Skocz do zawartości

przemasm

Tsunami a Mazzi

Rekomendowane odpowiedzi

Docierają do nas coraz to straszniejsze wiadomości z Japonii, a ja się zastanawiam co się dzieje z Mazzim, czy macie od niego jakieś wieści, czy ten straszny kataklizm dotknął go jakoś osobiście?

• Plusik 3
  • Minusik 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nic mu sie nie stalo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

On tu w ogóle pisze?

W ogóle kurde, jaka troska. Najpierw na szałcie, teraz temat specjalnie założono :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze, ja też po obejrzeniu Teleexpresu i informacji o tsunami w Japonii pierwsze o czym pomyślałem to o Mazzim. Dobrze, że nic mu się nie stało ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez pomyslalem o mazzim w pewnym momencie ale wchodze w ten temat i juz wiem, ze wszystko ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście Mazziego nie znam, ale dobrze że nic mu się nie stało :D To zdecydowanie dobrze wróży (choć to co się dzieje w elektrowni w Fukushimie to bym się posrał ze strachu - ściana budynku elektrowni się zawaliła)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobra wiadomość, że u naszego zgreda wszystko w porządku :)

• Plusik 1
  • Minusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość _Logan_

Widziałem rano Mazziego w TVN24 :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak szczerze mówiąc, gdy widziałem w telewizji wypowiedzi Polaków z Japonii, to zastanawiałem się, czy pokażą Mazziego, ale uznałem, że małe są na to szanse. No, ale nie ma co się chwalić, bo w końcu mówimy tu o poważnych sprawach. Jestem ciekaw, czy w kolejnym (lub drugim z kolei) PE pojawi się jego tekst na temat obecnej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mazzi teraz to forumowa gwiazda. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno Mazzi ma brac udzial w kolejnej edycji Tanca z Gwiazdami. Nie wiecie, czy to potwierdzone info?

• Plusik 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gdzie pozdrowienia dla czytelnikow PE? :)

Edytowane przez daras

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno Mazzi ma brac udzial w kolejnej edycji Tanca z Gwiazdami. Nie wiecie, czy to potwierdzone info?

Nie, ale jest już na Pudelku. "Mazzi podczas wywiadu użył słowa "groźb" zamiast "gróźb". CZY UKOŃCZYŁ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ ???"

Nie no, dobrze wypadł, całkiem medialny jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mazi siedzi tyle czasu w Japonii, mógłby zamiast felietonów, skrobnąć czasem jakąś relację, okraszoną fotami.

No na forum mamy ten temat:

http://www.psxextreme.info/topic/112564-doopcenie-w-tokio-yakuza-i-eksplozja-doopy-czezkiego/page-94?do=findComment&comment=3701343

Zerknij predzej na mojego bloga (mazzi.pl), twittera (mazzipl), instagram (mazzipl), albo na niektore wrzutki na Facebooku. Albo poczekaj jeszcze troche na ksiazke, bo juz sie pisze ;)

Pozdrawiam

Mazzi

• Plusik 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź, zerknę na bloga, a książkę pewnie kupię. Kosa książkę już posiadam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego Mazzi2 wypowiada się za Mazziego? To jakiś alter na pewno :sleep:

Edytowane przez Lucek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi