead Island tak nie bedzie. :)

Odnośnik do komentarza

Gra z Left 4 Dead będzie miała wspólnego tylko motyw przewodni, z tego co wyczytałem od kilku polskich portali, DI to w pewnym sensie Borderlands z zombiakami. Czyli mamy otwartą wyspę, questy, rózwój postaci, i coop do 4 osób(co ciekawe, do rozgrywki singlowej w każdej chwili możesz zaprosić kumpla i tłuc razem z nim) Główną rolę w ekwipunku odegra broń biała, strzelanie z karabinu to raczej rzadkość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...