Skocz do zawartości

Saints Row: The Third


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

szczerze po wszystkich trailerach...to może być cichy hit tego roku i jeden z lepszych sandboxów tej generacji. Taka wariacja GTA tworzona przez ludzi, którzy na śniadanie wpier.dalają chyba tony koksu. Ta gra jest po prostu tak poryta, że aż mam ochotę w nią jak najszybciej zagrać.

Odnośnik do komentarza

demko edytor postaci to szalony pomysl ale ja zawsze lubiłem customizacje wiec w sumie posiedzialem w tym edytorze ze 30 min ;)

 

zrobiłem sobie calkiem fajnego ludzika:D ale giery raczej nie kupie więc gość przepadnie

chcial bym żeby GTA5 mialo podobnie rozbudowane opcje customizacji (no może z pominięciem większości "smieszno debilnych" ubrań/kolorów skóry/innych

Odnośnik do komentarza

Pogralem dzisiaj tak z 1,5h i pierwsze wrazenia:

 

na plus:

- jes luuuzno

- humor (jest naprawde smiesznie i absurdalnie)

- polskie napisy

- ZAJE.BISTY poczatek

- grafika

- mozliwosc tuningu samochodu (wystajace ostrza z felg, ktorymi mozna ranic przechodniow)

- strzelanie

- misje (im dalej, tym bardziej zwariowanie)

- soundrack

 

na minus:

- model jazdy. samochody sa zbyt lekkie, przez co nie mozna wchodzic efektownie bokiem w zakrety podczas poscigow.

- wydaje mi sie, ze miasto jest delikatnie opustoszale

 

Ogolnie bawie sie swietnie.

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Pogralem 3 godzinki i powiem ze jak na poczatku mialem mieszane uczucia tak z kazda misja i przy ciaglym odkrywaniu przed graczem nowych zadan, misji pobocznych, sklepow i po(pipi)ek gra coraz bardziej bawi i wciaga. Zawsze zaczynam gry na hardzie i powiem ze latwo nie jest. dobrze wywazony poziom trudnosci. fun fun i jeszcze raz fun

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

święci w końcu dotarli do mnie. Jak dla mnie seria gta może nie wychodzić czekam na czwóreczkę saint's row. Graficznie może nie powala ale i tak jest dobrze. Jestem oczarowany humorem i całą tą otoczką. Dla niezdecydowanych - Polecam Perełka w gąszczu innych "hitów" - była mowa że po wpisaniu online passa będzie można pobrać poprzednią część za darmo. Tylko że ja tego nie widzę, czy też może ta opcja to tylko dla amerykanów ktoś się orientuje ? dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza

święci w końcu dotarli do mnie. Jak dla mnie seria gta może nie wychodzić czekam na czwóreczkę saint's row. Graficznie może nie powala ale i tak jest dobrze. Jestem oczarowany humorem i całą tą otoczką. Dla niezdecydowanych - Polecam Perełka w gąszczu innych "hitów" - była mowa że po wpisaniu online passa będzie można pobrać poprzednią część za darmo. Tylko że ja tego nie widzę, czy też może ta opcja to tylko dla amerykanów ktoś się orientuje ? dzięki wielkie

 

Wpisz w wyszukiwarce PS Store 'saints row' to ci znajdzie. Tylko nie wiem do kiedy można ściągać za free.

 

Co do gry zgadzam się z opinią powyżej, do tego można dodać, że jest to łatwa platynka. Nawet ja mimo tego, że trophies już nie zbieram, wbiłem sobie calaka, bo po prostu przyjemnie się grało.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.